ניקיון דירה אחרי צביעה

צריכים ניקיון דירה אחרי צביעה?
רוצים לרענן ולפנק את כל הבית?
ברוכים הבאים הגעתם למקום הנכון.

ניקיון דירה אחרי צביעה - דוקטור פוליש מומלץ 2023

ניקיון דירות אחרי צבע של קירות הבית לא דומה לניקיון שגרתי רגיל. מדובר בניקיון שמצריך הסרה של כתמי צבע יבשים, שנוצרו כתוצאה מצביעת הבית או השיפוץ שעשיתם. נכון, זה נשמע קל ונראה שזו לא בעיה כלל. לוקחים שפכטל ומגרדים את הצבע היבש מהרצפה עד שהוא יורד. ומתי אתם תבינו שעשיתם טעות שעלתה לכם ביוקר? כאשר תרצו להזמין פוליש לרצפה וברגע שמרצפות הבית יבריקו, תגלו שיש על המרצפות שריטות שנוצרו כתוצאה מהגירוד עם השפכטל! בנוסף לעובדה הפשוטה, שכאשר נדרשת עבודת ניקיון דירות אחרי צבע, מדובר בעבודה פיזית לא קלה.

ישנו פן נוסף שבגינו כדאי ועדיף להזמין חברת ניקיון מקצועית ומיומנת לביצוע העבודה! הרכוש שלכם שווה המון כסף, כסף שחסכתם בעמל רב והשקעתם אותו בבית שלכם. למה לקחת סיכונים מיותרים ביצירת נזק כתוצאה מעבודת ניקיון לא מקצועית? חסכו לעצמכם את העבודה הקשה ואת הסיכון בנזק בלתי הפיך לרכוש שלכם, והזמינו חברת ניקיון מקצועית לביצוע שירות של ניקיון דירות אחרי צבע!

יש חברת ניקיון ויש דוקטור פוליש
יש חברת ניקיון - ויש דוקטור פוליש
ניצוץ

מזמינים הכל במקום אחד וחוסכים המון

החלטתם לצבוע את הבית שלכם לכבוד החג? אם כן, מדובר, כידוע, במשימה לא פשוטה. משימה שמצריכה פנייה אל בעלי מקצוע, המתמחים בתחום הצביעה, וגם כזו שדורשת ניקיון יסודי, מיד לאחריה. במקום שתפנו לכמה בעלי מקצוע שונים, לצבעי וגם לחברת ניקיון, תוכלו למצוא את כל השירותים הללו במקום אחד – תחת קורת גג אחת! חברת ד"ר פוליש היא לא סתם חברת ניקיון דירות שמתמחה בשירותי פוליש לרצפה, אנו מציעים מגוון רחב של שירותי ניקיון בתים, ובניהם תוכלו למצוא גם שירות של צבע לבית שכולל גם את תהליך הניקיון שבא לאחר הצבע. במקום להזמין את בעל המקצוע לבצע את עבודת הצבע, ואז לחפש חברת ניקיון מומלצת לביצוע שירות של ניקיון אחרי שיפוץ, אתם יכולים לקבל את כל החבילה מספק אחד מקצועי ואמין.

בשביל זה אנחנו פה, כדי להפוך את כל התהליך לנוח ומשתלם עבורכם.

יש ניקיון בתים ויש דוקטור פוליש
יש ניקיון בתים - ויש דוקטור פוליש

מתחייבים ל- 100% אחריות

שיפצתם?
עוברים דירה?
בא לכם לחדש?

אל תשברו לעצמכם את הגב.

דוקטור פוליש

לא סתם חברת הניקיון דוקטור פוליש הפכה לשם דבר בענף הניקיון, זה בזכות השקעה בכל הפרטים הקטנים ומתן שירות מקצועי ויעיל, במחירים השווים לכל נפש. אנו מציעים מגוון שירותי ניקיון לבית (וגם לעסקים), ואצלנו בחברה תוכלו למצוא מענה מלא לכל עבודת ניקיון באשר היא! החל מסוגי פוליש רצפות שונים ועד ניקיון דירות אחרי צבע.

מתחייבים ל 100% אחריות משלמים רק אחרי שמרוצים!

החלטתם להזמין חברת ניקיון כדי לבצע ניקיון דירה אחרי צביעה, ניקיון דירה לפני מעבר, או ניקיון דירה חדשה. סיימתם עם הצבע וכל מה שנשאר זה המון לכלוך? קבלו החלטה נכונה והזמינו את דוקטור פוליש. אנו פועלים בענף הניקיון כבר למעלה מ- 15 שנים. למעשה אנחנו היחידים שנותנים לכם 100% אחריות עבור כל עבודה אשר נבצע עבורכם. אלפי לקוחות מרוצים שלנו יכולים להעיד שאין עוד חברות ניקיון שעומדות בסטנדרטים שלנו. למעשה אנחנו ממשיכים להשתפר משנה לשנה וכיום הפכנו אוטוריטה בתחום.

אתם חייבים לשמוע מה הם 👆 אומרים עלינו

ניקיון דירה לאחר צביעה

את מגוון שירותי הניקיון שחברת דוקטור פוליש מציעה, יש עוד חברות ניקיון נוספות ורבות שמציעות. אז מה הופך אותנו לכל כך מיוחדים ומצליחים? כל אחד מהשירותים המוצעים לכם נעשים בעזרת כלים מתאימים וציוד מקצועי מהמתקדם בעולם. מידי שנה אנו מעדכנים את המכונות וחומרי הניקיון שלנו, בהתאם לחידושים ולטכנולוגיות החדישות שענף הניקיון העולמי מציע. הצוות שלנו עובר הכשרות מקצועיות ולאחר שנים רבות בהם אנו מספקים לקהל לקוחות גדול שירותים של ניקיון דירה אחרי צביעה, ניקיון דירה חדשה, ניקיון דירה לפני מעבר, ובכלל כל מה שנוגע לתחום של ניקיון דירות, יש לנו את הצוות המקצועי המיומן ביותר שתוכלו למצוא ואת הציוד המתקדם ביותר שקיים בענף הניקיון העולמי. השילוב בין הציוד המתקדם והידע המקצועי רווי הניסיון של הצוות שלנו, זה מה שהופך אותנו למובילים בתחום של ניקיון דירות ושירותי פוליש רצפות.

ניקיון דירה אחרי צביעה

אל תתפשרו על מפחות מהטוב ביותר

אל תתפשרו על פחות מהכי טוב. פנו אלינו לקבלת שירותי ניקיון דירות אחרי צבע, או כל שירותי ניקיון דירות אחרים שנדרשים לכם, ואנו מבטיחים לכם שבנוסף לשירות מקצועי ואדיב, תקבלו גם מחירים מעולים – ללא תחרות. ברבות השנים חברת דוקטור פוליש התרחבה וכעת היא מונה סניפים רבים, הפרושים בכל אזורי הארץ! אתם רק צריכים למצוא איזה סניף הכי קרוב אליכם.

דוקטור פוליש היועץ האישי שלך
שרות חדש וחסר תקדים בעולם הניקיון.

הצג צ'ט
1

כתבו לנו משהו...