מחפשים ניקיון לדירה לא בא לכם לשבור לעצמכם את הגב. אם אתה מתלבטים אם להזמין חברת ניקיון או להשתמש בשרות של עוזרת בית כדאי שתדעו חברות ניקיון המספקות שרותים מקצועיים כגון פוליש וניקיון חזק לאחר שיפוץ בד”כ לא מספקות שרות של משק בית.

במידה ואתם מחפשים ניקיון לכמה שעות אחת לשבוע או יותר חפשו באינטרנט “עוזרות בית” וכך תמצאו את השרות שאתם מבקשים. יש מספר חברות כאלה המספקות שרות נהדר הכולל את כל הביטוחים הוצאות סוציאליות וכו’ התשלום מתבצע לפי שעה וכולל הסעות מה גם שניתן להזמין למספר שעות בודדות עובד או עובדת אחת.

להבדיל מעוזרת בית, בחברת ניקיון התשלום הוא פיקס פרייס. אצלנו הוא כולל את חבילת הניקיון המשתלמת ביותר חבילת הפרימיום שלנו. כלומר התשלום הנקבע מראש לפי גודל והיקף העבודה ולא לפי מספר שעות העבודה. לרוב התהליך מתבצע עם צוות של שני עובדים או יותר והוא כולל כל מה שאתם צריכים: תריסים, חלונות, חדר מקלחת, שירותים, ארונות מטבח ועוד…למידע נוסף על חבילת הפרימיום שלנו לחצו פה.

במילים אחרות אם אתם מחפשים ניקיון שוטף לדירה חפשו עוזרת בית. אם אתם מחפשים ניקיון חד פעמי לדירה הגעתם למקום הנכון! השרות שלנו מתמקד בניקיון דירות לאחר שיפוץ, ניקיון דירות לפני אכלוס, ניקיון דירות חדשות, ומבצע ניקיון לדירה למשל: במצב בו העוזרת שלכם לא מספיקה או לא יכולה להתמודד עם כל העבודות הניקיון. דוגמה טובה זה פרוק וניקוי יסודי של כל החלונות בדירה (פעולה אשר אמורה להתבצע ע”י שני אנשים), הסרת לכלוך קשה שהצטבר, פוליש לרצפה וכדומה.רוצים לדעת כמה זה עולה לחצו כאן.

הניקיון שלך - הדוקטורט שלנו

מתי להזמין חברת ניקיון

  1. ניקיון דירה לאחר שיפוץ = חברת ניקיון
  2. ניקיון דירות לפני אכלוס =  חברת ניקיון
  3. ניקיון לפני כניסה לדירה חדשה = חברת ניקיון
  4. ניקיון דירות לפני אכלוס =  חברת ניקיון
  5. מבצע ניקיון כמו בפסח = חברת ניקיון
  6. ניקיון דירות בשגרה = עוזרת בית 
  7. ניקיון לדירה פעם בשבוע = עוזרת בית

תראו מה לקוחות מספרים עלינו

למה דוקטור פוליש

עבודת הניקיון היא אינה עניין כה פשוט כפי שרובנו נוטים לחשוב.  צריך לדעת בדיוק באילו חומרי ניקיון להשתמש, מה מתאים למה, באיזה מינון ובאיזה אופן.  עם השנים ושלל המכשולים והפתרונות היצירתיים הפכנו להיות מומחים לפוליש וניקיון דירות. תקופות מעבר או שיפוץ נחשבות לתקופות “נפיצות” ומלווה בתחושה כבדה. הזמינו את צוות הניקיון של דוקטור פוליש ותוכלו לחזור לבית נקי ונעים. אנו מתחייבים שתהיו מרוצים אם לא תהיו מרוצים נמשיך לנקות עד אשר תהיו מרוצים.