ניקיון ואחזקת משרדים

צריכים ניקיון ואחזקת משרדים?

עוברים למשרד חדש?
לא מרוצים מחברת הניקיון שלכם בשוטף?
ברוכים הבאים הגעתם למקום הנכון…

קבלו הצעת מחיר 

איש חברת ניקיון

כי רק אצלנו תקבלו:

מחיר אטרקטיבי
100% אחריות
ניצוץ

ניקיון ואחזקת משרדים - מומלץ 2022

אם אתם מחזיקים בשטחי משרדים גדולים, אחד הדברים החשובים ביותר הוא כמובן הניקיון והאחזקה שלהם. טיפול נכן במשרדים יאפשר לעובדים שלכם להנות משטח נעים לעבודה, ובנוסף יעזור לכם לשמור על הערך של הנכס. אנחנו כאן כדי לעזור לכם לנהל את הניקיון והאחזקה של המשרדים בצורה היעילה ביותר.

יש חברת ניקיון ויש דוקטור פוליש
יש חברת ניקיון - ויש דוקטור פוליש
ניצוץ

מנקים בכייף - ניקיון ואחזקת משרדים

שטחי משרדים הם שטחים שדורשים טיפול נאות. השעות הרבות שהעובדים מבלים במשרד גורמות לכך שהמשרדים מועדים לסבול מבלאי גדול וכמובן מרמת לכלוך גבוהה. כדי למנוע את הבעיות הללו, יש מספר צעדים שעליכם לנקוט.

לעניין הניקיון כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור את חברת הניקיון המתאימה. בחירה של חברת ניקיון מתאימה דורשת מכם לשים לב למספר פרטים ואחרי שתהיה לכם חברת ניקיון טובה המשרדים שלכם יהיו נקיים.

לגבי האחזקה הדבר תלוי בעיקר בכם, וגם פה ישנם מספר צעדים שעליכם לנקוט כדי לשמור על רמת אחזקה גבוהה. אנחנו בדוקטור פוליש מגישים לכם את כל המידע שאתם צריכים כדי לדאוג לניקיון ואחזקת משרדים. בשלב הראשוני נציג לפניכם 4 דברים שעליהם אסור לכם לוותר בבחירה של חברת ניקיון למשרדים.

ניקיון ואחזקת משרדים

גם ניקיון צריך לדעת איך לעשות

דוקטור פוליש היא חברה שמעניקה שירות של ניקיון לדירות, בתים ומשרדים. החברה מעניקה את כל שירותי הניקיון שאתם צריכים לרבות פוליש. עובדי החברה מיומנים במיוחד ולקוחותיה מרוצים מהשירותים שלה כבר שנים רבות. עבור כל עבודת ניקיון העובדים של דוקטור פוליש ישמחו להיות שם בשבילכם ולהעניק לכם את השירות הטוב ביותר. ניקיון ואחזקת משרדים דורש מכם תשומת לב נפרדת להנושאים הללו. בחרו חברת ניקיון מתאימה למשרדים שלכם ועוררו את העובדים שלכם להיות מודעים לחשיבות של האחזקה.

ניקיון משרדים פוליש
ניקיון ואחזקת משרדים
1. המלצות חברת הניקיון שאתם בוחרים צריכה להיות כזו שקיבלתם עליה מספר המלצות. ההמלצות יכולות לבוא מלקוחות עבר של החברה, מחברים שלכם וכמובן מקולגות שמקבלים שירות מהחברה. קבלת שירות מחברה מומלצת היא הדרך הבטוחה ביותר עבורכם לוודא שהחברה שבחרתם היא החברה המתאימה ביותר עבורכם.
2. מקצועיות ניקיון משרדים הוא מקצוע לכל דבר, ובדיוק כמו כל בעל מקצוע שאתם בוחרים חשוב שגם כאשר אתם ניגשים לבחירה של חברת ניקיון תקפידו על בחירה של חברת מקצועית שתעניק לכם את השירות הטוב ביותר. המקצועיות של החברה באה לידי ביטוי במכשור שבו היא עושה שימוש וכמובן בחומרי הניקוי השונים. חברה מקצועית היא חברה שתנקה את המשרדים שלכם בצורה טובה יותר.
3. ביטוח נקודה נוספת שלא רבים מודעים אליה היא החשיבות שלחברת הניקיון יהיה ביטוח עבור כל העובדים שלה. עבודת ניקיון היא עבודה פיזית ובמהלכה עלולות להתרחש תאונות שונות. פגיעה של עובד שאינו מבוטח עלולה להוביל אתכם למצב מורכב שכדאי מאוד שתמנעו ממנו. אז לפני שאתם בוחרים חברת ניקיון, וודאו שהיא מבטחת את כל העובדים שלה.
4. עמידה בזמנים בשוק ישנן חברות ניקיון רבות, אולם חשוב מאוד שאתם תבחרו בחברה שיכולה לעמוד במשימות שאתם מציבים בפניה. לעיתים חברה קטנה עלולה שלא לעמוד בזמנים שאתם דורשים ממנה ולבצע את העבודה בצורה חלקית. כאשר אתם סוגרים על ניקיון ואחזקת משרדים מול חברה חשוב שהיא תבין את החשיבות של העבודה ותעניק לכם את השירות המצופה. אז אחרי שהבנתם את כל הדברים החשובים לגבי הניקיון של המשרדים, חשוב גם לתת את הדעת על האחזקה שלהם. גם אחרי שהמשרדים נקיים, רמת אחזקה ניאותה היא תנאי בסיסי שמאפשר לשהות במשרדים בצורה נעימה. אז הנה מה שחשוב שתדעו לגבי האחזקה של המשרדים.
5. מודעות של העובדים הנקודה הראשונה שחשוב לתת עליה את הדעת היא המודעות של העובדים לאחזקה. העובדים בראש ובראשונה צריכים להיות מודעים לחשיבות של שמירה על רמת אחזקה גבוהה במשרדים שלהם. בצורה הזו תוכלו להימנע מרוב מוחלט של התקלות שמתרחשות בעיקר של חוסר שימת לב. דברו עם העובדים שלכם כדי לעורר אצלם את המודעות לאחזקה.
6. טיפול יעיל בתקלות הנקודה השנייה שקשורה לאחזקה יעילה היא הצורך בטיפול מהיר בתקלות שמתרחשות במשרדים שלכם. כל תקלה צריכה להיות מטופלת כמה שיותר מהר, ואסור לדחות טיפול בתקלות. דחייה בטיפול בתקלות מובילה בדרך כלל לתקלות נוספות מה שכמובן פוגם באופן משמעותי ברמת האחזקה הכללית של המשרדים.