ניקיון לפני אכלוס

צריכים ניקיון לפני אכלוס?
רוצים לרענן ולפנק את כל הבית?
ברוכים הבאים הגעתם למקום הנכון.

חברת ניקיון לבית לפני אכלוס - מומלצת לשנת 2023

בגדול הכי משתלם זה להזמין חבילת ניקיון לדירה. למעשה חבילת הניקיון פרימיום שלנו היא חבילת ניקיון מושלמת בשבילכם. החבילה כוללת: ניקוי יסודי לבית, פוליש לרצפה, חיטוי ועוד… כי כאשר הבית מאוכלס ומלא בתכולה וריהוט, שרות כזה יעלה הרבה יותר. ומצד נוסף למה שתשברו לעצמכם בכלל את הגב. תנו לאנשי מקצוע שיודעים איך לעשות זאת נכון. לעשות את העבודה הקשה עבורכם. בנוסף לזה בטח גם הזמן שלכם יקר. אם תנסו לעשות זאת לבד בעצמכם סביר להניח שתפסידו כמה ימי עבודה. לנו זה לוקח רק יום אחד לנקות, לחטא, לחדש, להבריק ולפלש (פוליש) דירה סטנדרטית. וזה רק יתרון אחד. אם אתם לפני מעבר דירה אל תפספסו את ההזדמנות להזמין ניקיון חזק לבית.

ניקיון לפני אכלוס

ניקיון דירה לפני אכלוס

כאשר אתם מזמינים חברת ניקיון לפני כניסה לבית, יש לקחת בחשבון שחלק משרות הניקיון כולל גם שימוש במכונת פוליש, לכן במקרה של בית מאוכלס לא תמיד ניתן יהיה להגיע עם המכונה לכל הפינות והאזורים השונים ברחבי הבית. במקרה שהדירה ריקה ניתן לעבוד ולפעול בחופשיות ולהגיע לכל האזורים בבית, כך גם התוצאה תהיה הרבה יותר איכותית והמחיר עבור השרות יהיה זול יותר, כבר אמרנו? מאשר ניקיון של בית שכבר מאוכלס עם דיירים שגרים בו.

יש חברת ניקיון ויש דוקטור פוליש
יש חברת ניקיון - ויש דוקטור פוליש
ניצוץ

מתחייבים ל- 100% אחריות

שיפצתם?
עוברים דירה?
בא לכם לחדש?

אל תשברו לעצמכם את הגב.

ניקיון לפני אכלוס מחיר

איך נקבע המחיר? המחיר לניקיון בית לפני איכלוס נקבע על פי כמה פרמטרים: הדבר הראשון שישפיע על המחיר הוא גודל הדירה ומספר החדרים. הדבר השני שמשפיע על טווח המחיר הוא סוג השרות יש הבדל גדול אם תרצו להזמין את חיבלת הפרימיום שלנו חבילת ניקיון ופוליש לדירה או אם תסתפקו רק בפוליש לרצפה. הדבר השלישי הוא אם הדירה ריקה או מרוהטת על זה כבר גם דיברנו 🙂
אם יש לכם שאלות נוספות בדקו בשאלות נפוצות. אם בא לכם להתפנק ולסמן וי על הניקיון בדקו כאן כמה זה עולה ואנחנו נסדר לכם מעבר חלק ומהנה עם כל האנרגיות הנכונות וריח מגניב של ניקיון וכך תתחילו את התקופה החדשה ברגל ימין.

מתחייבים ל 100% אחריות משלמים רק אחרי שמרוצים!

לא מעט חברות ניקיון מציעות שירותי פוליש וניקיון לבית לפני אכלוס במחיר זול ועם המון הבטחות לתוצאות איכותיות. מאחר ובכל שנה נפתחות ונסגרות המון חברות פוליש וניקיון, כנראה שרק הבחירה בחברת ניקיון וותיקה שפועלת בענף מספר רב של שנים, תבטיח לכם תוצאה מקצועית ואיכותית. למעשה יש לנו מכונות פוליש חדישות, צוות עובדים קבוע הצובר ניסיון, לומד ומשתפר עם הזמן. כל זה עוד… נותן לנו את הביטחון לתת לכם התחייבות של 100% שאתם תצאו מרוצים. בנוסף לכל אתם רשאים לשלם רק אחרי שתהיו מרוצים. כן, כן אנחנו מתחייבים!

אתם חייבים לשמוע מה הם 👆 אומרים עלינו

מנקים בכייף מנקים ונהנים

ניקיון לפני אכלוס זאת הזדמנות שחבל לפספס. ראשית אני מאחל לכם הרבה והמון מזל וברכה. רוצים מעבר חלק, נקי ושקט. יש לכם הזדמנות טובה לא תנצלו אותה? הזדמנות מיוחדת בשבילכם. הזדמנות להזמין חברת ניקיון מקצועית שתבריק בשבילכם את כל הדירה. כאשר הדירה שלכם נמצאת במצב של לפני אכלוס והיא ריקה לגמרי מתכולה כדאי מאוד שתנצלו הזדמנות זאת להזמין חברת ניקיון שתגיע לכל פינות ואזורים בבית שלא היה ניתן להגיע אליהם כאשר הבית כבר מרוהט ומאוכלס.

ניקיון לפני אכלוס מחיר

שלא יעבדו עליכם! באתר תמצאו את כל הטריקים והשטיקים שבאמצעותם עובדים עליכם.
זאת ועוד תמצאו כמה טיפים לבחירת חברת ניקיון נכונה כנסו…

רק בדוקטור פוליש 100% אחריות מתחייבים שגם אתם תהיו מרוצים. רוצים לדעת איך זה עובד כנסו לאתר עכשיו!

ניקיון דירה לפני אכלוס
מתי מומלץ להזמין ניקיון לפני אכלוס
פרמטר מומלץ להזמין ניקיון לפני אכלוס במקים הבאים:
1. דירה חדשה אם אתם מתכוננים לעבור לדירה חדשה מהקבלן
2. דירה לאחר שיפוץ אם שיפצתם את הדירה שלכם וכרגע היא עומדת ריקה הזמינו ניקיון לפני שאתם מחזירים את כל הציוד שלכם
3. בין דיירים בעת החלפת דיירים כאשר הדירה ריקה זאת הזדמנות מצויינת

דוקטור פוליש היועץ האישי שלך
שרות חדש וחסר תקדים בעולם הניקיון.

הצג צ'ט
1

כתבו לנו משהו...