ניקיון בית לפני מעבר דירה

מחפשים ניקיון בית לפני מעבר דירה? אם אתם עוברים דירה בקרוב, דוקטור פוליש יעניק לכם התחלה שקטה, נעימה ונקייה. יש לכם הזדמנות מצוינת לשטוף, לקרצף ולהבריק את הבית. לפני שאתם מכניסים את כל הרהיטים והציוד שלכם. זו הזדמנות חד פעמית לבצע ניקיון יסודי שמגיע לכל הפינות הנסתרות בדירה. להסיר כתמים קשים שהרוב מגלים רק כאשר לאחר המעבר לדירה.

כמה עולה להזמין ניקיון דירה לאחר שיפוץ?

בדקו מחירים עכשיו !

להשתדרג ולחדש את הרצפה

זאת גם הזדמנות נהדרת  לשדרג את המראה של הרצפה ולהזמין פוליש לרצפה. אולי לעשות פוליש ליטוש ולחדש את המרצפות הישנות שלכם. מה שבטוח  חברת ניקיון מקצועית ומיומנת תנקה עבורכם את הבית, ותעניק לדירה כולה טיפול יסודי שכולל: ניקוי חלונות, חידוש רובה באריחים, חיטוי והסרת כתמים באזורי השירותים והמקלחת, וכל דבר נוסף שתבחרו מתוך מגוון שירותי הניקיון שדוקטור פוליש מציעים במסגרת חבילה של ניקיון לפני מעבר דירה

ניקיון בית לפני מעבר

5 טיפים לבחירת חברת ניקיון מקצועית

  1. כלי עבודה – אחת הדרכים להבדיל מי הם “החאפרים” שצצים כפטריות לאחר הגשם היא באמצעות כלי העבודה, ‘חברת ניקיון’ שמגיעה אליכם בלי מכונת פוליש היא לא חברת ניקיון. ברגע שאתם מזמינים שירות של ניקיון בית לפני מעבר דירה מחברת ניקיון מקצועית, כדאי שתוודאו ותבדקו טוב עם איזה ציוד הצוות מגיע לביצוע העבודה.
  2. עמידה בזמנים – מומלץ לעבוד עם בעל מקצוע שמגיע בזמן, במיוחד כאשר מדובר בשירות של ניקיון לפני מעבר דירה, אז הכול חייב להיות מתוזמן באופן מושלם. זכרו שחברת ההובלות לא תמתין בחניה עם הציוד כדי שצוות הניקיון יסיים לנקות את הבית.
  3. מחיר – מחיר זול מידי אמור להיות תמרור אזהרה אדום. לכל אחד משירותי הניקיון שנכללים בחבילה של ניקיון לפני מעבר דירה יש מחיר, חברת ניקיון שמציעה לכם ניקיון לפני מעבר דירה במחיר זול מידי כנראה גם תבצע עבודה לא טובה.
  4. הצעת מחיר כתובה – בקשו תמיד הצעת מחיר בכתב ואל תסתפקו בהבטחות בעל פה. חברות ניקיון רבות אוהבות להשתמש במילים “זה לא מה שאמרתי” או “לא הבנת אותי נכון”, ברגע שהכול כתוב בצורה מפורטת אין לכם בעיה לדרוש כל מה שהבטיחו לכם.
  5. ביטוח – כדאי מאוד לעבוד עם חברת ניקיון בעלת פוליסת ביטוח צד ג’, אל תתביישו לבקשה לראות אם יש באמת פוליסה כזאת. כאשר מדובר במעבר לדירה חדשה, ישנם סיכונים שעדיף שיהיו מכוסים מבחינה ביטוחית.
הניקיון שלך - הדוקטורט שלנו
ניקיון בית לפני מעבר דירה

לא צריך רישיון בשביל לספק - ניקיון בית לפני מעבר

בישראל כמו בישראל, לא צריך רישיון לעסוק בענף של שירותי ניקיון. לכן יש בעלי מקצוע “חאפרים” בענף ויש בעלי מקצוע שהם מקצוענים אמתיים. כך נוצר מצב של פער אדיר ברמת הביצוע וברמת המחיר בין החאפרים לבין המקצוענים. לא פעם נפגעת תדמית הענף בשל “חאפרים” למיניהם, אשר ביום אחד הפכו ממנקי חלונות לבעלי מקצוע כביכול. רכשו טנדר ישן, תלו עליו שלטי פרסום, רכשו חומרי ניקוי בלתי מזוהים וכלי עבודה לחובבנים, באחת מרשתות עשה זאת בעצמך ומרגע זה הם כביכול “קבלנים” לכל דבר.

שימו לב מה לקוחות מספרים עלינו

כמה עולה ניקיון בית לפני מעבר דירה

דוקטור פוליש נמצא בחזית הטכנולוגיה. מעמיד לרשותכם מערכת אוטומטית שיודעת לחשב ולתת לכם הצעת מחיר אוטומטית, לפי הנתונים של הבית שלכם. פשוט נכנסים עונים על מספר שאלות ותוך כמה שניות תדעו כמה עולה חבילת ניקיון שלנו לבית לפני מעבר. אז קדימה בדקו כמה זה עולה עכשיו! 

ניקיון דירה חדשה

ניקיון דירה חדשה מחפשים ניקיון דירה חדשה? לפני שאתם מתחילים להתרגש מההתחלה החדשה שבפתח, ולפני שאתם מתחילים להתפזר בין עשרות מטלות שעליכם לבצע בתכנון והוצאה

קרא עוד »

ניקיון דירות

ניקיון דירות חיפשתם ניקיון דירות? לא בא לכם לשבור לעצמכם את הגב. האם אתם מתלבטים אם להזמין "חברת ניקיון" או להשתמש בשרות של "עוזרת בית"?

קרא עוד »

ניקיון דירה לאחר שיפוץ

ניקיון דירה לאחר שיפוץ צריכים ניקיון דירה לאחר שיפוץ? לאחר שיפוץ, אתם בדרך כלל מוצאים את עצמכם בסיטואציה שבה אתם מקבלים את הבית (הרבה) אחרי

קרא עוד »

דוקטור פוליש היועץ האישי שלך!
שרות חדש וחסר תקדים בעולם הניקיון.