פוליש קריסטל

רוצים פוליש קריסטל?
מעוניינים לרענן ולפנק את הבית?
ברוכים הבאים הגעתם למקום הנכון.

פוליש קריסטל - דוקטור פוליש מומלץ לשנת 2023

החומרים להברקה קריסטלית לא מיוצרים בישראל, הם מיובאים לארץ מאיטליה וספרד. לקחתי את העבודה שלי מאוד ברצינות, רציתי להיות "דוקטור פוליש" אמיתי. לכן כדי לדעת ולהבין טוב יותר, איזה חומר מביא לתוצאה הטובה ביותר. קניתי מכשיר מיוחד מחו"ל. המכשיר (בתמונה) מודד בצורה מדויקת את רמת הברק ברצפה. כך על ידי מספר גדול מאוד של ניסיונות ומדידות. למדתי והסקתי איזה חומר מבין כל החומרים המיובאים לארץ, מביא לתוצאה הטובה ביותר. כדי לא לעשות פרסומת לאף אחד מהיבואנים אני לא אספר כאן, אם איזה חומר אני מעדיף לעבוד :). אפשר להגיד בקול שכל החומרים שמיובאים לארץ טובים מאוד. עם זאת אנו מעדיפים לעבוד עם החומר האופטימלי.

צפו בסרטון הדגמה של המודד ברק

נגן וידאו

איך עובד פוליש קריסטל

אני לא אלאה אתכם בפרטים טכניים וכימיה. אני בטוח שזה לא ממש מעניין אתכם. אבל בגדול רק בכמה מילים: זהו תהליך כימי שבעזרת חומרים כימיים, חום והסיד שבאבן. נוצרת ראקציה כימית היוצרת זיגוג לרצפה, מעין שכבת זכוכית עדינה ושקופה, המצפה את האריחים וגורמת להם להראות מבריקים. התהליך נקרא קריסטליזציה. אז איך תכלס עושים את זה? מרססים על הרצפה את חומרי ההברקה. מחממים את האזור בעזרת מכונת פוליש וצמר פלדה. הראקציה הכימית הנוצרת ממגע של חומר ההברקה עם הסיד שבאבן פלוס החום שנוצר ממכונת הפוליש, יוצרים שכבה קריסטלית המצפה את האריחים גורמת להם לקבל מראה מבריק. נוסף לזאת זיגוג הרצפה יוצר שכבה המספקת הגנה לאריחים. מכיוון שבאריחי גרניט פורצלן וקרמיקה אין את הסיד הקיים באריחי אבן  ושיש. לא ניתן ליישם עליהם טכניקת הברקה זו. 

פוליש קריסטל מחיר

מתחייבים ל- 100% אחריות

שיפצתם?
עוברים דירה?
בא לכם לחדש?

אל תשברו לעצמכם את הגב.

מה יוצא לכם מזה

בסוף התהליך הרצפה נראית מבריקה עם תחושה של מראה רטוב. מקרה נפוץ שקורה לנו המון עם לקוחות שמגיעים רק בסוף התהליך. אנחנו נוהגים לשאול את הלקוח שמגיע לראות רק בסוף העבודה: "נו איך נראית הרצפה עכשיו?" התשובה הנפוצה שאנחנו מקבלים מהלקוח היא: "זה נראה נהדר עכשיו אבל נחכה שהרצפה תתייבש" אותנו זה מצחיק 🙂 כוון שכל התהליך מתבצע על רצפה ייבשה לחלוטין. באמת הרצפה מקבלת תחושה נקייה כאילו עכשיו סיימנו לשטוף אותה. גם אם לא תישטפו את הרצפה במשך חודש היא תמיד תראה נקייה ומבריקה. דבר נוסף המתקבל מהתהליך הזיגוג של הרצפה, היא שכבת הגנה המתפקדת כטפלון על הרצפה. לכלוך לא ממש נדבק לרצפה. קל מאוד לנקות רצפה שעברה פוליש קריסטלי. לפעמיים רק מעבר קל עם מטלית לחה, יספיק בשביל לנקות את הרצפה.

פוליש קריסטל

הכנת השטח לפוליש קריסטל

בבתים מרוהטים אנו מזיזים את כל הרהיטים מאזור לאזור ומחזירים אותם למקום בסיום העבודה. אתם לא צריכים להוציא את כורסאות הסלון מהבית, אנחנו נזיז אותם מצד לצד. תצטרכו לפנות לפני שאנו מגיעים פריטים קלים כגון: נעליים, עציצים וכדומה… אם יש לכם מזנון ותרצו שנזיז גם אותו, תצטרכו לפנות אותו יום לפני. אתם לא צריכים לשטוף את הרצפה לפני, פוליש קריסטל צריך להתבצע על רצפה ייבשה לחלוטין. פוליש קריסטל לא משמש להסרת כתמים מהרצפה. במידה ויש לכם ברצפה כתמים, חספוס, השחרה או ווקס הנוצר משימוש בחומרי שטיפה המכילים פולמיר, תצטרכו לבצע פוליש נוסף. על מנת להכין את המשטח. דוגמאות לסוגי פוליש נוספים שתצטרכו לעשות לפני הן: פוליש ליטוש או פוליש קרצוף להסרת ווקס.

