שירותי ניקיון ופוליש

חיפשתם שירותי ניקיון ופוליש לבית? ברכות הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו לדעת מה המחיר, איזה פוליש אתם צריכים (כן, יש כמה סוגים של פוליש),  מה אמור להיות כלול בשירותי הניקיון, איך תוכלו לחסוך כאשר אתם מזמינים שירותי ניקיון ופוליש ועוד המון מידע שיעזרו לכם להחליט ולבחור חברת ניקיון טובה ומקצועית.

כל מה שאתם צריכים יש כאן:

מחיר
אחריות
ומקצועיות

ההחלטה הנכונה

כאשר אתם מחליטים להזמין חברה לשירותי ניקיון ופוליש לביצוע עבודות ניקיון בבית שלכם, אתם וודאי מקבלים החלטה נכונה. למה? מכמה סיבות,  ראשית חברת ניקיון מגיעה עם ציוד מקצועי שמאפשר ניקיון בסטנדרטים שאליהם יהיה לכם מאוד קשה להגיע על ידי ניקיון עצמאי של הבית. שנתי אתם מבטיחים לעצמכם שתקבלו את התוצאה הטובה ביותר שכן לא בטוח שתוכלו להגיע לתוצאה כזאת בעצמכם.

שירותי ניקיון ופוליש לבית

הדבר הכי חשוב שנוכל לתת לכם הוא הדרכה

מרצפות הבית זה דבר יקר. אתם משקיעים עשרות אלפי שקלים בריצוף הבית, ניקוי לא נכון של מרצפות הבית יכול להסב לכם נזק משמעותי לאריחים. לכל אריח ואריח יש את הפוליש שלו. אריחי גרניט פורצלן וקרמיקה יטופלו על ידי פוליש קרצוף. אריחי שיש וטרצו יטופלו על ידי פוליש ליטוש או פוליש קרצוף. לא מומלץ ללטש אריחי גרניט פורצלן הדבר עלול לגרום נזק בלתי הפיך למרצפות אלה. חברה מקצועית  תוכל להסיר לכלוך עקשן, ליישם חומרי הגנה שישמרו על האריחים שלכם ואולי הדבר הכי חשוב לתת לכם הדרכה נכונה כיצד יש לתחזק ולשמור על האריחים שלכם.

פוליש וניקיון
הניקיון שלך - הדוקטורט שלנו

מה כוללים שירותי ניקיון ופוליש ואיך תוכלו לחסוך

אומרים: "אם כבר אז כבר…" כאשר אתם מזמינים פוליש לבית זאת הזדמנות מצוינת גם לטפל בעוד אלמנטים בבית: חלונות, חדרי מקלחת, שירותים, מטבח וכו'. מומלץ מאוד להזמין חבילת ניקיון יסודי עם הפוליש כי זה ישתלם לכם מאוד. מבחינת חברת הפוליש זה עוד מאמץ קטן לעיתים מדובר בלהוסיף עוד עובד אחד ואז שאתם מקבלים עם הפוליש גם את הניקיון. מהניסיון שלי בתחום והכרות טובה גם עם המתחרים שלי בענף. כמעט תמיד זה לא ישתלם לכם לבחור אלמנטים בודדים מתוך חבילת הניקיון. אם כבר אתם מזמינים ניקיון בקשו הכול. למה אני מתכוון? אל תזמינו רק פוליש לרצפה וחלונות בלבד. קחו את כל החבילה שכוללת בתוכה גם חדרי מקלחת דלתות ועוד… אני אגיד את זה בזהירות: "ברוב המקרים! זה יוצא כמעט אותו מחיר בדיוק". בנוסף לזאת תמיד יותר משתלם להזמין שירותי ניקיון ופוליש לדירה כאשר היא ריקה.

שירותי ניקיון ופוליש מחיר

שירותי ניקיון ופוליש מחיר

רוצים לדעת כמה עולה להזמין שירותי ניקיון ופוליש? אתם לא חייבים להתקשר על מנת לברר… כאן תוכלו לדעת מה אתם מקבלים ואת המחיר בכמה לחיצות כפתור. איך זה עובד? כל מה שאתם צריכים לעשות זה ללחוץ על הכפתור מתחת, להזין מספר נתונים כגון: כמה מטר הדירה שלכם, כמה חדרים, ותוך מספר שניות תקבלו הצעת מחיר אונליין רוצים לראות לחצו כאן מתחת על הכפתור: "שירותי ניקיון ופוליש מחיר".

שירותי ניקיון ופוליש

דוקטור פוליש היועץ האישי שלך!
שרות חדש וחסר תקדים בעולם הניקיון.