ניקיון דירה חדשה

מחפשים ניקיון דירה חדשה? לפני שאתם מתחילים להתרגש מההתחלה החדשה שבפתח, ולפני שאתם מתחילים להתפזר בין עשרות מטלות שעליכם לבצע בתכנון והוצאה לפועל של מעבר הדירה. קחו בחשבון – יש לכם שני בתים שאתם צריכים לנקות: זה שאליו אתם עוברים, וזה שאותו אתם עוזבים. בעלי בית רבים נוטים להזמין חברת ניקיון לאחר מעבר דירה של דיירים שלא ניקו את הבית כשעזבו. את החשבון בעבור ניקיון הבית, הם מקזזים לדיירים, שעזבו מבלי לנקות, מצ'ק הביטחון שהפקידו ביום חתימת החוזה. עם הדירה שאתם עוזבים אולי תוכלו להתמודד בעצמכם. אבל לדירה שבה אתם הולכים לגור אל תחסכו. בטח תרצו להרגיש שהכל חדש נקי ומחוטא לכו תדעו מי גר שם לפניכם.

כמה עולה להזמין ניקיון דירה לאחר שיפוץ?

בדקו מחירים עכשיו !

מתי להזמין חברת ניקיון לדירה חדשה

כאשר מזמינים ניקיון דירה לפני מעבר, הכי משתלם זה להזמין חבילת ניקיון יסודי הכוללת: ניקיון יסודי של החלונות והמסילות מסגרות שלהם, ניקוי ארונות מטבח מבפנים ומבחוץ, ניקוי חדר מקלחת ושירותים, ניקיון של כל הדלתות והמשקופים, פוליש קרצוף לרצפה. אם תזמינו ניקוי רק לחלק מהדברים המחיר יהיה יקר ולא משתלם. תהליך הניקיון מתבצע מלמעלה למטה כלומר מה שנמצא למעלה החלונות למשל ינוקו תחילה. מה שנמצא למטה הרצפה לדוגמה תנוקה רק בסוף התהליך. דוקטור פוליש יעזרו לכם לעבור דירה בקלות, במהירות וביעילות.

ניקיון דירה חדשה
הניקיון שלך - הדוקטורט שלנו

מה הם שלבי העבודה ומה כוללת העבודה

כדאי לטפל בניקיון של הדירה לפני שחבלת ההובלה מגיעה ופורקת את כל הציוד והרהיטים שלכם. מכיוון שאם כל הרהיטים וארגזים בדירה הרבה יותר קשה לעשות ניקיון יסודי. מה גם שמחיר הניקיון יעלה יותר. ניקיון של דירה ממוצעת לוקח יום עבודה של 6-8 שעות לערך. בכל מקרה אנו ממליצים לכם לא להזמין חברת ניקיון יום לפני ההובלה תזמינו יומיים לפני ההובלה (אם זה מתאפשר כמובן). תשאירו יום נוסף לבלת"ם. חשוב גם לסיים את העבודות השיפוץ והצבע לפני שחברת הניקיון מגיעה. לא ניתן גם לנקות וגם לצבוע דירה באותו יום במקביל.

ניקיון לדירה חדשה

חברת דוקטור פוליש היא החברה המובילה כיום בענף ניקיון הבתים בישראל. לאחר שנים רבות של עבודה ומתן שירותי ניקיון לבתים פרטיים, חברת דוקטור פוליש ביססה את מוניטין החברה כאחת מחברות הניקיון המובילות והמומלצות ביותר בישראל. מהניסיון שצברנו פיתחנו כלי אוטומטית המסוגל לתת לכם מחיר אונליין. אם אתם עומדים לקראת מעבר דירה ואתם רוצים לדעת מה המחיר לחצו על הקישור למטה. 

ניקיון דירה חדשה מחיר

ניקיון דירות

ניקיון דירות חיפשתם ניקיון דירות? לא בא לכם לשבור לעצמכם את הגב. האם אתם מתלבטים אם להזמין "חברת ניקיון" או להשתמש בשרות של "עוזרת בית"?

קרא עוד »

ניקיון דירה לאחר שיפוץ

ניקיון דירה לאחר שיפוץ צריכים ניקיון דירה לאחר שיפוץ? לאחר שיפוץ, אתם בדרך כלל מוצאים את עצמכם בסיטואציה שבה אתם מקבלים את הבית (הרבה) אחרי

קרא עוד »
חברת ניקיון דירה חדשה