ליטוש שיש

חיפשתם ליטוש שיש?
רוצים לרענן ולפנק את הבית?
ברוכים הבאים הגעתם למקום הנכון…

ליטוש שיש - דוקטור פוליש מומלץ 2022

לא תמיד ניתן להבחין בכך, אך מסתבר שעבודות ליטוש אבן בכלל, וכמובן ליטוש אבן שיש בפרט, היא אומנות מורכבת ועדינה, הדורשת מיומנות וניסיון עשיר. זאת כמובן אם רוצים שהתוצאה תהיינה מיטביות ואיכותיות לאורך זמן רב. "בעולם הליטוש, ישנן דקויות ואפיונים שונים המבדילים בעל מקצוע כזה מאחר", מסביר מנכ"ל ובעלים חברת דוקטור פוליש, ברק שרעבי, מומחה לשירותי פוליש רצפות וסוגי ליטוש אבן מכל הסוגים. חברת דוקטור פוליש הוקמה בשנת 2006, ומאז הפכה לשם דבר בענף הניקיון והפוליש בארץ. החברה מתמחה במתן שירותים של ליטוש אבן מכל הסוגים, וכמובן גם ליטוש אבן שיש, ואפילו שירותי פוליש לשיש, שרבים נוטים לחשוב שהוא בלתי אפשרי, אך עם הציוד המתאים והידע המקצועי הנכון – זה אפשרי בהחלט !

יש חברת ניקיון ויש דוקטור פוליש
יש חברת ניקיון - ויש דוקטור פוליש
ניצוץ

ליטוש אבן שיש, או בשמה הפופולרי - הברקת שיש

דוקטור פוליש, חברת ניקיון המתמחה בשירותי פוליש וניקיון לבית, מעניקה ללקוחותיה מגוון שירותי ניקיון בתים, והיא מתמחה בכל מה שנוגע לתחום של פוליש לרצפה או ליטוש אבן. ישנם סוגי ליטוש שונים, וקהל לקוחותינו יכול לבחור בכל מה שליבו חפץ והצוות המקצועי שלנו ידריך, יסביר, יפרט וינמק, כדי שהלקוח יבחר מתוך הבנה מושכלת במגוון האופציות שעומדות לרשותו – ליטוש מט, ליטוש מט – משי, או ליטוש מבריק – הכל אפשרי, בדיוק לפי הרצונות, הצרכים, וכמובן הטעם הייחודי שלכם, מזמיני העבודה.

יש פוליש ויש דוקטור פוליש

סוגי ליטוש שיש

ישנם סוגים שונים של טיפולי ליטוש אבן שיש, בניהם – ליטוש באמצעות הברשה (במברשת מיוחדת המותאמת לביצוע ליטוש אבן שיש), הסרת כתמי רטיבות מאבן שיש, טיפול לשימור שיש באמצעות מריחת חומרים המיועדים להגנה על השיש מפני ספיגה (סילר), טיפולי חיזוק השיש באמצעות מילוי האבן וסתימת חורים אותם נמלא בחומרים מיוחדים שמיועדים לכך, ועוד סוגים רבים נוספים של טכניקות ושיטות חדשניות שמאפשרות ליטוש אבן שיש ומתן שכבות הגנה, כדי לשמר את השיש מפני שחיקה ומפני נזקי הזמן.

פוליש וניקיון זו מיומנות שרק חברת ניקיון מקצועית יודעת לעשות כראוי. חברות פוליש לרצפות חייבות להשתמש בציוד פוליש וניקיון מתקדם כדי לבצע פוליש לבית ולספק סוגי פוליש שונים בהתאמה לסוגי ריצוף שונים, כך תוכלו להגיע לרמת גימור של פוליש רצפות איכותי מבלי לגרום נזק למרצפות הבית.

האם ליטוש שיש מתאים רק לרצפה או גם בעבור קירות שיש

על שאלה זו ענה ברק שרעבי, מנכ"ל ובעלים חברת ניקיון דוקטור פוליש – חידוש או ליטוש אבן שיש ניתן לבצע גם בקירות שיש. באמצעות מכשירים ייעודיים המותאמים לשימוש על קירות שיש, אפשר להגיע לתוצאות מרשימות ולחדש את השיש בצורה שגורמת לו להיראות ממש חדש. כמו כן, את הטיפול אנו מעניקים גם לקנטים ולפאנלים, כך שכל פיסת שיש קיימת תקבל את הטיפול ותעבור ליטוש שיגרום לה להיראות חדשה לגמרי.

