הברקה קריסטלית

הברקה קריסטלית או פוליש קריסטל הנה סוג של פוליש המעניק לרצפה מראה רטוב ומרענן. קימות מספר טכניקות להברקת מרצפות אבל  הטכניקה הפופולרית והמומלצת ביותר הנה ההברקה הקריסטלית. אז מה מיוחד כל כך בטכניקה הזאת ולמה היא כל כך פופולרית  על כל השאלות האלה ננסה לענות לכם במאמר הזה.

כל מה שאתם צריכים יש פה:

מחיר
אחריות
ומקצועיות

הכל מדיד אפילו הברק ברצפה שלכם

לכל רצפה יש מידה מסוימת של ברק אותה ניתן למדוד באמצעות מכשיר המודד ברק. המכשיר שולח קרן אור ובודק כמה אור מוחזר מהמרצפות חזרה אל המכשיר בסרטון הבא תוכלו לראות הדגמה של המכשיר ולראות איך זה עובד… אם יש לכם רצפה מסוג שיש או אבן אתם צריכים להזמין אחת לשנה שירות של פוליש קריסטלי. הברקה קריסטלי הנה סוג של הברקה ברמה הגבוהה ביותר, והיא מבוססת על שימוש בחומרי הברקה ייחודיים ומקצועיים. הברקה קריסטלית תהפוך את הרצפה שלכם ממש למראה. 

נגן וידאו

למה כדאי לכם ליישם הברקה קריסטלית

פוליש קריסטלי מעניק לכם תחושת ניקיון אינסופית של ניקיון. למה? כי  כאשר משטח מסוים שאנו מביטים עליו הוא בריק הוא גם נראה נקי. ובכן, ישנה הבחינה הראשונה והקלה וזה פשוט להביט על המשטח ולוודא שאין עליו כתמים בולטים, שכבת אבק וכדומה. אבל גם אחרי שאנחנו מוודאים את זה, לא תמיד המשטח הזה באמת באמת נקי, והוא יכול להיות הרבה יותר נקי ממה שהוא. אחת האינדיקציות הטובות ביותר לניקיון הוא הברק. או במילים אחרות השתקפות.

מחיר הברקה קריסטלית

כי מבריק זה נראה יותר נקי

לאחר שתבצעו הברקה קריסטלית  תוכלו לראות עד כמה הרצפה בבית שלכם יכולה להבריק, ואחרי שתחוו את זה פעם אחת, לא תוכלו יותר להיפרד מכך, באחריות. הרי בסופו של דבר אנחנו מנקים את הבית, בגלל שאנחנו רוצים להרגיש שהוא נקי, וברק הוא אחד הגורמים המרכזיים שמעניקים לנו את ההרגשה הזאת. כאשר הכל מבריק בצורה מאוד בולטת, תחושת הניקיון היא הרבה יותר חזקה. כמובן שאין צורך לבצע את התהליך של פוליש קריסטלי מדי שבוע כאשר מעבירים את הבית ניקיון שגרתי, אך מדי פעם בפעם כדאי לחדש את הברק של הרצפה. אם אתם רוצים לקבל מידע נוסף אודות הברקה מקצועית מסוג זה, תוכלו להיכנס לערוץ יוטיוב שלי ותוכלו לצפות בקטעי וידאו הממחישים כיצד מתבצע התהליך, תוך הסבר על החומרים בהם נעשה שימוש. 

הברקה קריסטלית מחיר

מחיר הברקה קריסטלית

רוצים לדעת כמה עולה? לחצו על הכפתור וקבלו הצעת מחיר אוטומטית.

הברקה קריסטלית

פוליש לחדר מדרגות

פוליש לחדר מדרגות רוצים שחדר המדרגות המיושן שלכם יראה כמו מיליון דולר? להשביח את הנכס שלכם ולהפוך את חדר המדרגות הישן והמוזנח ללובי יוקרתי ומרשים?

קרא עוד »

שירותי ניקיון ופוליש

שירותי ניקיון ופוליש חיפשתם שירותי ניקיון ופוליש לבית? ברכות הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו לדעת מה המחיר, איזה פוליש אתם צריכים (כן, יש כמה סוגים

קרא עוד »

פוליש אקרילי לרצפה

פוליש אקרילי לרצפה פוליש אקרילי הוא סוג של פוליש ווקס, שנותן תוצאות נפלאות – הרצפה לאחר פוליש אקרילי מקבלת חזות מבריקה ומרשימה. פוליש אקרילי מורכב

קרא עוד »

דוקטור פוליש היועץ האישי שלך!
שרות חדש וחסר תקדים בעולם הניקיון.

משך העבודה תלוי בגודל השטח ובמספר המכונות העובדות על המשטח. השאיפה שלנו היא לסיים את העבודה ביום אחד כדי לחסוך בעלויות לוגיסטיקה. במקרה והשטח גדול מידיי נפעיל 2 מכונות או יותר במקביל. ככה אנחנו מרוויחים את הצורך להגיע פעמיים וגם אתם מרוויחים זמן והתעסקות. 

החומרים שלנו להברקה קריסטלית מיובאים לארץ מאיטליה בירת השיש. האיטלקים נחשבים למומחים לשיש בכל העולם מידע נוסף תמצאו באתר כנסו עכשיו!