ניקיון בתים אחרי שיפוץ מצריך ידע מקצועי. מה לעשות? הסרת לכלוך של שיפוץ לא דומה לניקיון בית רגיל שבשגרה. צריך להכיר את כל שיטות העבודה להסרת שאריות חומרי בנייה יבשים שנותרו בבית לאחר השיפוץ. וברוב המקרים צריך גם צוות של עובדים בשביל לנקות בית לאחר שיפוץ. בד”כ זאת לא עבודה עבור עובד אחד. ברוב המקרים גם תצטרכו מכונת פוליש לרצפה. אפשר גם לעשות זאת לבד אבל בחייכם בשביל מה לשבור לעצמכם את הגב? כל אחד והמקצוע שלו וזאת המומחיות והמקצועיות שלנו. למידע נוסף בדקו על חבילת הפרימיום שלנו חבילת ניקיון לבית אחרי שיפוץ.

למרות זאת אם אתם “חולים על הניקיון” – גם אנחנו 🙂 ובא לכם לעשות זאת בעצמכם כנסו לערוץ יוטיוב שלנו יש שם כמה מדריכים בשיטת עשה זאת בעצמך שיעשו לכם חיים קלים. 

הניקיון שלך - הדוקטורט שלנו

5 סיבות טובות למה דווקא דוקטור פולש

  1. ניקיון ברמה גבוהה – ניסיון, ניסיון וניסיון. יש לנו ניסיון רב בניקיון דירות ובתים לאחר שיפוץ.
  2. חומרים טובים – מכירים את כל חומרי הניקיון הקיימים בארץ ובחו”ל ויודעים בדיוק איזה חומר מתאים למה.
  3. צוות איכותי – עובדים קבועים, אותם אנו מטפחים ודואגים להם לתנאים  טובים שהיה להם כייף וסבבה לבוא לעבודה.
  4. שירות אדיב – עובד שבא בכייף לעבודה יודע לתת שירות טוב ללקוח.
  5. טכנולוגיות חדישות – אין חומר חדש שיוצא לשוק שאנחנו לא מנסים על מנת להשתפר ללמוד ובעיקר להקל לנו את החיים.

תראו מה לקוחות מספרים עלינו

מתי להזמין חברת ניקיון לאחר שיפוץ

הזמן המתאים ביותר להזמין לבית ניקיון אחרי שיפוץ הוא כמובן אחרי שכל בעלי המקצוע שלכם מסיימים את כל העבודות שלהם. אבל, אנחנו ואתם יודעים שלא תמיד הדבר הזה מתאפשר. לכן כדאי שתדעו שיש בעלי מקצוע שניתן לעבוד אתם במקביל והם לא אמורים להוות בעיה. ויש בעלי מקצוע שזה כמעט בלתי אפשרי לנקות  דירה כאשר הם עדין עובדים בדירה. דוגמות לעבודות כאלה הן: עבודות צבע, שפכטל, ריצוף וכדומה… עם עבודות נקיות אפשר להסתדר… כמו למשל: עבודות חשמל בדירה, התקנת מוצרי חשמל, התקנה של חברת כבלים או קו טלפון כל אלה הן עבודות נקיות והן לא מהוות בעיה לתהליך הניקיון. למידע נוסף עברו לשאלות נפוצות