חברות מומלצות לפוליש רצפות

מחפשים חברות פוליש לבית חדש ? חברות ניקיון לביצוע פוליש אחרי שיפוץ של הבית ? צריכים מידע לגבי פוליש מחירים ? יש לכם שאלות בנושא פוליש לבית ? הגעתם למקום הנכון, בדף הזה תמצאו את המענה לכל השאלות שלכם בנוגע למציאת חברת פוליש רצפות מומלצת, פוליש מחירים והמלצות, וכל פרט מידע נוסף שיעזור לכם להבין כיצד להזמין שירותי פוליש לבית בצורה נכונה, מקצועית ויעילה.

כל מה שאתם צריכים יש פה:

מחיר
אחריות
ומקצועיות

מה זה אומר פוליש רצפות

פוליש הוא למעשה השם הנפוץ לפעולת ליטוש מרצפות, כאשר פעולת הפוליש גורמת להברקה של אותו משטח מסוים. פעולת הליטוש גורמת למשטח להפוך לחלק יותר, ובכך המשטח מחזיר יותר אור בפיזור נמוך יותר, דבר המאפשר למשטח להיראות מבריק הרבה יותר.

כדי לבצע פוליש לרצפה בצורה מקצועית ואיכותית, נדרשות כמה פעולות. השלב הראשון כולל עבודה עם סקוטץ' מיוחד לפוליש, אותו מחברים למכונת פוליש ייעודית, ואז מקרצפים את המשטח. תפקידו של הסקוטץ' זה להסיר את שכבת הלכלוך שעל פני השטח ובכל לחשוף את המרצפות או את המשטח עצמו, ללא הלכלוך שחוצץ מפריד. ישנם סוגי מרצפות שונים ומגוונים, לכן ישנם גם סוגי סקוטץ' שונים שכל אחד מהם מיועד לשימוש על סוגי רצפות שונים, זאת כדי לא לגרום נזק למרצפות עצמן ולהצליח לבצע אך ורק את הפעולה הנדרשת – הסרת לכלוך וחשיפת המשטח.

פוליש אחרי השיפוץ

כאשר מדובר בפעולה של פוליש לאחר שיפוץ של הבית, ישנו גם שלב מקדים לשימוש בסקוטץ' עם המכונה, פעולת ניקיון להסרת כתמי הצבע ושאריות החומרים של שיפוץ הבית. חברות פוליש לא מקצועיות עלולות לטעות (או להתעצל) ולבצע את פעולת הקצוף עם הסקוטץ' ישירות על כתמי הצבע היבשים ויתר שאריות הלכלוך של השיפוץ, דבר שיוביל לנזקים בלתי הפיכים למשטח! הסקוטץ' מיועד להסרת לכלוך שהצטבר באופן טבעי, ולא לכתמי צבע או שאריות סיד ובטון, שאלו עלולים לחבור אל הסקוטץ' בעת הקרצוף ולהביא לפעולה שאינה תואמת את ההתאמה בין סוג הסקוטץ' לבין סוג הריצוף.

חברות מומלצות לפוליש רצפות

ניתן למצוא כיום חברות ניקיון רבות שמציעות גם שירותי פוליש רצפות, ואם תחפשו אחר חברות מומלצות לפוליש רצפות יכול מאוד להיות שתגיעו גם אליהן, אך האם כל אותן חברות פוליש מספקות שירות מקצועי ואיכותי? האם הן באמת חברות מומלצות לפוליש רצפות ? לא ממש.

לא מספיק שיש מכונת פוליש

כיום כל חברת ניקיון שרכשה מכונת פוליש מיד מציעה שירותי פוליש לבית לכל דורש ומגדירה את עצמה יחד עם חברות מומלצות לפוליש רצפות, מבלי להבין את רזי המקצוע ומבלי להכשיר את צוות הניקיון, שנשלח לביצוע העבודה אצלכם בבית, בכל הפרטים והדקויות שבזכותם תקבלו שירות פוליש איכותי ומקצועי ללא נזקים שיגרמו לרצפת הבית.

חשוב שתבינו ותפנימו את זה

חשוב להבין – פוליש לרצפות לא נעשה אך ורק בזכות השימוש במכונת פוליש, אף על פי שהמכונה הכרחית לביצוע העבודה, הוא נעשה בעיקר בזכות שלבי עבודה נכונים.

