חברת ניקיון לבית אחרי שיפוץ

תהליך הניקיון לאחר שיפוץ הינו שונה מניקיון רגיל. במהלך תהליך השיפוץ, מצטברים חומרים שונים שיכולים להיות הרבה מעבר ללכלוך הרגיל אשר מצטבר באופן יום יומי.

כמה עולה להזמין חברת ניקיון לבית אחרי שיפוץ?

בדקו מחירים עכשיו !

חברת ניקיון מומלצת לבית אחרי שיפוץ 2021

במהלך תהליך השיפוץ, שימוש בחומרים שונים עלול לסבך את תהליך ניקיון הבית לפני המעבר. ניקיון מסוג זה יהיה קשה מאוד לביצוע ללא עזרת חברת ניקיון מקצועית, מכיוון שאין ברשותכם את חומרי הניקוי והציוד המתאים לכך.

ישנם חומרים בשיפוץ אשר עלולים לפגוע בניקיון הבית באופן יותר קשה ממה שאנחנו רגילים, לדוגמא, הצבע שהיה מעורב בשיפוץ הבית, עלול להכתים את החלונות והתריסים בצבעים מבוססי פלסטיק – צבעים אשר עלולים ליצור כתמים קשים מאוד להסרה בשימוש באמצעים ביתיים ולא מקצועיים.

כולנו יודעים לנקות את הבית באופן כזה או אחר, באופן שגרתי בדרך כלל. אך ניקיון לאחר שיפוץ זה משהו אחר לחלוטין.

תראו מה לקוחות מספרים עלינו

הניקוי הנדרש לאחר שיפוץ

לאחר השיפוץ, יש צורך לבצע ניקו יסודי שיכלול את כל חלקי הבית. גם אם השיפוץ בוצע באופן מקצועי, עלולים להצטבר כתמים קשים להסרה על גבי החלונות, הדלתות, והתריסים. ולכן יש להסיר באופן מקצועי את שאריות הצבע וחומרי הבנייה.

כדאי שתדאגו לניקוי יסודי של חדרי האמבטיה והשירותים, במידה והשיפוץ כלל גם את החלקים האלו. יש לדאוג לניקוי החדרים הללו משאריות של דבק וחומרי בנייה.

בחדרים אלה נעשה שימוש לא מועט באריחי קרמיקה עדינים, אשר מצריכים טכניקה מיוחדת בתהליך הניקוי שלהן, כזה שלא יפגום במראה ובברק שלהם.

בנוסף, סביר להניח שהצטברו חומרי בניה וצבע על גבי המרצפות, לכן פעמים רבות יהיה צורך בניקוין וניקוי פנלים יסודי בכל חלקי הבית.

במידה ומדובר בריצוף אריחים יוקרתיים, כדאי לעשות שימוש בטכניקות מיוחדות כדוגמת פוליש וניקוי שיש.

שיפצתם? עוברים דירה? בא לכם לחדש?
אל תשברו לעצמכם את הגב.

מתחייבים ל- 100% שביעות רצון

במחיר משתלם במיוחד!

שירותי הניקיון שלנו

איך מתמודדים עם הלכלוך שנשאר אחרי השיפוץ?

בית משופץ, אמור להיראות ולהרגיש כמו בית חדש. כמובן שזה תלוי בהיקף השיפוץ, כמה חדרים הוא יכלול, האם יכלול את המטבח, את האמבטיות וכן הלאה.

קבלן בניין לא יעז למסור מפתח לדיירים החדשים מבלי שהבית החדש ייראה מבריק ומצוחצח, אך קבלני השיפוצים אינם מרגישים מחויבים לכך גם כן.

עבודתם של 'בלני השיפוצים תתחיל ותיגמר בפעולות שהוגדרו להם מראש, ולכן כנראה שלא יעברו עם מטאטא, סמרטוט, שואב אבק וכו'.

לאחר השיפוץ, כנראה שתגלו הצטברות של לכלוכים שאינם מוכרים לכם מהיום יום, הרבה יותר אבק כתוצאה מהקידוח או שבירת הקירות, כתמי צבע חדשים שטפטפו על הרצפה ועוד.

לא תמיד ניתן להסיר את הכול בעצמכם, גם אם מאוד תתאמצו, תיווכחו שאין ביכולתכם לעשות זאת ללא החומרים והציוד המתאימים.

חברת ניקיון לבית לאחר שיפוץ
הניקיון שלך - הדוקטורט שלנו

כמו חדש

ייתכן שאתם מעט מתלבטים האם כדאי לכם להזמין חברת ניקיון לאחר שיפוץ, מכיוון שאתם חוששים מההוצאות הכלכליות הנלוות לכך, ותוהים האם כדאי לכם לעשות זאת לבד.

לכן כדאי שתדעו, שבהשוואה לכל הוצאות השיפוץ, הזמנת שירותי ניקיון מקצועיים כמעט ולא תשנה את התמונה, העלות תהיה סבירה הרבה יותר משחשבתם.

לכן, חבל שתתאמצו ותעבדו כל כך קשה, ויתרה מכך – לא תוכלו ליהנות מתוצאות אידיאליות ומקצועיות שאנו נוכל לספק, עם הציוד וחומרי הניקיון האיכותיים ביותר.

לאחר השיפוץ כל מה שתרצו יהיה להיכנס לבית שנראה ממש חדש וממש נקי, בית משופץ ויפה שעדיין מלוכלך עלול להרוס את כל חווית הכניסה ולהקשות עליכם משמעותית בדרך ליום הכניסה המיוחל.

למה כדאי להיעזר בחברה מקצועית?

מי שיחליט לנסות ולנקות את ביתו לאחר השיפוץ באופן עצמאי, צריך להביא בחשבון שזוהי מלאכה מתישה וארוכה והיא אינה דומה כלל וכלל לניקיון יום יומי רגיל.

מלבד זאת, ניקיון באופן עצמאי עלול להיות מסוכן, אם לא נוקטים באמצעי הזהירות המתאימים.

  • חומרי ניקוי חריפים בכמות רבה עלולים לגרום לצריכה בעיניים
  • נשימה של אדי חומרי ניקוי שונים שמשמים להסרת כתמים ולכלוך לאחר השיפוץ אינם בריאים בכלל.
  • הניסיון לנקות היטב חלונות ותריסים מבחוץ עלול לגרום לאסון, מכיוון שאתם עלולים למעוד.

לכן, אם תיעזרו בשירות של חברת ניקיון מקצועית, תוכלו לפנות את הבית לזמן קצר, יחד עם הילדים, כך כולם יישארו בטוחים ולא ייחשפו לחומרים המסוכנים בהם צריך להשתמש בתהליך הניקוי.

חברות ניקיון לבית אחרי שיפוץ

לסיכום

דוקטור פוליש יודעת להציע את השירות המקצועי ביותר לניקוי לאחר שיפוץ, ברשותנו כל חומרי הניקוי ומכונות הפוליש המקצועיות ביותר – כאלו שיחזירו את ביתכם למצב הטוב ביותר ויגרמו לכם להרגיש כאילו נכנסתם לבית חדש לגמרי.

דוקטור פוליש היועץ האישי שלך!
שרות חדש וחסר תקדים בעולם הניקיון.