חברת ניקיון לבית אחרי שיפוץ

צריכים חברת ניקיון לבית אחרי שיפוץ?
רוצים לרענן ולפנק את כל הבית?
ברוכים הבאים הגעתם למקום הנכון.

חברת ניקיון לבית אחרי שיפוץ - מומלץ לשנת 2023

במהלך תהליך השיפוץ, שימוש בחומרים שונים עלול לסבך את תהליך ניקיון הבית לפני המעבר. ניקיון מסוג זה יהיה קשה מאוד לביצוע ללא עזרת חברת ניקיון מקצועית. מכיוון שאין ברשותכם את חומרי הניקוי והציוד המתאים לכך. ישנם חומרי בנייה אשר קשים להסרה יותר ממה שאתם רגילים. לדוגמא: צבע שהיה מעורב בשיפוץ הבית, עלול להכתים את החלונות והתריסים בצבעים מבוססי פלסטיק. צבעים אשר עלולים ליצור כתמים קשים מאוד להסרה בשימוש באמצעים ביתיים ולא מקצועיים. כולנו יודעים לנקות את הבית באופן כזה או אחר, באופן שגרתי בדרך כלל. אך ניקיון לאחר שיפוץ זה משהו אחר לחלוטין.

יש חברת ניקיון ויש דוקטור פוליש
יש חברת ניקיון - ויש דוקטור פוליש
ניצוץ

חברת ניקיון לבית אחרי שיפוץ מחיר

לאחר השיפוץ, יש צורך לבצע ניקו יסודי שיכלול את כל חלקי הבית. גם אם השיפוץ בוצע באופן מקצועי, עלולים להצטבר כתמים קשים להסרה על גבי החלונות, הדלתות, והתריסים. לכן יש להסיר באופן מקצועי את שאריות הצבע וחומרי הבנייה. כדאי שתדאגו לניקוי יסודי של חדרי האמבטיה והשירותים, במידה והשיפוץ כלל גם את החלקים האלו. יש לדאוג לניקוי החדרים הללו משאריות של דבק וחומרי בנייה. בחדרים הרטובים נעשה שימוש לא מועט באריחי קרמיקה. אריחים אלה מצריכים טכניקות מיוחדות בתהליך הניקוי שלהן. כל זה על מנת להגיע  למראה והברק הטבעי שלהם.

יש ניקיון בתים ויש דוקטור פוליש
יש ניקיון בתים - ויש דוקטור פוליש

מתחייבים ל- 100% אחריות

שיפצתם?
עוברים דירה?
בא לכם לחדש?

אל תשברו לעצמכם את הגב.

איך מתמודדים עם הלכלוך שנשאר אחרי השיפוץ?

בית משופץ, אמור להיראות ולהרגיש כמו בית חדש. כמובן שזה תלוי בהיקף השיפוץ, כמה חדרים הוא יכלול, האם יכלול את המטבח, את האמבטיות וכן הלאה. קבלן בניין לא יעז למסור מפתח לדיירים החדשים מבלי שהבית החדש ייראה מבריק ומצוחצח. אך קבלני השיפוצים אינם מרגישים מחויבים לכך גם כן. למעשה לאחר השיפוץ, כנראה שתגלו הצטברות של לכלוכים שאינם מוכרים לכם מהיום יום. הרבה אבק כתוצאה מהקידוח או שבירת הקירות, כתמי צבע חדשים שטפטפו על הרצפה ועוד. לא תמיד תצליחו להסיר את הכול בעצמכם, גם אם מאוד תתאמצו. יתרה מכך אתם תיווכחו שאין ביכולתכם לעשות זאת ללא החומרים והציוד המתאימים.

מתחייבים ל 100% אחריות משלמים רק אחרי שמרוצים!

דוקטור פוליש יודעת להציע את השירות המקצועי ביותר לניקוי לאחר שיפוץ עם 100% אחריות. ברשותנו כל חומרי הניקוי ומכונות הפוליש המקצועיות ביותר. למעשה אנו נחזיר את ביתכם למצבו הרגיל. אף יותר מזה נגרום לכם להרגיש כאילו נכנסתם לבית חדש לגמרי. אנו מציעים לכם קהל לקוחותינו היקר, מגוון שירותים ייחודיים ושונים המבוצעים על ידי מיטב אנשי המקצוע בתחום.  

אתם חייבים לשמוע מה הם 👆 אומרים עלינו

ממש כמו חדש

ייתכן שאתם מעט מתלבטים האם כדאי לכם להזמין חברת ניקיון לאחר שיפוץ, מכיוון שאתם חוששים מההוצאות הכלכליות הנלוות לכך, ותוהים האם כדאי לכם לעשות זאת לבד. לכן כדאי שתדעו, שבהשוואה לכל הוצאות השיפוץ, הזמנת שירותי ניקיון מקצועיים כמעט ולא תשנה את התמונה, העלות תהיה סבירה הרבה יותר משחשבתם. לכן, חבל שתתאמצו ותעבדו כל כך קשה, ויתרה מכך לא תוכלו ליהנות מתוצאות אידיאליות ומקצועיות שאנו נוכל לספק, עם הציוד וחומרי הניקיון האיכותיים ביותר. לאחר השיפוץ כל מה שתרצו יהיה להיכנס לבית שנראה ממש חדש וממש נקי, בית משופץ ויפה שעדיין מלוכלך עלול להרוס את כל חווית הכניסה ולהקשות עליכם משמעותית בדרך ליום הכניסה המיוחל.

למה כדאי להיעזר בחברה מקצועית?

מי שיחליט לנסות ולנקות את ביתו לאחר השיפוץ באופן עצמאי, צריך להביא בחשבון שזוהי מלאכה מתישה וארוכה והיא אינה דומה כלל וכלל לניקיון יום יומי רגיל.

מלבד זאת, ניקיון באופן עצמאי עלול להיות מסוכן, אם לא נוקטים באמצעי הזהירות המתאימים.

  • חומרי ניקוי חריפים בכמות רבה עלולים לגרום לצריכה בעיניים
  • נשימה של אדי חומרי ניקוי שונים שמשמים להסרת כתמים ולכלוך לאחר השיפוץ אינם בריאים בכלל.
  • הניסיון לנקות היטב חלונות ותריסים מבחוץ עלול לגרום לאסון, מכיוון שאתם עלולים למעוד.

לכן, אם תיעזרו בשירות של חברת ניקיון מקצועית, תוכלו לפנות את הבית לזמן קצר, יחד עם הילדים, כך כולם יישארו בטוחים ולא ייחשפו לחומרים המסוכנים בהם צריך להשתמש בתהליך הניקוי.

חברות ניקיון לבית אחרי שיפוץ

ניקיון בית אחרי שיפוץ צריך להתבצע בסיום כל העבודות השיפוץ המלכלכות כגון: תיקונים קירות, צבע וכדומה….
תשובות לשאלות נוספות תמצאו באתר כנסו עכשיו…

הניקיון שלנו בגדול כולל את כל התריסים והחלונות, דלתות ומשקופים, ארונות, חדר מקלחת, שירותים ועוד…
פרוט מורחב של כל האלמנטים שאנו מנקים תמצאו באתר כנסו…

חברת ניקיון לבית לאחר שיפוץ

דוקטור פוליש היועץ האישי שלך
שרות חדש וחסר תקדים בעולם הניקיון.

הצג צ'ט
1

כתבו לנו משהו...