ניקיון בתים פרטיים

צריכים ניקיון בתים פרטיים?
רוצים לרענן ולפנק את כל הבית?
ברוכים הבאים הגעתם למקום הנכון.

חברת ניקיון בתים פרטיים - דוקטור פוליש מומלץ לשנת 2023

אנחנו מספקים שירותי ניקיון לבתים פרטיים: אשר עברו שיפוץ לפני מעבר וכו'… ניקיון לאחר שיפוץ זאת משימה לא פשוטה. זאת בטח לא עבודה בשביל עובד אחד צריך צוות של לפחות שני עובדים או יותר. למעשה הדבר תלוי בגודל הבית ומצבו. השרות שלנו גם מתאים לבתים פרטיים ריקים ולפני אכלוס. אם אתם עומדים להיכנס לבית חדש השרות שלנו מתאים גם בשבילכם. בנוסף השרות שלנו מתאים הוא כדאי לבצע מבצע ניקיון בבית למשל לפני חג הפסח, אם תרצו לעשות ניקיון חזק לבית לפני החג עוזרת הבית לבדה לא תוכל להשתלט על כל הבית תוכלו להשתמש בשירותים שלנו על מנת לתת לה חיזוק ועזרה בניקוי החלונות למשל ועוד…

יש חברת ניקיון ויש דוקטור פוליש
יש חברת ניקיון - ויש דוקטור פוליש
ניצוץ

ניקיון בתים פרטיים מקצועי

לבחור חברת ניקיון טובה זאת משימה לא קלה. השוק מוצף בחברות ניקיון אשר צצות ונפתחות כמו פטריות שלאחר הגשם. מומלץ לבחור חברת ניקיון בתים עם וותק וניסיון מכוון שאין בית ספר מסודר לניקיון הדרך היחידה ללמוד לנקות היא רק באמצעות ניסיון אז איך תדעו אם לחברת ניקיון שאתם רוצים לעבוד אתה יש ניסיון בתחום או שהיא חברה חדרה בתחום? פשוט מאוד הקישו את שם החברה בגוגל הסתכלו על הביקורות ובדקו ממתי הביקורת הראשונה. כך תתקבלו מידע על וותק החברה.

יש ניקיון בתים ויש דוקטור פוליש
יש ניקיון בתים - ויש דוקטור פוליש

מתחייבים ל- 100% אחריות

שיפצתם?
עוברים דירה?
בא לכם לחדש?

אל תשברו לעצמכם את הגב.

ניקיון בתים פרטיים לאחר שיפוץ

שיפוץ בית פרטי עולה לא מעט כסף. במיוחד שיפוץ כלליי הכולל החלפת רצפה, מטבח, חדר מקלחת וכו'… כאשר מגיעים לשלב האחרון שלב הניקיון כבר לא נותר כסף. בכל זאת לא כדאי לחסוך על הניקיון ולעבוד אם מישהו שהוא לא מומחה. למה? כמי שלא מבין בסוגי חומרי הניקיון השונים ולא ידע איזה חומר מתאים למה יכול לעשות נזק למטבח למשל ומטבח עולה המון כסף. וזאת רק דוגמה אחת. החוויה שלכם להיכנס  לבית שלכם אחרי שטרחתם והשקעתם כל כך הרבה זמן וכסף יכולה בקלות להרס אם תעבדו אם מישהו שהוא לא מספיק מקצועי. תאמינו לי שמענו כבר הרבה סיפורים על מקרים כאלה 🙁 בניקיון לא חוסכים כמו שלא חוסכים על בחירת אריחים ארונות וכדומה.

מתחייבים ל 100% אחריות משלמים רק אחרי שמרוצים!

מעוניינים לדעת מה המחיר של ניקיון בתים פרטיים? בכמה קליקים תוכלו לדעת כמה זה עולה לכם כל מה שאתם צריכים זה ללחוץ כאן להזין פרטיים על הבית שלכם כגון: כמה מטר הבית, כמה קומות ואיזה שרות אתם רוצים והמערכת תחשב לכם אוטומטית כמה עולה חבילת הפרימיום שלנו. חבילת ניקיון מושלמת לבית הכולל כל מה שאתם צריכים למידע נוסף על חבילת הניקיון שלנו לחצו פה . את כל זה ועוד… אתם תקבלו עם התחייבות ל- 100% שביעות רצון כי רק אצלנו בטוח שתצאו מרוצים.

אתם חייבים לשמוע מה הם 👆 אומרים עלינו

ניקיון בתים פרטיים מה זה אומר...

אם הגעתם לכאן, בטח חיפשתם "ניקיון בתים פרטיים". אנחנו מספקים שירותי ניקיון לבתים פרטיים אבל לא למטרת ניקוי שוטף של הבית. הכוונה שאם אתם מחפשים חברת ניקיון לביצוע עבודות ניקיון שוטפות כמו: שטיפת רצפה אחת לשבוע, סידור הבית, עזרה בכביסות, קצת אבק וכדומה… מצטערים השרות שלנו הוא לא בשבילכם. אתם צריכים עוזרת בית ישנם חברות נהדרות שמספקות את השרות שאתם מחפשים. כדאי להגיע אליהן כל מה שאתם צריכים זה לחפש עוזרת בית בגוגל. 

ניקיון בתים פרטיים לאחר שיפוץ

ניקיון לבתים פרטיים בגודל של עד 200 מ"ר לוקח יום עבודה אחד. תשובות לשאלות נוספות תמצאו באתר שלנו כנסו עכשיו… 

ריבוי חברות ניקיון בתחום מקשה מאוד על הבחירה. כנסו לאתר שלנו ותבינו למה אנחנו הבחירה הטובה ביותר לבית שלכם…

ניקיון בתים פרטיים מחיר

דוקטור פוליש היועץ האישי שלך
שרות חדש וחסר תקדים בעולם הניקיון.

הצג צ'ט
1

כתבו לנו משהו...