פוליש אקרילי לרצפה

פוליש אקרילי הוא סוג של פוליש ווקס, שנותן תוצאות נפלאות – הרצפה לאחר פוליש אקרילי מקבלת חזות מבריקה ומרשימה. פוליש אקרילי מורכב מתרכובת מיוחדות המעניקות הברקה והגנה מצוינת לרצפה. שכבת ההגנה המצפה את הרצפה בפוליש זה מאיטה את תהליך השחיקה והבלאי הטבעיים של מרצפות, וגורמת למראה חדש בשמך תקופה ממושכת.

ללקוחות המעוניינים ברמת גימור גבוהה ומחפשים חברת ניקיון מקצועית המציעה שירותי פוליש אקרילי – ד"ר פוליש תמיד שמחים לעמוד לשירותכם.

כל מה שאתם צריכים יש פה:

מחיר
אחריות
ומקצועיות

השימוש בפוליש אקרילי מתאים בעיקר לעסקים ומקומות תעשייתיים..

פוליש אקרילי לרצפות מתבצע על ידי אנשי מקצוע מומחים בעזרת ציוד מיוחד. בעזרת מכונת פוליש מצפים את הרצפה בחומר אנטי-סטטי. בפוליש אקרילי קיים שוני מהותי בטכניקה בהשוואה לשני סוגי הפוליש הראשונים שהזכרנו, פוליש ווקס או פוליש קריסטל. בעוד שבשני הסוגים האחרים של הפוליש, לאחר ייבוש חומר הציפוי, יש צורך להבריק את הרצפה בעזרת מכונה, בפוליש אקרילי אין צורך בשלב זה

הסבר כללי למה זה מתאים ולמה זה טוב

השימוש בפוליש אקרילי מתאים בעיקר לעסקים ומקומות תעשייתיים בהם יש ארונות חשמל מרובים ופעילות עסקית דינאמית, זאת מאחר והוא נעשה באמצעות חומר אנטי סטטי שמבודד הולכה של חשמל ומונע סיכונים בטיחותיים. מדובר בפוליש עמיד וחזק, שמונע שריטות ולא נפגע בקלות מחומרים כימיים חזקים שעלולים לפגוע בסוגי ריצוף שונים. פוליש אקרילי יעניק לרצפה מראה מבריק ונקי והוא מתאים בעיקר לסוגי משטחים כגון רצפת בטון, רצפת אבן טבעית, רצפת שיש וכדומה, אך הוא לא מתאים לסוגי מרצפות קרמיקה או גרניט פורצלן.

השכבה האנטי סטטית של הפוליש האקרילי יוצרת ציפוי חזק ועמיד למשטח, דבר שימנע הצטברות של לכלוך קשה או שריטות שעלולות להיגרם מפעילות של שינוע או גרירה של מכונות וציוד תעשייתי כבד. פוליש אקרילי מומלץ לשימוש במקומות שבהם הסבירות לגרימת נזקים לרצפה גבוהים, כך היעילות של פעולת הפוליש תביא לשמירה והגנה על הרצפה במקום ובמקביל תאפשר ניקיון עתידי של המשטח באמצעות חומרי ניקיון וחיטוי חזקים למהלך הפעילות השוטפת.

פוליש אקרילי למרצפות

לקוחות המעוניינים בפוליש למקומות בהם קיימת תנועה רבה של אנשים, כמו מקום ציבורי, או מפעל מומלץ מאד לבחור בפוליש אקרילי. בשל התכונות המיוחדות של החומר אקרילי, הוא אינו מוליך חשמל, ולכן הוא מתאים במיוחד לבתי עסק או מפעלים עם רכיבים חשמליים שונים.

עם זאת, גם במשרדים ובתים פרטיים בוחרים להשתמש בפוליש אקרילי בשל רמת הגימור הגבוהה והעמידות הממושכת שלו.

      למידע בנוגע לשירותי ניקיון לעסקים –

כמו בכל סוגי הפוליש, ניתן ליישם פוליש אקרילי על רוב סוגי המרצפות פרט לרצפת קרמיקה, גרניט ופורצלן. פוליש אקרילי מתאים לרצפות PVC, משטחי אבן קשיחים ומשטחי בטון.

חברת ניקיון תדע כיצד להתאים את סוג הפוליש לפי סוגי הרצפה וצרכי הלקוח. לכן, כדי לבחור את סוג הפוליש הרצוי לכם, התייעצו עם אנשי מקצוע.

פוליש לחדר מדרגות

פוליש לחדר מדרגות רוצים שחדר המדרגות המיושן שלכם יראה כמו מיליון דולר? להשביח את הנכס שלכם ולהפוך את חדר המדרגות הישן והמוזנח ללובי יוקרתי ומרשים?

קרא עוד »

פוליש אקרילי לרצפה

פוליש אקרילי לרצפה פוליש אקרילי הוא סוג של פוליש ווקס, שנותן תוצאות נפלאות – הרצפה לאחר פוליש אקרילי מקבלת חזות מבריקה ומרשימה. פוליש אקרילי מורכב

קרא עוד »

הברקה קריסטלית

הברקה קריסטלית הברקה קריסטלית או פוליש קריסטל הנה סוג של פוליש המעניק לרצפה מראה רטוב ומרענן. קימות מספר טכניקות להברקת מרצפות אבל  הטכניקה הפופולרית והמומלצת

קרא עוד »

דוקטור פוליש היועץ האישי שלך!
שרות חדש וחסר תקדים בעולם הניקיון.