ניקיון דירות

חיפשתם ניקיון דירות? לא בא לכם לשבור לעצמכם את הגב. האם אתם מתלבטים אם להזמין "חברת ניקיון" או להשתמש בשרות של "עוזרת בית"? כדאי מאוד שתדעו חברות ניקיון המספקות שירותים מקצועיים כגון: פוליש וניקיון חזק לאחר שיפוץ אבל לא מספקים שרות של משק בית.

במידה ואתם מחפשים ניקיון לכמה שעות אחת לשבוע או יותר חפשו באינטרנט “עוזרות בית” וכך תמצאו את השרות שאתם מבקשים. יש מספר חברות כאלה המספקות שרות נהדר הכולל את כל הביטוחים הוצאות סוציאליות וכו’ התשלום מתבצע לפי שעה וכולל הסעות מה גם שניתן להזמין למספר שעות בודדות עובד או עובדת אחת.

כמה עולה להזמין ניקיון דירות?

בדקו מחירים עכשיו !

ההבדל הוא לא רק בצורת התשלום

מתי להזמין חברת ניקיון דירות

  1. ניקיון דירה לאחר שיפוץ = חברת ניקיון
  2. ניקיון דירות לפני אכלוס =  חברת ניקיון
  3. ניקיון לפני כניסה לדירה חדשה = חברת ניקיון
  4. ניקיון דירות לפני אכלוס =  חברת ניקיון
  5. מבצע ניקיון כמו בפסח = חברת ניקיון
  6. ניקיון דירות בשגרה = עוזרת בית 
  7. ניקיון לדירה פעם בשבוע = עוזרת בית

צוות מנצח לניקיון דירות

הניקיון שלך - הדוקטורט שלנו

למה דוקטור פוליש

עבודת הניקיון היא אינה עניין כה פשוט כפי שרובנו נוטים לחשוב.  צריך לדעת בדיוק באילו חומרי ניקיון להשתמש, מה מתאים למה, באיזה מינון ובאיזה אופן.  עם השנים ושלל המכשולים והפתרונות היצירתיים הפכנו להיות מומחים לפוליש וניקיון דירות. תקופות מעבר או שיפוץ נחשבות לתקופות “נפיצות” ומלווה בתחושה כבדה. הזמינו את צוות הניקיון של דוקטור פוליש ותוכלו לחזור לבית נקי ונעים. אנו מתחייבים שתהיו מרוצים אם לא תהיו מרוצים נמשיך לנקות עד אשר תהיו מרוצים.

ניקיון דירה לאחר שיפוץ

ניקיון דירה לאחר שיפוץ צריכים ניקיון דירה לאחר שיפוץ? לאחר שיפוץ, אתם בדרך כלל מוצאים את עצמכם בסיטואציה שבה אתם מקבלים את הבית (הרבה) אחרי

קרא עוד »

ניקיון דירה חדשה

ניקיון דירה חדשה מחפשים ניקיון דירה חדשה? לפני שאתם מתחילים להתרגש מההתחלה החדשה שבפתח, ולפני שאתם מתחילים להתפזר בין עשרות מטלות שעליכם לבצע בתכנון והוצאה

קרא עוד »

דוקטור פוליש היועץ האישי שלך!
שרות חדש וחסר תקדים בעולם הניקיון.