שירותי ניקיון

מגוון שירותי ניקיון לבית – חברת דוקטור פוליש

את שירותי הניקיון של חברת דוקטור פוליש תוכלו להזמין בכל אזורי הארץ! מחיפה שבצפון, דרך תל אביב שבמרכז, באזור רחובות או ראשון לציון באזור השפלה, ועד אשדוד, באר שבע וערים נוספות באזור הדרום. לדוקטור פוליש יש סניפים רבים בכל אזורי הארץ והצוות המקצועי שלנו ישמח להעניק לכם שירותי ניקיון!

אנו מקפידים על מקצועיות בלתי מתפשרת והתחדשות בכל הטכנולוגיות שענף הניקיון העולמי מציע. הצוות שלנו עובר הכשרות מקצועיות ולאחר שנים של ניסיון במתן שירותי ניקיון, אנו מיומנים ולמודי ניסיון כדי למצוא פתרון לכל לכלוך או נזק בלאי שהזמן גרם. יש לנו את הציוד המתקדם ביותר בעולם ואנחנו לא מפחדים לעבוד קשה כדי שאתם תוכלו לקבל שירותי ניקיון בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש!

עוברים דירה? סיימתם לשפץ את הבית?
נכנסים לבית חדש? או סתם רוצים להתחדש בבית שלכם?

במיוחד בשביל זה אנחנו כאן – כדי לפנק אתכם בשירות ניקיון מקצועי ומיומן. אנחנו נגיע לביתכם, ננקה ונמרק אותו ואתם תיהנו מבית מבריק ורענן. חברתנו מספקת פתרונות ניקיון רחבים, החל מפוליש והברקת רצפות, ליטוש אבן ושיש, ועד פתרונות כמו שאיבת הצפות וניקיון המקום לאחר ההצפה. ניקיון שטיחים וטיפולי הדברה לאחר הניקיון, ניתנים אף הם כחלק מחבילת השירות של חברתנו. שירותי הניקיון ניתנים לבתים פרטיים ולעסקים. היעילות, המקצועיות, המסירות שלנו – הם ההנאה שלך.

חברת שירותי ניקיון

אייקון פוליש לרצפה של הבית שירותי ניקיון לבתים פרטיים או לעסקים ~ באיזה אזור שתרצו!

דוקטור פוליש מעניקה מגוון שירותי ניקיון וכיום היא נחשבת לחברת שירותי הניקיון המובילה והמומלצת ביותר בארץ! החברה מונה עשרות סניפים שפרושים ברחבי הארץ, ובכל אחד מהם תוכלו למצוא מגוון שירותי ניקיון לבתים פרטיים או ניקיון לעסקים ומוסדות ציבור. שירותי ניקיון לבית אחרי שיפוץ או לפני כניסה לדירה חדשה, מגוון סוגים של שירותי פוליש לרצפה, תחזוקה שוטפת ושירותי ניקיון למוסדות ציבור או לעסקים ומשרדים, ליטוש אבן וחידוש מרצפות מסוגים שונים.

הצוות שלנו מיומן ומנוסה במתן שירותי ניקיון. לחברת דוקטור פוליש יש את הציוד המתקדם ביותר בענף כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאצלנו תקבלו שירותי ניקיון בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש.