איך לבחור חברת ניקיון לבית אחרי שיפוץ ?ניקיון בתים אחרי שיפוץ מחייב צוות פועלים מקצועי ומיומן שמכיר את כל שיטות העבודה להסרת שאריות חומרי עבודה יבשים שנותרו בבית לאחר השיפוץ. כאשר אתם בוחרים חברת ניקיון לבית אחרי שיפוץ הדבר הראשון שעליכם לוודא הוא ההכשרה המקצועית של הצוות שנשלח אליכם הביתה לביצוע העבודה. גם כמות הפועלים חשובה לביצוע העבודה באופן יעיל, אך יותר מהכל עבודת ניקיון מקצועית לאחר שיפוץ הבית מתאפשרת על ידי השימוש בציוד מקצועי מתקדם וחומרי ניקיון איכותיים. 


כאשר אתם בודקים חברות ניקיון אופציונאליות לביצוע העבודה, עליכם לשאול לגבי הציוד שצוות המנקים מביא איתו ולגבי חומרי הניקיון שבהם ישתמשו. חברה מקצועית המחזיקה מכשירים מתקדמים לניקיון אחרי שיפוץ ככל הנראה מחזיקה גם צוות פועלים מיומן ומנוסה לתפעול נכון וביצוע מקצועי של עבודת הניקיון. ידע וניסיון בביצוע עבודות מסוג זה הם המפתח לניקיון מוצלח של בתים אחרי שיפוץ ומציאת חברת ניקיון אמינה ומקצועית שתספק לכם את השירות ברמה גבוהה ואיכותית.  


חומרי ניקיון לשימוש מקצועי


על מנת להסיר צבע יבש ממתכת או אבן חייבים להשתמש בחומרי ניקוי מקצועיים שלא ניתן למצוא בשוק הפרטי. שיפוץ בתים גורם לשאריות של דבק, צבע יבש, סיד, ועוד חומרי עבודה שקשה להסיר באופן עצמאי ללא חומרי ניקיון מיוחדים המותאמים לכך. חברות ניקיון משתמשות בחומרי ניקוי שמיועדים להסרת שאריות מעבודות של שיפוץ ובנייה, אך כדי להגיע לתוצאות בסטנדרטים גבוהים לא מספיק להשתמש בחומרים מיוחדים ונדרש ידע מקצועי בהתאמת חומרי הניקוי לסוג הלכלוך והמשטח שאותו מנקים.

שימוש לא נכון בהתאמת חומרי ניקיון לסוגי משטחים שונים, עלול להביא לנזקים בלתי הפיכים ולגרור הוצאות כספיות מיותרות בהמשך. גם חברות ניקיון שמציעות שירותי ניקיון לאחר שיפוץ יכולות לשלוח צוות פועלים חסר ניסיון ולגרום לבית שלכם נזקים חמורים. חומרים איכותיים הם תנאי הכרחי לביצוע העבודה, אך כדי שהתוצאה תהיה מספקת נדרש גם ידע מקצועי של צוות מנקים מיומן. 

איך לבחור חברת ניקיון לבית אחרי שיפוץ ?

ניקיון בתים אחרי שיפוץ מחייב צוות פועלים מקצועי ומיומן שמכיר את כל שיטות העבודה להסרת שאריות חומרי עבודה יבשים שנותרו בבית לאחר השיפוץ.

 

כאשר אתם בוחרים חברת ניקיון לבית אחרי שיפוץ הדבר הראשון שעליכם לוודא הוא ההכשרה המקצועית של הצוות שנשלח אליכם הביתה לביצוע העבודה.


גם כמות הפועלים חשובה לביצוע העבודה באופן יעיל, אך יותר מהכל עבודת ניקיון מקצועית לאחר שיפוץ הבית מתאפשרת על ידי השימוש בציוד מקצועי מתקדם וחומרי ניקיון איכותיים. כאשר אתם בודקים חברות ניקיון אופציונאליות לביצוע העבודה, עליכם לשאול לגבי הציוד שהצוות מביא איתו ולגבי חומרי הניקיון שבהם ישתמשו.      חברה מקצועית המחזיקה מכשירים מתקדמים לניקיון אחרי שיפוץ ככל הנראה מחזיקה גם צוות פועלים מיומן ומנוסה לתפעול נכון וביצוע מקצועי של עבודת הניקיון.

 

ידע וניסיון בביצוע עבודות מסוג זה הם המפתח לניקיון מוצלח של בתים אחרי שיפוץ ומציאת חברת ניקיון אמינה ומקצועית שתספק לכם את השירות ברמה גבוהה ואיכותית. 

 


על מנת להסיר צבע יבש ממתכת או אבן חייבים להשתמש בחומרי ניקוי מקצועיים שלא ניתן למצוא בשוק הפרטי. שיפוץ בתים גורם לשאריות של דבק, צבע יבש, סיד, ועוד חומרי עבודה שקשה להסיר באופן עצמאי ללא חומרי ניקיון מיוחדים המותאמים לכך.

חברות ניקיון משתמשות בחומרי ניקוי שמיועדים להסרת שאריות מעבודות של שיפוץ ובנייה, אך כדי להגיע לתוצאות בסטנדרטים גבוהים לא מספיק להשתמש בחומרים מיוחדים ונדרש ידע מקצועי בהתאמת חומרי הניקוי לסוג הלכלוך והמשטח.


שימוש לא נכון בהתאמת חומרי ניקיון לסוגי משטחים שונים, עלול להביא לנזקים בלתי הפיכים ולגרור הוצאות כספיות מיותרות בהמשך. גם חברות ניקיון שמציעות שירותי ניקיון לאחר שיפוץ יכולות לשלוח צוות פועלים חסר ניסיון ולגרום לבית שלכם נזקים חמורים. חומרים איכותיים הם תנאי הכרחי לביצוע העבודה, אך כדי שהתוצאה תהיה מספקת נדרש גם ידע מקצועי של צוות מנקים מיומן. 


אחריות ושירות לעבודה
בהזמנת שירותי ניקיון לבתים אחרי שיפוץ חשוב לעבוד מול חברת ניקיון אמינה שמעניקה אחריות לביצוע עבודה מקצועית. לאחר ביצוע עבודות הניקיון אתם עלולים להיתקל בדברים שהתפספסו או לא נעשו כמו שצריך, לכן חשוב שחברת הניקיון שבחרתם תדע לספק גם שירות לקוחות מולו תוכלו להתנהל בעת הצורך.

חברת ניקיון מומלצת לניקיון בתים אחרי שיפוץ תחזיק גם כיסוי ביטוחי לנזקים שעלולים להיגרם בטעות, דבר שאמור להעניק לכם תחושת ביטחון כאשר אתם מפקידים את הבית שלכם בידי צוות מנקים שפועל עם ציוד ומכונות חזקות.

יש לא מעט מקרים שאנשים הזמינו ניקיון לאחר שיפוץ הבית ולרוע המזל בחרו בחברת ניקיון לא מספיק מקצועית ששלחה פועלים לא מנוסים וכתוצאה משימוש לא נכון במכונות נגרמו נזקים ושריטות שנראו לעין רק כמה ימים לאחר עבודת הניקיון שנעשתה. על מנת שתוכלו להיות בטוחים שאכן בחרתם בחברת ניקיון אמינה ומקצועית, וודאו שהיא מחזיקה בביטוח שיכסה כל עלות של נזק שעלול להיגרם כתוצאה מהניקיון.

אחריות ושירות לעבודהבהזמנת שירותי ניקיון לבתים אחרי שיפוץ חשוב לעבוד מול חברת ניקיון אמינה שמעניקה אחריות לביצוע עבודה מקצועית. לאחר ביצוע עבודות הניקיון אתם עלולים להיתקל בדברים שהתפספסו או לא נעשו כמו שצריך, לכן חשוב שחברת הניקיון שבחרתם תדע לספק גם שירות לקוחות מולו תוכלו להתנהל בעת הצורך. 

חברת ניקיון מומלצת לניקיון בתים אחרי שיפוץ, תחזיק גם כיסוי ביטוחי לנזקים שעלולים להיגרם, דבר שאמור להעניק לכם תחושת ביטחון כשאתם מפקידים את הבית בידי צוות מנקים שפועל עם ציוד ומכונות חזקות.

יש לא מעט מקרים שאנשים הזמינו ניקיון לאחר שיפוץ הבית ולרוע המזל בחרו בחברת ניקיון לא מספיק מקצועית ששלחה פועלים לא מנוסים וכתוצאה משימוש לא נכון במכונות נגרמו נזקים ושריטות שנראו לעין רק כמה ימים לאחר עבודת הניקיון שנעשתה. על מנת שתוכלו להיות בטוחים שאכן בחרתם בחברת ניקיון אמינה ומקצועית, וודאו שהיא מחזיקה בביטוח שיכסה כל עלות של נזק שעלול להיגרם כתוצאה מהניקיון.גודל דירהמחיר ניקיון
2 חדרים1,100 - 1,300 ש"ח
3 חדרים1,300 - 1,500 ש"ח
4 חדרים1,500 - 1,700 ש"ח
5 חדרים1,700 - 1,900 ש"ח

פוליש לאחר שיפוץ


לאחר שיפוץ הבית זו הזדמנות מעולה לבצע פוליש לרצפה, כך תוכלו להבריק את מרצפות הבית ולהעניק להם מראה מחודש וגם ליצור שכבת הגנה חיצונית שתמנע מהרצפה בלאי ושחיקה שנגרמים במהלך שגרת החיים השוטפת. תהליך הפוליש נעשה על ידי כמה פעולות - הפעולה הראשונה היא קרצוף יסודי של הרצפה עם סקוטץ' שמתחבר למכונת פוליש ומטרתו להסיר את כל השכבה העליונה של הלכלוך שדבק במרצפות, דבר שימושי ויעיל מאוד לבית אחרי שיפוץ.

לאחר ששכבת הלכלוך העליונה הוסרה, שהיא גם הקשה ביותר, משתמשים במכונת הפוליש עם סוגי סקוטצ'ים שונים להטמעת חומרי הפוליש הרצוי. מאחר ותהליך הפוליש כולל הסרת לכלוך קשה כחלק מהפעולה עצמה, פוליש לאחר שיפוץ יאפשר לכם ניקיון של המרצפות ברמה גבוהה מאוד ואף יגן על הרצפה של הבית למשך תקופה ארוכה לאחר מכן.

קיימים כמה סוגי פוליש רצפות. בחירת סוג הפוליש הרצוי צריכה להתאים לסוג המרצפות שיש לכם בבית. פוליש קריסטל יחדיר שבבי קריסטל עדינים אל תוך השכבה העליונה של המרצפות, כך הרצפה של הבית תקבל ברק זוהר במיוחד, אך פוליש קריסטל לא מתאים למרצפות גרניט פורצלן וקרמיקה.

סוג נוסף ופופולארי של פוליש רצפות הוא פוליש ווקס. מדובר בפוליש שמבוסס על ציפוי הרצפה בשכבת ווקס, דבר שמתאים לסוגי מרצפות שמטבעם לא מחליקות כמו פרקט או רצפת טרצו. לריצוף מחליק מטבעו יתאים יותר פוליש אקרילי אשר מורכב מחומר מיוחד שמצפה את הרצפה בחומר אנטי סינתטי וכך מונע החלקה ועדיין מעניק לרצפה של הבית נוכחות מבריקה במיוחד.פוליש לאחר שיפוץלאחר שיפוץ הבית זו הזדמנות מעולה לבצע פוליש לרצפה, כך תוכלו להבריק את מרצפות הבית ולהעניק להם מראה מחודש וגם ליצור שכבות הגנה שימנעו מהרצפה בלאי או שחיקה שנגרמים במהלך שימוש שוטף. תהליך הפוליש נעשה על ידי כמה פעולות - הפעולה הראשונה היא קרצוף יסודי של הרצפה עם סקוטץ' שמתחבר למכונת פוליש ומטרתו להסיר את כל השכבה העליונה של הלכלוך שדבק במרצפות, דבר שימושי ויעיל מאוד לבית אחרי שיפוץ.

לאחר ששכבת הלכלוך העליונה הוסרה, שהיא גם הקשה ביותר, משתמשים במכונת הפוליש עם סוגי סקוטצ'ים שונים להטמעת חומרי הפוליש הרצוי. מאחר ותהליך הפוליש כולל הסרת לכלוך קשה כחלק מהפעולה עצמה, פוליש לאחר שיפוץ יאפשר לכם ניקיון ברמה גבוהה ואף יגן על הרצפה של הבית למשך תקופה ארוכה לאחר השיפוץ.

קיימים כמה סוגי פוליש רצפות - בחירת סוג הפוליש הרצוי צריכה להתאים לסוג המרצפות שיש לכם בבית. 

פוליש קריסטל יחדיר שבבי קריסטל עדינים אל תוך השכבה העליונה של המרצפות, כך הרצפה של הבית תקבל ברק זוהר במיוחד, אך פוליש קריסטל לא מתאים למרצפות גרניט פורצלן וקרמיקה. סוג נוסף ופופולארי של פוליש רצפות הוא פוליש ווקס. מדובר בפוליש שמבוסס על ציפוי הרצפה בשכבת ווקס, דבר שמתאים לסוגי מרצפות שמטבעם לא מחליקות כמו פרקט או רצפת טרצו. לריצוף מחליק מטבעו יתאים יותר פוליש אקרילי אשר מורכב מחומר מיוחד שמצפה את הרצפה בחומר אנטי סינתטי וכך מונע החלקה ועדיין מעניק לרצפה של הבית נוכחות מבריקה במיוחד. 
ניקיון בתים פרטיים

ניקיון בתים פרטיים המלצותניקיון לבית פרטי מכסה גם את החלקים הפנימיים של הבית וגם את שטח הגינה ואזורי החוץ. בית פרטי לאחר שיפוץ ינוקה בציוד מתאים ובשימוש של חומרי ניקיון איכותיים המיועדים להסרת שאריות של חומרי עבודה יבשים שנשארו מעבודות השיפוץ, וניתן גם להזמין פוליש רצפות או ליטוש אבן כדי לחדש רצפה ישנה שבמהלך השיפוץ לא הוחלפה.

הזמנת חברת ניקיון כדי לבצע ניקיון בית פרטי חדש תאפשר לכם כניסה קלה ונוחה לבית ותקל על כל תהליך המעבר שממילא מצריך המון כוחות ועבודה מרובה לסידור הבית.

למידע נוסף - ניקיון בתים פרטיים

ניקיון דירות

 הזמנת חברת ניקיון לדירה חדשה מהקבלן תאפשר לכם כניסה נעימה ותעזור לכם שמור על הנכס. ניקיון דירות חדשות מסיר את האבק והלכלוך שהצטבר בעת שלבי הבנייה, אך השימוש בחומרי ניקיון איכותיים ובציוד מקצועי מתקדם יעניקו לדירה ציפוי שכבות הגנה אשר ימנע שחיקה ובלאי במהלך שגרת החיים השוטפת.

ניקיון דירות לאחר שיפוץ יאפשר לכם להבליט את ההשקעה שנעשתה בדירה ועל ידי הברקת הדירה תוכלו למקסם את הפוטנציאל של ההשקעה בשיפוץ הדירה שלכם.

לקבלת מידע נוסף לחצו - ניקיון דירות

סוגי פוליש

ישנם שלושה סוגי פוליש עיקריים אותם ניתן לבצע לסוגי מרצפות שונים. בחירת סוג הפוליש חייבת להיעשות בהתאמה לסוג הרצפה, כך תקבלו תוצאות איכותיות שיחזיקו זמן רב.

חשוב להזמין שירותי פוליש רצפות רק אצל חברת פוליש מומלצת ומקצועית, זאת מאחר ופעולת הפוליש נעשית באמצעות מכונה חזקה שהשימוש בה עלול לגרום לנזקים בלתי הפיכים לריצוף, זאת כאשר הפוליש נעשה על ידי אדם חסר ניסיון וידע מקצועי, ללא הבנה ומיומנות בהתאמת סוג הפוליש ואופן הפעולה לסוג המרצפות ואופיין הייחודי.

לקבלת מידע נוסף לחצו - סוגי פוליש רצפות
ניקיון בתים פרטיים

ניקיון בתים פרטיים המלצותניקיון לבית פרטי מכסה גם את החלקים הפנימיים של הבית וגם את שטח הגינה ואזורי החוץ. בית פרטי לאחר שיפוץ ינוקה בציוד מתאים ובשימוש של חומרי ניקיון איכותיים המיועדים להסרת שאריות של חומרי עבודה יבשים שנשארו מעבודות השיפוץ, וניתן גם להזמין פוליש רצפות או ליטוש אבן כדי לחדש רצפה ישנה שבמהלך השיפוץ לא הוחלפה.

ניקיון בית פרטי חדש יאפשר לכם כניסה קלה ונוחה לבית ויקל על כל תהליך המעבר שממילא מצריך המון כוחות ועבודה מרובה לסידור הבית.

למידע נוסף - ניקיון בתים פרטיים


ניקיון דירות

הזמנת חברת ניקיון לדירה חדשה מהקבלן תאפשר לכם כניסה נעימה ותעזור לכם שמור על הנכס. ניקיון דירות חדשות מסיר את האבק והלכלוך שהצטבר בעת שלבי הבנייה, אך השימוש בחומרי ניקיון איכותיים ובציוד מקצועי מתקדם יעניקו לדירה ציפוי שכבות הגנה אשר ימנע שחיקה ובלאי במהלך שגרת החיים השוטפת.

ניקיון דירות לאחר שיפוץ יאפשר לכם להבליט את ההשקעה שנעשתה בדירה ועל ידי הברקת הדירה תוכלו למקסם את הפוטנציאל של ההשקעה בשיפוץ הדירה שלכם.

לקבלת מידע נוסף לחצו - ניקיון דירות


סוגי פוליש

ישנם שלושה סוגי פוליש עיקריים אותם ניתן לבצע לסוגי מרצפות שונים. בחירת סוג הפוליש חייבת להיעשות בהתאמה לסוג הרצפה, כך תוכלו לקבל תוצאות פוליש איכותיות שיחזיקו מעמד לאורך זמן רב.

חשוב להזמין שירותי פוליש רצפות רק אצל חברת פוליש מומלצת ומקצועית, זאת מאחר ופעולת הפוליש נעשית באמצעות מכונה חזקה שהשימוש בה עלול לגרום לנזקים בלתי הפיכים לריצוף, זאת כאשר הפוליש נעשה על ידי אדם חסר ניסיון וידע מקצועי, ללא הבנה ומיומנות בהתאמת סוג הפוליש ואופן הפעולה לסוג המרצפות ואופיין הייחודי.

לקבלת מידע נוסף לחצו - סוגי פוליש
אזורי שירות


יש לנו סניפים רבים שפזורים בכל רחבי הארץ, נשמח לשלוח אליכם צוות ניקיון בתים מקצועי שיגיע לפי תיאום מראש - בזמן הנוח ביותר עבורכם! 

     תל אביב
     ירושלים
     הרצליה
     באר שבע
     רחובות
     חדרה
     חיפה
     אשדוד
     נתניה

למציאת סניף חברות ניקיון באזור הבית שלכם - אזורי שרות

איזורי שירותמחירוןחברת ניקיון מומלצת תעניק לכם שירותים במגוון אזורי שירות ברחבי הארץ השונים. חברות ניקיון מפעילות צוותי ניקיון בעלי ייעוד והתמחות במגוון תחומים שונים, ולכל צוות מתלווה ציוד מקצועי מתקדם המאפשר את ביצוע העבודה בסטנדרטים בלתי מתפשרים.

כאשר אתם מזמינים חברת נקיון מקצועית, שפועלת בתחום כבר שנים רבות ויש לה מוניטין וניסיון במתן שירותי ניקיון בתים מקצועיים, היא תדע לספק לכם את השירות במגוון רחב של אזורים בארץ, כאשר כל צוות אמור לכסות אזור שונה וכך להגיע לבתים פרטיים או דירות מגורים בכל עיר ואזור ברחבי הארץ השונים. 


למציאת סניף חברות ניקיון באזור הבית שלכם - אזורי שרות

מחיר ניקיון לאחר שיפוץ יכול להשתנות בהתאם לסוג השירותים שתבחרו להזמין. יש כמה דברים נוספים שמשפיעים על קביעת מחיר ניקיון בית אחרי שיפוץ והם גודל הבית והמצב שלו לאחר סיום עבודת השיפוצים. דירות אחרי שיפוץ יכולות להימצא במצבים שונים ולדרוש פעולות ניקיון שונות, לכן גם מחיר הניקיון יכול להשתנות בהתאם לעבודה הנדרשת. כמו כן, בית פרטי אחרי שיפוץ יכול לכלול שטח חיצוני גדול ועבודות ניקיון במרפסות ומדרגות, דבר שמשפיע על המחיר באופן ישיר ותלוי בסוג השיפוץ שנעשה ובסוג עבודות הניקיון שנדרשות לאחר מכן. על מנת לקבל מחיר ניקיון דירות לאחר שיפוץ או מחיר ניקיון בתים פרטיים לאחר שיפוץ בצורה מדויקת שתואמת את הצורך הספציפי שלכם – פנו אלינו ונציג החברה יעניק לכם מידע מפורט ומדויק בהתאם לפרטי העבודה הנדרשת לכם.
גודל דירהמחיר ניקיון
2 חדרים1,100 - 1,300 ש"ח
3 חדרים1,300 - 1,500 ש"ח
4 חדרים1,500 - 1,700 ש"ח
5 חדרים1,700 - 1,900 ש"חסילר לרצפה

