הסרת כתמים ניקוי עובש במקלחת

עובש היא פטרייה מסוכנת הגדלה על קירות ביתכם, הפטרייה זקוקה ללחות על מנת לגדול, לכן היא מופיעה בעיקר בחדרי מקלחת או במקומות שישנה בעיה של איטום ורטיבות. קיימים אלפי זנים של עובש חלקם מסוכנים לבני אדם במיוחד לבעלי מערכת חיסון חלשה או לאנשים עם בעיות במערכת הנשימה. ישנם מחקרים רבים על הקשר בין חשיפה לעובש לתופעות תחלואה קשות. כאשר העובש מתגלה כדאי להסיר להסיר את העובש בהקדם כדי לעצור את תהליך הגדילה התפתחות של הפטרייה. עם קצת עבודה תוכלו לבצע ניקוי עובש במקלחת בעצמכם ללא עזרה מקצועית.

כמה עולה להזמין ניקוי עובש?

בדקו מחירים עכשיו !

סיבות נפוצות להיווצרות לעובש

  • לחות מתמשכת – אם אתם גרים באזור שהלחות בו גבוהה באופן עקבי למשל: בית עם קירבה לים חוסר באוורור וכדומה
  • דליפת צינור בבית – סיבה שכחיה להיווצרות עובש  
  • גג דולף – סיבה מאוד נפוצה הגורמת להיווצרות עובש בתקרה
  • אוורור לקוי בביתכם – אזור מאוורר בצורה גרועה הוא קרקע פורייה להיווצרות הפטרייה
  • הצפה ביתית – לרוע המזל אחת האפשרויות שתעמוד פניכם לאחר שתחוו את הדרמה של הצפה היא היווצרות עובש
  • מרתף לח – בגלל שהמרתף נמצא מתחת לפני הקרקע הוא סובל ממחסור באוורור
ניקוי עובש

איך לבצע ניקוי עובש במקלחת ללא עזרה מקצועית

החשיפה שלכם לאוויר מזוהם בעובש, לאורך זמן מסכנת את בריאותכם. לכן אם גילתם עובש על קירות ביתכם רצוי שתטפלו בבעיה במהרה. הנה הסבר האיך לעשות ניקוי עובש במקלחת וכמה עצות טובות שיכולות לעזור למנוע את חזרתו. ראשית מומלץ מאוד להתמגן עם מסכה וכפפות. חומר יעיל ביותר להשמדת חיידקים ופטריות הוא כלור איפה מוצאים כלור? זאת לא בעיה כלור נמצא באקונומיקה. אז קדימה לעבודה הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לפזר את האקונומיקה על האזור הנגוע בעובש. ניתן לעשות זאת בעזרת מטלית או ע"י מילוי של האקונומיקה בבקבוק עם מרסס ואתו לרסס את האזור הנגוע. שימו לב להיזהר על העיניים יש להשתמש במשקפי מגן. תנו לחומר לעבוד לפחות רבע שעה ולאחר מכן נקו את האזור עם מטלית לחה עם מים. ניתן גם להשתמש בחומר של יעקובי MELLERUD חומר מעולה המגיע בתוך בבקבוק עם מרסס.

מניעה של היווצרות עובש במקלחת

לאחר ניקוי העובש מומלץ לבצע טיפול מונע על מנת למנוע את חזרתו של העובש לקירות. השתדלו לפתוח את חלון חדר המקלחת לעיתים תכופות, בעיקר לאחר שאתם מתקלחים. אם אין לכם חלון בחדר המקלחת רצוי לפתוח חלון או להתקין ונטה. מומלץ לצבוע את הקירות בצבע נגד עובש או להשתמש בתוסף לצבע המונע עובש. חומרים אלה גורמים לצבע להיות רעיל לפיטרייה ומונע ממנה לצמוח שוב. 

טיפול מקצועי לניקוי עובש במקלחת

אם תרצו נוכל לעשות את העבודה הקשה בשבילכם. התהליך כולל את כל השלבים ניקוי והשמדת הפטרייה. צביעה חדר המקלחת בצבע המונע חזרת עובש ותקבלו מאתנו גם יעוץ כיצד כדאי לאוורר את חדר המקלחת שלכם.  אם חדר המקלחת שלכם סובל מעובש הגיע הזמן להעניק לו מראה חדש ונקי ולתת לו טיפול משמעותית שישמור עליו למשך זמן רב.

 

דוקטור פוליש היועץ האישי שלך!
שרות חדש וחסר תקדים בעולם הניקיון.