הדרך לעשות ליטוש לאבן שיש

כאשר אתם מזמינים חברת ניקיון לביצוע עבודה של ליטוש שיש, או פוליש רצפה מכל סוג אחר, עליכם לפנות לקבלת שירות אצל חברות פוליש מקצועיות בלבד. לא כל חברת פוליש תדע לספק שירות פוליש לבית מקצועי, שכולל גם ייבוש של התשתית מתת לריצוף. חברות ניקיון שמציעות שירות פוליש לרצפות אמורות לדעת שניתן לבצע ייבוש מסוג זה ללא צורך בפירוק המרצפות. אפילו במקרים שמדובר בשירות לאחר פיצוץ של הצנרת בבית, או חדירה ישירה של מים לאזור שמתחת לריצוף, באמצעות ציוד פוליש וליטוש מקצועי, ניתן לבצע ייבוש מתחת לרצפה בצורה יעילה מבלי לפרק את המרצפות ולהיגרר לעלויות או מחירים שלא תכננתם להשקיע.

אתם רק צריכים לבחור נכון ולפנות לקבלת השירות אצל חברות ניקיון שמתמחות בשירותי פוליש לבית או ליטוש אבן.

איך זה עובד ?

כשעושים ליטוש אבן משחיזים כמה עשיריות מיקרון מפני השטח של האבן ומחדשים אותה. התהליך יעיל במיוחד כשרוצים לפלס הפרשי-גבהים בין המרצפות וליישר את המשטח, או כשיש שריטות עמוקות שרוצים להחליק (ממש כמו פילינג עמוק לפנים). תהליך זה מתבצע באבני ליטוש מיוחדות או יהלומי ליטוש. התהליך יקר יחסית (כ-80 ש"ח למטר), מלוכלך וממושך, אבל בסופו המשטח אחיד וחלק. ישנם סוגי פוליש רבים, ולכל אחד מהם שימוש למטרות מאוד ספציפיות. לדוגמא במקרה של הברקה קריסטלית, הפעולה מתבצעת בעזרת כימיקלים וצמר פלדה המחליקים ומבריקים את פני השטח.

אבן בעיבוד מבריק קולטת פחות לכלוך ונחשבת קלה יותר לתחזוקה! לעומת זאת, פעולת ליטוש באמצעות עיבוד מט – מונע החלקה.

תחום מרתק ומגוון להפליא

התחום של ליטוש שיש הינו תחום מרתק ומגוון להפליא. אבן שיש משמשת כחומר ריצוף יוקרתי, והיא מיוחדת במינה מבחינת ההרכב הכימי שלה. ההרכב של שיש ואבן גיר זהה, שיש הוא אחד מחומרי הבנייה שהיו נפוצים מאוד לשימוש של בניית בתים בעת העתיקה. גם בבנייה המודרנית עדיין משתמשים באבן שיש לחיפוי ריצוף ומשטחי עבודה במטבחים, ובעוד שימושים נפוצים בבית או בבנייה מסחרית. יש מספר שיטות לעיבוד אבן שייש, שיטת העיבוד מקנה לשיש את הצורה הסופית ואת האופי שאיתו אנו נאלצים להתמודד בעת חידוש או ליטוש שיש, זאת כאמור כדי להגן על השיש ולשמר אותו בתחזוקה נכונה, וכמובן – לא לגרום לו נזק בעת הליטוש וההברקה.

סוגי שיש שונים

שיש טרוורטין – זהו סלע יפה ומיוחד הנוצר בעיקר בסביבה רוויית מים מקומות בהם יש מעיינות ומפלים או ליד נחלים התכונה האופיינית לשיש הזה היא החורים מכורסמים ומפותלים המופיעים באבן את החורים ממלאים בדבק שיש שקוף מה שמבליט את החורים ומלטשים בליטוש אבן

שיש חלילה – שיש חלילה באבן חלילה משתמשים בעיקר לריצוף פנים הבית בגלל היתרונות של האחידות בצבעם של כל האריחים למראה מושלם ואסתטי לרצפת הבית. אבן חלילה נחשבת לאבן סופגת ורגישה לכתמים לכן מומלץ לבצע סילר אחת לשנה

שיש חברון – שיש חלילה במכתש רמון מצויות מחצבות לאבן גיר בצבע צהבהב, שמה המסחרי בעולם הוא: Jerusalem Gold, היא משמשת לחיפויי קיר ואריחי ריצפה

שיש חברון – שיש חלילה במכתש רמון מצויות מחצבות לאבן גיר בצבע צהבהב, שמה המסחרי בעולם הוא: Jerusalem Gold, היא משמשת לחיפויי קיר ואריחי ריצפה

משך הזמן תלוי בעיקר כמות השטח אותו צריך ללטש. מידע נוסף נמצא באתר כנסו עכשיו…

כן, תהליך ליטוש השיש כולל בתוך פתחיה של הפוגות המרווחים בין האריחים.
הדבר כרוך בלא מעט אבק ולכן מומלץ לעשות את פתיחת הפוגות לפני צביעת הבית.
מידע נוסף תמצאו באתר כנסו עכשיו… 

מתחייבים ל- 100% אחריות

שיפצתם?
עוברים דירה?
בא לכם לחדש?

אל תשברו לעצמכם את הגב.