צריך לדעת לעשות את זה

הטמעת חומרי הפוליש על רצפה מלוכלכת זה כמו ללכת להסתפר עם קסדה על הראש! ומצד שני, הטמעת חומרי הפוליש על רצפה שעברה קרצוף מאסיבי, ללא התאמה בין סוג הסקוטץ' לסוג המשטח, ללא התאמת הפעולה הנדרשת במכונה לסוג הסקוטץ' וסוג המשטח, וללא הכנה מוקדמת טרם השימוש במכונה ובסקוטץ', זה כמו ללכת להסתפר כשבכלל יש לכם קרחת. כדי לבצע פוליש לרצפות בצורה מקצועית – חייבים שכל אחד מהשלבים של העבודה יתוזמנו בצורה מתאימה לאופי העבודה הנדרשת, דבר שניתן לעשות רק על ידי אבחון בשטח של אנשי צוות ניקיון מקצועיים שיודעים לזהות ולהתאים את סוגי הפעולות לסוג המשטח, ולתזמן את כל אחד מהשלבים בצורה נכונה כדי להביא לתוצאות מקסימליות.

 דוקטור פוליש - חברת פוליש מומלצת

חברת הניקיון דוקטור פוליש היא לא עוד חברת ניקיון שמציעה שירותי פוליש לרצפות, היא החברה המובילה בענף והיא מציבה סטנדרטים גבוהים לכל חברת ניקיון שמבקשת לספק שירותי פוליש לרצפות. מעבר לעובדה הפשוטה שאנחנו החברה הוותיקה ביותר בענף ויש לנו ניסיון רב שנים בביצוע עבודות פוליש לבית, מידי שנה אנחנו מתעדכנים בכל החידושים שענף הניקיון העולמי מציע – החל מחידוש הציוד ומכונות הפוליש שלנו, ועד לעדכון חומרי הניקיון השונים בהם אנו משתמשים. כל אנשי הצוות שלנו עוברים הכשרות מקצועיות בתחום והם למודי ידע וניסיון בביצוע כל סוגי הפוליש! בהתאמה לכל סוגי הרצפות הקיימים.

שרות בכל הארץ כמעט

יש לנו סניפים רבים הפזורים בכל רחבי הארץ, וכבר למעלה מעשור שמוניטין החברה תופס תאוצה בזכות אלפי לקוחות מרוצים שחוזרים ומזמינים שירותי פוליש לרצפה אצל חברת הניקיון ד"ר פוליש. למה לכם לקחת סיכונים מיותרים? אל תקחו סיכון בגרימת נזקים בלתי הפיכים לרצפת הבית שלכם, פנו לסניף דוקטור פוליש הקרוב לביתכם והזמינו שירותי פוליש רצפות מקצועיים ואיכותיים ללא פשרות, והכל במחירים מעולים השווים לכל כיס.

אם אתם מחפשים חברות מומלצות לפוליש רצפות – הגעתם למקום הנכון! כי אנחנו מספר 1 במתן שירותי פוליש רצפות.

פוליש

פוליש רצפות הוא פעולת הברקה של מרצפות, אשר נעשית בדרך כלל במרצפות אשר מצויות בתוך מבנים סגורים. מטרתו של הפוליש הוא הברקת הרצפות על ידי ליטושים מסוגים שונים, על מנת להשיג להם מראה זוהר ויוקרתי יותר, אשר גם נחשב יפה יותר. כאמור, ישנם סוגים שונים של מרצפות ולכן גם סוגים שונים של פוליש לרצפות.

למידע נוסף על פוליש לרצפות, לחצו כאן – פוליש לרצפות

התאמת סוג הפוליש לסוג הרצפות

על מנת לבצע פוליש רצפות בצורה איכותית, נהוג להשתמש בשתי טכניקות פוליש עיקריות:

הראשונה – פוליש ווקס, פעולת פוליש רצפות אשר מעניקה הברקה למרצפות באמצעות שכבת ווקס, שעווה, אותה מורחים על הרצפה. הטמעת הווקס על המשטח מצריכה סוגי רצפה עמידים וחזקים, כדי לא לגרום לנזק במשטח עצמו, לכן אסור לעשות פוליש ווקס על רצפות גרניט פורצלן או קרמיקה.

