הדברה וניקיון בתים

הזמינו ניקיון בתים וקבלו הדברת מזיקים בחינם. למעשה רוב חברות הניקיון מציעות לכם שרות של ניקיון בתים ונותנות לכם הדברה לבית בחינם. אולם מכיוון שעבודה עם רעלים כמו חומרי הדברה אינה עניין של מה בכך, מאחר ומדובר בשירותים שיכולים לסכן את בני הבית, את הילדים ואת בעלי החיים בבית – כדאי שתבררו ותבדקו טוב טוב מה אתם באמת מקבלים והאם מגיעה חברת הדברה מוסמכת לביצוע הדברת המזיקים.

כמה עולה להזמין הדברה וניקיון בתים?

בדקו מחירים עכשיו !

הדברה וניקיון בתים עם חומרים ירוקים

בישראל דרוש רישיון מיוחד כדאי לעבוד עם חומרי הדברה ורעלים מסוכנים. למעשה ישנם לא מעט אנשי מקצוע בתחום אשר יציעו לכם הדברה ללא רישיון – אל תיקחו סיכונים, אלה רק אם הם עובדים עם חומרים אורגניים לדוגמה: orange guard, חומר טבעי המיוצר מקליפות של תפוז והוא בטוח לשימוש בסביבת ילדים וחיות מחמד. דוקטור פוליש מעניק ללקוחותיו שירותי ניקיון מושלמים שכוללים גם הדברה טבעית ובטוחה – חינם!

הדברה וניקיון בתים

שבע טיפים שישמור לכם על הבית נקי מחרקים

חרקים רבים פולשים לביתכם, מתרבים בפחי האשפה, מעבירים מחלות, עוקצים ומטרידים אתכם. כדי להימנע מהם יצאנו לשאול את דקל מחברת גור הדברות, מומחה בשיטות הדברה ירוקה, איך לשמור על הבית נקי מחרקים וסוגי מזיקים שונים:

המדביר מסביר

גור הדברות מסביר: "ניתן כמובן להזמין מדביר מקצועי שירסס את הבית והחצר, אך את פעולות המניעה אף אחד לא יוכל לבצע במקומכם, רק אתם יכולים לנקוט בהן ולהיעזר בהן. לפניכם שבע טיפים המפרטים את כל פעולות המניעה שיש לנקוט כדי למנוע מחרקים להשתלט לכם על הבית".

  1. יש לסתום סדקים ופתחים כדי למנוע מהחרקים לפלוש לבית ולהתמקם בו במקומות מסתור.
  2. יש לאטום את מערכת הביוב הביתית.
  3. יש למנוע הצטברות שלוליות עקב דליפות מים.
  4. יש לייבש מים עומדים בכל מקום שבו הם נמצאים, כגון בגגות הבתים או במקלטים.
  5. על הרשויות לדאוג לאחזקה תקינה של כל פתחי הביוב.
  6. מומלץ מאוד להתקין רשתות צפופות על החלונות.
  7. זכרו – על מנת למנוע פגעי מזיקים, מומלץ לשמור על הניקיון.
הניקיון שלך - הדוקטורט שלנו

מקרים המצריכים התייחסות מיוחדת

יש לפעמים גם מקרים שמצריכים התייחסות מיוחדת של מדביר מקצועי וזה לא משנה כמה תנסו לשמור על כללי מניעה מוקפדים. לדוגמה מקרה של נגיעות פשפש המיטה ברהיטים או במזרן של אחד מחדרי השינה בבית. מדובר בחרק שמתפשט מהר, עוקץ הרבה ולא מאפשר להמשיך את שגרת החיים בצורה רגילה. ניקיון הבית לא יעזור לכם לסלק את המזיק הבלתי רצוי, במקרה כזה תהיו חייבים להזמין מדביר מקצועי שיבצע הדברה לבית.

ניקיון בתים והדברה

דוקטור פוליש היועץ האישי שלך!
שרות חדש וחסר תקדים בעולם הניקיון.