חברת ניקיון משרדים מומלצת

חיפשתם חברת ניקיון משרדים מומלצת?

עוברים למשרד חדש?
לא מרוצים מחברת הניקיון שלכם בשוטף?
ברוכים הבאים הגעתם למקום הנכון…

קבלו הצעת מחיר 

איש חברת ניקיון

כי רק אצלנו תקבלו:

מחיר אטרקטיבי
100% אחריות
ניצוץ

חברת ניקיון משרדים מומלצת 2022

אנו מאמינים כי ניקיון משרדים מקצועי מתחיל בעובד מקצועי. דוקטור פוליש שמה לה קו מנחה לשפר ולייעל את תחום ניקוי משרדים בישראל. מאז ועד היום הספקנו לצבור ניסיון רב ולעבוד עם לקוחות עסקיים רבים. אנו מתחייבים לרמת השירות הגבוהה ביותר תוך כדי שמירה על  עלויות אטרקטיביות. הצוות שלנו מורכב מעובדים מיומנים ואיכותיים שעברו סינון קפדני ומבדקי איכות ואמינות. אנו מאמינים שרק בעזרת עובדים איכותיים המתוגמלים בצורה נבונה ושואבים סיפוק מעבודתם בחברה ניתן להגיע לתוצאות טובות הצוות שלנו מקפיד על פרטים קטנים כגדולים תוך התייחסות לדרישות המיוחדות של הלקוח. כל צוות זוכה לפיקוח צמוד של מנהל משמרת קבוע עם ניסיון רב בתחום שירותי ניקיון משרדים.

יש חברת ניקיון ויש דוקטור פוליש
יש חברת ניקיון - ויש דוקטור פוליש
ניצוץ

מנקים בכייף - חברת ניקיון משרדים מומלצת

הגעת היום מוקדם למשרד, יש לך פגישה חשובה, עסקת חייך עומדת להסגר.הנה הוא מגיע, ולך אי אפשר למחוק את החיוך מהפנים, אתה לוחץ לו את היד ומיד שואל אם אפשר להציע לו משהו לשתות. הוא עונה: " בשמחה, קפה".

בזווית העין אתה קולט את המזכירה שלך מתנתקת מהכיסא שלה אך אתה עוצר אותה בחדווה כי היום אתה מכין את הקפה. אתה מתקרב למטבח ועוד לפני שהגעת אתה מתחיל להריח את האדים של מה שנקרא "המיץ של הזבל" מהפח העמוס שעומד כך לפחות יומיים, אך אין דבר שייפגע במצב רוחך המרומם….

חברת ניקיון משרדים בתל אביב

גם ניקיון צריך לדעת איך לעשות

אתה ניגש לארון ומוציא שתי כוסות ולהפתעתך אתה מגלה פס חום המעטר את הכוס בצידה הפנימי (והיא לא נרכשה כך) ואיזה סימן של שפתיים אדומות חושניות על שפת הכוס. אין לך זמן לעמוד ולשטוף כלים, והבחור מחכה לך בחדר הישיבות אז אתה מוציא שתי כוסות חד פעמיות וניגש למתקן המים, למרבית הפלא (או כבר לא ) אתה מקבל הארה ומגלה שאינך איש עסקים כי אם מדען המגדל מושבות של ברחשים, יתושים וחרקי מים אחרים, וגם מבין שאתה מבזבז את זמנך היקר בפתירת בעיות הניקיון במשרד במקום לסגור עסקאות. לא נשאר לך אלא לקרוא למזכירה בפסס…..לתת לה שטר ולבקש ממנה לרדת מהר מהר ולהביא לך פעמיים קפה מהפיצוצייה למטה. בכדי לא להגיע למצב שכזה ובגלל שחשוב מאוד שאתה ועמיתיך למשרד תעבדו בסביבה נקייה ונעימה חשוב לשים דגש על מספר נקודות חשובות מאוד הקשורות לניקיון המשרד בכלל והמטבח בפרט. ואל תשכח, ריהוט מעוצב, חדש ומודרני מסריח בדיוק כמו ישן כשהפח גדוש.

ניקיון משרדים פוליש

מנקים ונהנים

  1. ניקיון משרדים בכל גודל נדרש.
  2. ניקוי שטחי ציבור בבנייני משרדים.
  3. ניקוי שטיחים בשיטה רטובה/יבשה.
  4. ניקוי חלונות וקירות מסך(גם בסנפלינג).
  5. ניקיון משרדים לאחר שיפוץ.
  6. ניקוי רצפות בפוליש או פוליש קריסטל.
  7. ניקיון משרדים לעסקים אך בעוצמה אדירה.
  8. אספקת חומרי ניקוי מכל הסוגים.
  9. אספקת ניירות ניגוב ונייר טואלט.
  10. אספקת מתקני בישום.
חברת ניקיון משרדים מומלצת
חברת ניקיון משרדים מומלצת
אנו מקפידים להלבין את המאגים של הקפה מסימני הצבע הקשים שנוצרים מהקפה והתה.אנו מפנים את הפחים בכל יום ובעיקר בסופי שבוע ע"מ למנוע את ה"ארומה" במשרד ובכדי למנוע ביקורים לא רצויים של חרקים, מקקים וכו'.
אנו מנקים את מתקני המים על בסיס יומי ומוודאים שכוס העודפים מרוקנת ונקייה.עם סיום שטיפת הכלים אנו מלבינים את הכיור עם אקונומיקה.
אנחנו דואגים לניקיון המיקרוגל ושטיפת צלחת החימום.אנחנו מקפידים לנקות את המקרר אחת לשבוע ולזרוק אוכל מקולקל.
אנו מקפידים לייבש את הכוסות לפני הכנסתם לארון בכדי למנוע ריחות של עובש לא נעימים.אנחנו מקפידים להחליף לעיתים קרובות את כרית הניקוי של הכלים בכדי למנוע הצטברות של חיידקים המזיקים לבריאות.
מדיחי הכוסות מנוקים על בסיס תקופתי על מנת למנוע סתימות.אנחנו מומחים לניקיון הקמנו אפילו בית ספר ניקיון.