השנייה – פוליש קריסטל, פעולת פוליש רצפות אשר נעשית באמצעות החדרת שכבה של מיקרו קריסטלים אל תוך המשטח, פעולה שנעשית על ידי ריאקציה כימית כתוצאה משימוש בצמר פלדה חם, שמולבש על מכונת דיסק וכך מחדיר את המיקרו קריסטלים לריצוף. ישנם סוגים שונים של פוליש קריסטלי, וישנם גם חיקויים שמחדירים חומרים אחרים ולא קריסטל אמיתי.

ההבדל בין פוליש ווקס לפוליש קריסטל

ההבדלים בין שתי השיטות הם בעיקר בצורה הטכנית של הליך העבודה, כאשר בפוליש ווקס משתמשים בחומר דמוי שעווה למריחה על הרצפות עצמם, ובפוליש קריסטל מחדירים חומר הברקה לתוך הרצפות עצמן. ההבדלים בתוצאות תלויים כמובן בסוג המרצפות אשר עליהן מתבצעת פעולת הפוליש, ויש להתאים לכל סוג רצפה את הפוליש המתאים לה ביותר, זאת על מנת למנוע חוסר יעילות בעבודה והגעה לתוצאות לא איכותיות

למה לבחור חברות מומלצות לפוליש רצפות ?

בעיקר בשל העובדה שפוליש הוא פעולה הדורשת מקצועיות רבה יחסית וציוד ומכשור מתקדמים, שהשימוש בהם חייב להיעשות בצורה נכונה ולפי שלבים מסודרים, אחרת לא רק שלא תקבלו תוצאות פוליש מרשימות ואיכותיות, אתם גם עלולים לגרום נזק לרצפת הבית שלכם. רוב עבודות הפוליש נעשות על ידי בעלי מקצוע שרכשו את הציוד המתאים, אך לא לכולם יש את הידע המקצועי הנדרש כדי להגיע לתוצאות מקצועיות תוך כדי הימנעות מגרימת נזק למשטח. בין אם אנחנו מדברים על פוליש ווקס, ובין אם על שיטות פוליש לרצפות מתקדמות ומתוחכמות יותר כמו פוליש קריסטלי, חברות ניקיון שמספקות שירותי פוליש לבית צריכות הרבה יותר ידע וניסיון בתחום! אל תתפשרו על חברה מקצועית..

חברה מומלצת לפוליש רצפות המלצות

בירור קצר אחר חברה מומלצת לפוליש רצפות מיד יביא אתכם אלינו. אין מי שלא מכיר את דוקטור פוליש ויודע שכאשר מחפשים חברה מומלצת לפולי שרצפות הבחירה הטובה והמומלצת ביותר היא – ד"ר פוליש. דוקטור פוליש היא חברת פוליש ותיקה ומבוקשת, אשר תשמח להגיע אליכם הביתה ולהבריק לכם את המרצפות. אם אתם מעוניינים במרצפות מבריקות באמת, בעבודה שנעשית על ידי מקצוענים מן השורה הראשונה, באדיבות ובסבלנות, ועם אחריות מלאה על שירותי הניקיון (אם לא אהבתם, הכסף יוחזר אליכם).

פוליש לחדר מדרגות

פוליש לחדר מדרגות רוצים שחדר המדרגות המיושן שלכם יראה כמו מיליון דולר? להשביח את הנכס שלכם ולהפוך את חדר המדרגות הישן והמוזנח ללובי יוקרתי ומרשים?

קרא עוד »

שירותי ניקיון ופוליש

שירותי ניקיון ופוליש חיפשתם שירותי ניקיון ופוליש לבית? ברכות הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו לדעת מה המחיר, איזה פוליש אתם צריכים (כן, יש כמה סוגים

קרא עוד »

פוליש אקרילי לרצפה

פוליש אקרילי לרצפה פוליש אקרילי הוא סוג של פוליש ווקס, שנותן תוצאות נפלאות – הרצפה לאחר פוליש אקרילי מקבלת חזות מבריקה ומרשימה. פוליש אקרילי מורכב

קרא עוד »

הברקה קריסטלית

הברקה קריסטלית הברקה קריסטלית או פוליש קריסטל הנה סוג של פוליש המעניק לרצפה מראה רטוב ומרענן. קימות מספר טכניקות להברקת מרצפות אבל  הטכניקה הפופולרית והמומלצת

קרא עוד »

דוקטור פוליש היועץ האישי שלך!
שרות חדש וחסר תקדים בעולם הניקיון.