פוליש קריסטל מחירים

כיצד נקבע המחיר ואיך ניתן לחסוך

מחיר לפוליש קריסטל נקבע לפי מטר מרובע אבל המחיר למטר הוא לא מוחלט. המחיר למטר משתנה בהתאם לכמות המטרים. ככל שיש לכם יותר מטרים המחיר למטר יורד ולהפך… המחיר גם מותנה במחיר מינימום לעבודה והוא נע סביב ה-1000 ש"ח בגלל עלויות הלוגיסטיקה. זה לא ישתלם לא לכם ולא לנו להגיע בשביל מספר מטרים בודדים. נהוג לעשות פוליש קריסטל באזור הסלון מטבח והמעבר בלבד. בחדרים לא נהוג לעשות פוליש קריסטלי משתי סיבות: הראשונה היא מכיוון שבחדרים יש ארון, מיטה ואולי גם שולחן לכן לא נותר שטח רצפה משמעותי. האפקט של ההברקה בולט יותר בשטחים גדולים ופתוחים. הסיבה השנייה היא כדי להוריד בעלויות. ההמלצה שלנו כאמור לעשות באזור של מטבח סלון ומעבר אבל בסופו של דבר אתם מחליטים.

פוליש קריסטל מחיר

אז כמה זה אמור לעלות לכם

רוצים לדעת כמה זה יעלה לכם? הכנו לכם כלי אוטומטי המחשב את המחיר. אתם יכולים בכל שעה אפילו עכשיו לדעת כמה זה עולה. כל מה שעליכם לעשות הוא ללחוץ על הכפתור מתחת. להזין כמה נתונים כמו: מה אתם רוצים לעשות, כמה מטרים יש לכם ותוך מספר שניות תקבלו הצעת מחיר אונליין. אז למה אתם מחכים לחצו על הכפתור מתחת עכשיו.

פוליש קריסטל לרצפה מחיר

איך מתחזקים ושומרים על רצפה שעברה פוליש קריסטל

רצפה שעברה תהליך של קריסטליזציה לא מומלץ לשטוף עם חומרי ניקוי חריפים במיוחד לא עם אקונומיקה על מנת לא לפגוע בשכבת הזיגוג שעל הרצפה. טעות נפוצה היא לנקות את הרצפה, עם אותה מטלית בה השתמשתם לניקוי חדר המקלחת. זה מאוד לא מומלץ מכוון שהמטלית זו בדרך כלל ספוגה בחומרי ניקוי חריפים מחדר המקלחת אז תחליפו מטלית ושתעשו הפרדה. מטלית אחת לשימוש בחדר המקלחת ומטלית אחרת עבור שימוש ברצפה. ישנם חומרי שטיפה יעודים לרצפה שעברה פוליש קריסטל ניתן להשיגם בחנויות מקצועיות. אם אין ברשותכם חומר שטיפה כזה תוכלו לשטוף עם מים בלבד. במידה והברק התחיל להישחק עם הזמן תוכלו לתת לברק חיזוק באמצעות חומרי שטיפה מבוססי ווקס או פולימר.

פוליש קריסטלי מחיר

לכמה זמן זה מחזיק וכל כמה זמן צריך לחדש

אין מה לעשות הברק נשחק עם הזמן. כדי לשמור על המראה הנוצץ והזוהר מומלץ לחדש את הפוליש קריסטל אחת לשנה אולי קצת יותר. זה מאוד משתנה מבית לבית. זה תלוי כמה תנועה יש בבית שלכם, כמה אנשים מתגוררים בבית וכמה פעמיים בשבוע שוטפים את הרצפה. אם שוטפים את הרצפה יותר מפעם אחת בשבוע הברק ילך וישחק יותר מהר. תחילה הברק ישחק באזורים בבית שיש בהם הכי הרבה תנועה כמו בכניסה לבית או במטבח ששם נשפכים לעיתים קרובות  מוצרי מזון וחומרי ניקוי כמו מסירי שומן וכדומה… באזורים בהם אין תנועה ולא שוטפים אף פעם, הברק יכול להחזיק שנים רבות למשל מתחת לכורסאות הסלון.

פוליש קריסטל לרצפה

פוליש קריסטל היא אחת מכמה טכניקות להברקת מרצפות. קיימות מספר טכניקות נוספות להברקה כגון: פוליש ווקס, פוליש ליטוש, פוליש אקרילי ואפילו אפשר להבריק מרצפות במידה מסוימת באמצעות סילר. למידע נוסף על סוגי פוליש לחצו פה.

מבין כל טכניקות הברקת מרצפות שציינתי קודם, פוליש קריסטל היא אחת מבין הטכניקות הטובות ומאוד מומלצת. מתאימה להברקת רצפות: שיש, טרצו, מרצפות אבן וסוגים מסוימים של אריחי בטון מצד אחד! מצד שני לא ניתן להבריק באמצעות טכניקה זו אריחי גרניט פורצלן וקרמיקה. למה? נסביר בהמשך…

בכל בתי המלון בעולם משתמשים בטכניקת פוליש קריסטל כדי להבריק את השיש בלובי, באולמות ובמעברים. הם עושים את זה נהדר ויודעים להגיע לתוצאות מרשימות. אם גם אתם רוצים שהבית שלכם יראה כמו בית מלון חמישה כוכבים, הזמינו פוליש קריסטלי. אגב פוליש "קריסטלי" ופוליש "קריסטל" זה אותו דבר.

 פוליש קריסטל מחזיק מספר השנים אך הדבר תלוי בגורמים במספר גורמים… רוצים לדעת איך לשמור על ההברקה לאורך זמן רב יותר כנסו לאתר…

פוליש קריסטל מתאים בעיקר למרצפות שיש, אבן וטרצו…רוצים לדעת כמה זה עולה כנסו לאתר עכשיו….

דוקטור פוליש היועץ האישי שלך
שרות חדש וחסר תקדים בעולם הניקיון.

הצג צ'ט
1

כתבו לנו משהו...