סילר לרצפה

מטרת השימוש של סילר מטרת השימוש של סילר לרצפה היא מניעת חדירה של חומרים חיצוניים אל המרצפות, דבר שעלול לגרום לנזקים ושחיקה מהירה של המרצפות. את הסילר מורחים על השטח החיצוני של הרצפה כשכבת הגנה שאוטמת את מעטפת הרצפה החיצונית, כך מים ולחות לא יכולים לחדור אל המרצפות ולבוא איתן במגיע ישיר שעלול לגרום להן […]
ניקיון דירות אחרי שיפוץ

ניקיון דירות אחרי שיפוץ

ניקיון דירות מקצועי אחרי שיפוץ בשנים האחרונות חל שינוי משמעותי בשוק הנדל”ן בישראל, זאת בעקבות החלטה של אנשים רבים לעשות שיפוץ לדירה וכך להעלות את ערך הדירה לפוטנציאל המקסימאלי שלה. שיפוץ דירה ישנה יכול להפוך את תמונת המצב מן הקצה אל הקצה ולהביא את הדירה למקום שונה בתכלית. יש המון דירות ישנות שעל ידי שיפוץ […]
חברת ניקיון אחרי שיפוץ המלצה וטיפים

חברת ניקיון אחרי שיפוץ המלצה וטיפים

שיפצתם את הבית? בין כל ערימות האבק והלכלוך אתם לבטח שואלים את עצמכם, מאיפה ובכלל איך מתחילים לנקות? התשובה היא – פונים לד”ר פוליש. ד”ר פוליש – הנחת שלך ד”ר פוליש, חברת ניקיון מקצועית ואיכותית נכנסת לתמונה כאשר מדובר בניקוי הבית שלך. בסוף השיפוצים שהכוח כמעט ונגמר לגמרי אתה עומד באמצע הבית בתוך אי סדר […]חברות ניקיון לאחר בניה – המלצות

חברות ניקיון לאחר בניה – המלצות

בשעה טובה הסתיימו שלבי הבניה והכניסה לבית קרובה מתמיד. רגע לפני עוצרים וחושבים – ולד”ר פוליש פונים. שירותי ניקיון מתקדמים שיהפכו כל בית לנקי מתמיד. ד”ר פוליש – החבילה המושלמת (והמשתלמת ביותר) לבית שלך. לכל מי שיש בית פרטי חשיבות הניקיון מוכרת מהסיבה שבדרך כלך הוא צובר יותר אבק, אז על אחת כמה וכמה בבית […]
סילר לרובה – למה צריך לחדש רובה באריחים של הרצפה?

סילר לרובה – למה צריך לחדש רובה באריחים של הרצפה?

מדוע יש צורך בחידוש סילר לרובה באריחים של הרצפה? עם השנים, בשל לכלוך שנלכד בין הרצפות ובגלל שימוש בחומרי ניקיון חזקים וחומצתיים, הרובה שבין האריחים מתלכלך, צובר כתמים עקשניים ומתפורר, עד לכדי תזוזה של המרצפות. תפקיד הרובה למלא את המרווחים בין המרצפות, ליצב אותן ולמנוע מעבר מים וכשהוא ניזוק, יש צורך בהחלפתו בשכבה חדשה ואטימתה […]
סוגי פוליש

סוגי פוליש

סוגי פוליש לפני שנסביר איזה סוגי פוליש רצפות נפוצים ביותר עבור סוגי מרצפות בבתים ודירות, נתייחס לכמה מצבים בהם ניתן ואפילו רצוי לבצע פוליש לרצפה. הסיבה העיקרית שבגינה אנשים מזמינים שירותי פוליש רצפות מקצועי מתחלקת לשתיים: האחת – על מנת להסיר כתמים קשים ברצפה ולהעניק לה מראה מבריק ונקי, בנוסף ליצירת שכבות הגנה שיצפו את המרצפות […]
פוליש אחרי שיפוץ

פוליש אחרי שיפוץ

אחרי שיפוץ – הזמן הטוב ביותר לפוליש רצפות למה הזמן הטוב ביותר לביצוע פוליש רצפות בבית זה דווקא אחרי שיפוץ? התשובה לכך פשוטה – זה בגלל שתהליך הפוליש הוא לא רק מבריק את הרצפה, הוא גם מנקה אותה בעדינות מיוחדת מכל לכלוך קשה שהצטבר עליה, לכלוכים בדיוק כמו אלו שמאפיינים שיפוץ של בית. מעבר ליתרון […]