ניקיון משרדים לעסקים

צריכים ניקיון משרדים לעסקים?

עוברים למשרד חדש?
לא מרוצים מחברת הניקיון שלכם בשוטף?
ברוכים הבאים הגעתם למקום הנכון…

קבלו הצעת מחיר 

איש חברת ניקיון

כי רק אצלנו תקבלו:

מחיר אטרקטיבי
100% אחריות
ניצוץ

ניקיון משרדים לעסקים - מומלץ 2022

פעילותם של עסקים רבים נעשית מתוך משרדים. בין עסקים אלו ניתן למנות משרדי עורכי דין, משרדי רואי חשבון, משרדי אדריכלים ושאר בעלי מקצועות חופשיים אשר עובדים ומקבלים את לקוחותיהם בחלל משרדי. כשם שלחלל משרדי יש מתקנים אשר נדרשים להימצא בו, יש צורך בניקוי של אותם מתקנים באופן תדיר על ידי חברת ניקיון טובה.

יש חברת ניקיון ויש דוקטור פוליש
יש חברת ניקיון - ויש דוקטור פוליש
ניצוץ

מנקים בכייף - ניקיון משרדים לעסקים

בעת התקשרות עם חברת ניקיון משרדים לעסקים, יש לוודא כי שירותי הניקיון כוללים את פינוי פחי האשפה, ניקוי מטבחון המשרד, ניקוי תאי השירותים של המשרד, ניקוי הריהוט המצוי במשרד, ניקוי של רצפת המשרד וניקוי של חלונות המשרד. ניתן לבסס שגרת ניקיון שונה עבור כל אחד מהאלמנטים הדרושים ניקוי, אולם רצוי לא להותיר אף אלמנט ללא טיפול של חברת ניקיון משרדים שלכם.

ניקיון משרדים לעסקים

מנקים ונהנים

חלק משגרת יומם של עובדים במשרדי הייטק כולל פגישות עם לקוחות פוטנציאליים לצד לקוחות קבועים של המשרד. אחד המרכיבים החשובים בעת מפגש עם לקוח חדש או ותיק, הוא יצירת סביבה נקייה אליה יגיע הלקוח בעת ביקורו במשרד. כלל זה נכון לכל שעות היממה ועל כן מומלץ במשרדים אלו להעסיק חברת ניקיון טובה אשר תדאג לניקוי המשרד בצורה יסודית מדי יום.

שירותי ניקיון משרדים

גם ניקיון צריך לדעת איך לעשות

הבסיס לעסק נקי ומסודר. בעת התקשרות עם חברה לניקיון משרדים עסקים, אחד הדברים המשותפים לכלל העסקים הפועלים במשרדים הוא הצורך בשגרת ניקיון קבועה. דוקטור פוליש היא חברה מקצועית ומנוסה המעניקה שירותי ניקיון משרדים לעסקים מכל הסוגים והגדלים.

חברות ניקיון משרדים
ניקיון משרדים לעסקים
1. ניקיון משרד עורכי דיןמשרדי עורכי דין הם משרדים אשר מתקיימות בהם פגישות עם לקוחות פוטנציאליים לשם קבלת ייצוג משפטי. פעמים רבות, בפגישות מסוג זה נדונות עסקאות בשווי מיליוני שקלים. יוקרתו של משרד עורכי הדין נגזרת בין היתר ממוניטין עורכי הדין בעלי המשרד, אולם לניקיון המשרד חשיבות רבה בכל הקשור לנראות המשרד.
לקוח הנכנס בשערי משרד עורכי דין אשר אינו מנוקה באופן תדיר, עשוי להטיל ספק במידת יוקרתו של המשרד. הדבר נכון לא רק לחלל ההמתנה במשרד אלא גם למטבחון המשרד ובית השימוש המצוי בו. על כן, רצוי כי בעת הפעלת משרד עורכי דין, בין אם מדובר במשרד גדול או משרד קטן, ייעזר בעל המשרד בשירותיה של חברת ניקיון משרדים מומלצת.
2. ניקיון משרד אדריכליםמשרדי אדריכלים הם משרדים בהם נעשה שימוש בניירת בגדלים שונים. המרחב במשרד אדריכלים נדרש להיות נקי ופנוי מפסולת וחפצים על מנת לאפשר תנאי עבודה נוחים. על מנת לאפשר לעובדי המשרד לעבוד בסביבת עבודה נאותה, רצוי להסתייע באופן קבוע בשירותי ניקיון הניתנים על ידי חברות ניקיון משרדים לעסקים.
3. ניקיון משרד לייצוג אמניםאחד המאפיינים החשובים ביותר בעת עיצוב משרדים לייצוג אמנים, הוא נראות המשרד. על המשרד לשדר יוקרה על מנת למשוך אליו לקוחות אשר ייתנו בו אמון וייעזרו בשירותיו לאורך זמן. על מנת לשמר את המראה היוקרתי של המשרד, יש צורך בביסוס שגרת ניקיון קבועה באופן יומיומי. ניתן לעשות זאת על ידי העסקת חברת ניקיון.
4. ניקיון משרד העוסק ביבוא ויצואמשרדים העוסקים ביבוא ויצוא מצריכים ניקיון בתדירות הנגזרת מכמות העובדים במשרד ואופי מתקני המשרד. ישנם משרדים העוסקים ביבוא ויצוא המעסיקים כמות קטנה של עובדים ומשכך אינם דורשים שירותי ניקיון בתדירות גבוהה. לעומתם, ישנם משרדים גדולים הכוללים מטבחון ותאי שירותים המצריכים קבלת שירותי ניקיון משרדים בתדירות גבוהה יותר.
5. ניקיון משרד רואי חשבוןמשרד רואי חשבון מאופיין במספר רב של ארונות הכוללים קלסרים רבים בהם מתועדת פעילותו החשבונאית של כל לקוח ביחס לכל שנת מס. משכך, יש צורך ביצירת שגרת ניקיון הכוללת ניקיון של רצפת המשרד, החללים המשותפים וזאת לצד ניקיון הריהוט הרב במשרד אשר צובר אבק ככל שנוקף הזמן.
רצוי לוודא כי כל התקשרות של משרד רואי חשבון עם חברה המספקת שירותי ניקיון למשרד, תכלול ניקיון מקיף של רצפת המשרד, שולחנות העובדים במשרד, מטבחון המשרד וארונות המשרד.
6. ניקיון משרדי תיווךעסק נוסף הזקוק לשירותי ניקיון משרדים הוא משרד תיווך. במשרד מסוג זה קיימת תנועה מתמדת של לקוחות. על מנת ליצור בפני אותם לקוחות קבועים ומזדמנים סביבת שהייה נעימה ונקייה בעת הגעתם למשרד, יש לשמור על שגרת ניקיון קבועה.