ניקיון משרדים מחירים

חיפשתם ניקיון משרדים מחירים?

עוברים למשרד חדש?
לא מרוצים מחברת הניקיון שלכם בשוטף?
ברוכים הבאים הגעתם למקום הנכון…

קבלו הצעת מחיר 

איש חברת ניקיון

כי רק אצלנו תקבלו:

מחיר אטרקטיבי
100% אחריות
ניצוץ

ניקיון משרדים מחירים - מומלץ 2022

ניקיון משרדים הוא חלק משגרת ניהול של כל משרד מכל סוג שהוא. לשירותי ניקיון משרדים מחירים המושפעים מהחומרים בהם נעשה שימוש לצורך ניקיון המשרד, גודל המשרד, תדירות ביצוע עבודות ניקיון במשרד והיקף האלמנטים השונים אותם יש לנקות. בחירת חברת ניקיון נעשית בהתאם לתקציב בית העסק, אולם רצוי לוודא כי מדובר בחברה מנוסה ומקצועית.

יש חברת ניקיון ויש דוקטור פוליש
יש חברת ניקיון - ויש דוקטור פוליש
ניצוץ

מנקים בכייף - ניקיון משרדים מחירים

תמחור שירותי ניקיון למשרד קטן מבוסס על כמות החדרים במשרד ועל השאלה האם המשרד מכיל חללים ייחודיים כגון פינה להכנת קפה ושירותים. ככל שהמשרד כולל בתוכו חללים מסוג זה, יתומחר ניקיון המשרד בתעריף גבוה יותר. בתחום המשרדים הקטנים, לפעולת ניקיון משרדים מחירים המשתנים גם בהתאם לתדירות ביצוע עבודות הניקיון.

ניקיון משרדים מחירים

גם ניקיון צריך לדעת איך לעשות

ניקיון משרדים גדולים שונה קצת מכוון והם מכילים מספר אלמנטים אשר משפיעים באופן ניכר על תמחור שירותי ניקוי משרדים. תעריף שירותי הניקיון עבור משרד עם שירותים ומטבחון, יהיה גבוה ממשרד שאינו מכיל אחד מאותם אלמנטים. גם בתחום המשרדים הגדולים, לביצוע ניקיון משרדים מחירים אשר גובהם תלוי בתדירות הניקיון הנדרשת מטעמו של בעל המשרד.

חברת ניקיון משרדים
ניקיון משרדים מחירים
1.תדירות יומיתמשרדים בעלי מספר רב של עובדים אשר קיימת בהם תנועה של עובדים בין המשרדים השונים, או כאלו המכילים חדרי ישיבות בהן נערכות פגישות בין עובדי המשרד ללקוחות המשרד, מצריכים שמירה על ניקיון חללי המשרד באופן יומי.
במידה שמשרדים אלו מכילים מספר רב של תאי שירותים ומטבחון פעיל בו מבוצעות פעולות הכנת קפה וחימום ארוחת הצהריים, יש צורך להזמין שירותי ניקיון למשרד הכוללים את ניקיונם של אזורים אלו וזאת אף לכמה פעמים בכל יום. להעסקה מסוג זה תהיה השפעה על עלות שירותי הניקיון מאחר שלפעולת ניקיון משרדים מחירים המושפעים מתדירות ביצוע פעולת הניקיון על פני יום העבודה.
2. תדירות שבועיתבחלק מהמשרדים בהם קיימת תנועה דלילה של מבקרים ועובדים, לא יהיה צורך בביצוע פעולות ניקיון משמעותיות לאורך היממה. יחד עם זאת, משרדים אלו נדרשים לקיים שגרת ניקיון אחת לשבוע לפחות, שבה ינוקה המשרד באופן יסודי. זאת על מנת שהצטברות הלכלוך לא תחרוג מעבר לטווח של 5 ימי עבודה רצופים.
לפעולת ניקיון משרדים מחירים נמוכים יותר כאשר מדובר בפעולה הנעשית אחת לשבוע בלבד. יחד עם זאת, רצוי כי בעלים של משרד המכיל תאי שירותים ומטבחון, לא יסתפק בניקיון שבועי בלבד של חללים אלו, מאחר שמדובר בחללים הצוברים לכלוך בפרק זמן קצר יותר ואשר באי ניקיונם בזמן עשוי להיווצר בהם מפגע תברואתי שיש בו כדי לסכן את בריאות עובדי המשרד ומבקריו.
3. ניקוי חלונות ניקיון חלונות משרדיים היא פעולה שאין צורך לבצעה מדי יום. יחד עם זאת, משרדים רבים מעסיקים חברת ניקיון לשם קבלת שירות יומי או שבועי אינם משכילים להסדיר את נושא ניקיון החלונות, אף שמדובר באלמנט חשוב בנראות המשרד בפני לקוחותיו ועובדיו. לפעולת ניקיון משרדים מחירים אשר כוללים בתוכם גם ניקוי של חלונות המשרד אחת לפרק זמן מוגדר.
4.  תאי שירותים משרדים המעוניינים בניקיון של תאי השירותים בלבד, יכולים לעשות זאת באמצעות התקשרות עם חברת ניקיון משרדים המציעה שירותים מסוג זה. לשירותי ניקיון משרדים מחירים אשר מתייחסים באופן בלעדי לניקיון תאי השירותים של המשרד.
5. משרד עם ריהוט מגווןמשרדים מסוימים עשויים להכיל מגוון דל של ריהוט הכולל כסאות מנהלים, כסאות ישיבה פשוטים, שולחנות עבודה ורצפת מרצפות סטנדרטית. משרדים אלו יצריכו ביצוע של פעולות ניקיון בסיסיות הכרוכות בשטיפת הרצפה וניקיון ריהוט המשרד באמצעות מטלית וחומר ייעודי. לצורך ניקיון ואחזקת משרדים כאלה המחירים נמוכים יחסית אך רק אם מדובר במשרדים שאינם כוללים ריהוט רב.
מנגד, משרדים אחרים עשויים לכלול ריהוט מגוון מאוד אשר יצריך פעולת ניקוי משרדים על ידי מספר אביזרים שונים. כך למשל, משרד שיש בו ספות מנוחה, שטיחים, עציצים גדולים ושילוב בין רהיטי מתכת ורהיטי עץ, יצריך שימוש בשואב אבק וחומרי ניקוי המתאימים לכל אחד מהמשטחים השונים.
6. לקבל תמורה מלאה למחירבעת בחירת חברות ניקיון למשרד המחיר הם חלק מהשיקולים אותם יש לשקול, אולם חשוב כי תינתן תמורה מלאה לתשלום עבור שירותי הניקיון. דוקטור פוליש היא חברה מנוסה בעל ניסיון רב במתן שירותי ניקיון למשרדים במחירים משתלמים במיוחד.