ניקיון בתים לאחר שיפוץ

חיפשתם ניקיון בתים לאחר שיפוץ? שיפוץ הוא עניין שמעלה בנו רגשות וציפיות כל כך חיוביים, שהדבר היחיד שאפשר להשוות אותו אליו בתחום הזה של הנדל"ן, הוא המקרה של רכישת בית חדש. השיפוץ הוא עוד אפילו יותר מרגש, מכיוון שרכישת בית מתבצעת על מנת שיהיה לנו בית משלנו, על אף שהבית נבנה על פי סטנדרט של אדריכל מסוים ולא על פי החלומות והרצונות שלנו. שיפוץ הוא השלב שבו אנחנו לוקחים את הבית שלנו, כמה צעדים קדימה והופכים אותו לבית החלומות שלנו.

כמה עולה להזמין ניקיון בתים לאחר שיפוץ?

בדקו מחירים עכשיו !

ניקיון בתים לאחר שיפוץ השלב הבא

העניין עם שיפוץ הוא שעובדי השיפוץ יודעים רק לשפץ. הם יודעים את זה טוב מאוד, אבל פרט לזה הם לא יודעים למשל לנקות אחריהם, וגם אף אחד לא משלם להם על זה. מצד שני, אתם, אחרי חודשים ארוכים של לחץ, בלגן, רעש ולכלוך לא ממש רוצים לשמוע על כתמי הצבע והבטון שמכסים את כל רצפת הקרמיקה החדשה שלכם. אתם לא רוצים להתחיל לנקות אבק מכל פינה ופינה בבית, שהרי הבית כעת מלא אבק, צמנט צבעים וכו'…

ניקיון בתים אחרי שיפוץ

חוויה שחייבים לחוות

בדיוק מהסיבה הזאת, אנו מציעים לכם שירות מדהים של ניקיון בתים לאחר שיפוץ. שירות זה מאפשר לכם להיכנס לא רק לבית משופץ, אלא לבית משופץ, נקי, מבריק וריחני. את החוויה הזאת אתם חייבים לחוות. זה קורה אולי פעם בחיים, וחבל לפספס את זה. העמידה הזאת בפתח הבית, כשכבר רואים את כל הקירות שירדו מהבית, את כל הרצפה החדשה והמעוצבת שהזמנתם, את כל הנמכות הגבס והנישות שבנו לכם, והכל נקי, מבריק, ריחני, בלי טיפת אבק, בלי שברי זכוכיות, בלי שום פסולת, חול או עפר, זו היא הרגשה נהדרת שכל מי שמעביר את הבית שלו תהליך של שיפוץ, ישמח לחוות אותה. 

צפו בלקוחות שעברו את החוויה

שיפצתם? עוברים דירה? בא לכם לחדש?
אל תשברו לעצמכם את הגב.

מתחייבים ל- 100% שביעות רצון

במחיר משתלם במיוחד!

כמה עולה להזמין ניקיון בתים לאחר שיפוץ

ניקיון בתים אחרי שיפוץ מתבצע בצורה מקצועית מאוד, על ידי צוות עובדים המיומנים בתחום זה של ניקיון. ניקיון זה דורש הרבה עבודה סיזיפית, של גירוד כתמי צבע ובטון, פינוי פסולת ברזל, אבן וזכוכית, וכמובן ניקיון אינטנסיבי של אבק מכל המשטחים בבית. תוכלו לבדוק כמה עולה חבילת הניקיון שלנו לבתים אחרי שיפוץ באתר האינטרנט שלנו לחצו על הכפתור למטה עכשיו.

ניקיון בתים לאחר שיפוץ