שירותי ניקיון משרדים

חיפשתם שירותי ניקיון משרדים?

עוברים למשרד חדש?
לא מרוצים מחברת הניקיון שלכם בשוטף?
ברוכים הבאים הגעתם למקום הנכון…

קבלו הצעת מחיר 

איש חברת ניקיון

כי רק אצלנו תקבלו:

מחיר אטרקטיבי
100% אחריות
ניצוץ

שירותי ניקיון משרדים - מומלץ 2022

ניקיון יסודי ופוליש הוא טיפול עמוק שכדאי לערוך במשרד באופן חד פעמי או תקופתי. למה, ועל ידי מי? למה כדאי לדאוג לניקיון יסודי של המשרד?
חלל לא צריך להיראות כמו מזבלה בשביל להיות די מלוכלך – כולנו מכירים ומיישמים לפעמים דרכים ליצור חזות של ניקיון מבלי לדאוג לניקיון אמיתי של החדר זה נקרא לטאטא מתחת לשטיח. במיוחד בסביבה כמו משרד הומה התופעה הזו תתרחש בסבירות גבוהה יותר, אבל חשוב לנו להגיד לכם שדווקא יש כמה וכמה סיבות מצוינות להקפיד על ניקוי משרדים יסודי של סביבת העבודה. 

יש חברת ניקיון ויש דוקטור פוליש
יש חברת ניקיון - ויש דוקטור פוליש
ניצוץ

מנקים בכייף - שירותי ניקיון משרדים

נסו לחשוב על זה, איפה הייתם עובדים בצורה יותר יעילה וטובה? בחדר מבורדק ומלוכלך, מלא באבק ובלכלוך, או בחדר מסודר, נקי ומצוחצח. רוב הסיכויים שהתשובה הכנה שלכם הייתה האופציה השנייה, ואתם לא לבד בזה. גם במקרים שאינם קיצוניים כמו בדוגמה: מחקרים מראים בצורה מובהקת שסביבת עבודה נקייה גורמת לאנשים לעבוד בצורה פרודוקטיבית טובה יותר מפני שהיא חוסכת התעסקות מיותרת והסחות דעת. 

שירותי ניקיון משרדים

מנקים ונהנים

מלבד עבודה יעילה יותר, קיים גם קשר מוכח מחקרית בין סביבה נעימה ונקייה לבין מצב רוח. רוב העובדים יהיו יותר נינוחים ובמצב רוח טוב יותר במשרד שהוא יותר נקי ומסודר. למעשה ככה ירגישו תחושת שייכות והזדהות גדולות יותר, ומוכנות גדולה יותר לבלות בו זמן. אתם רוצים שהעובדים שלכם ירגישו במשרד כמו בבית, ואפילו אולי כמו בבית שהם היו רוצים. הזנחה של הסדר והניקיון יכולה בהחלט לפגוע באפקט הזה וליצור אווירה פחות מנעימה. 

ניקיון משרדים בנתניה

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר

מצב רוח ויעילות הם פרמטרים חשובים ללא ספק, אבל לא פחות ואולי יותר חשובה מהם היא הבריאות שלכם ושל העובדים שלכם. סביבת עבודה היגיינית ונקייה תורמת לבריאות איתנה יותר של כל השוהים במרחב, ומנגד – סביבה מלוכלכת יכולה לספק לעובדים חשיפה ממושכת לאבק ולכלוך, ואפילו לחשוף אותם למזיקים, שהלכלוך מאפשר ותורם להתרבות והמחייה שלהם. בחרו חברת ניקיון משרדים מומלצת למשרד שלכם והבטיחו סביבה בריאה לעובדים והלקוחות שלכם.

חברת ניקיון משרדים

דוקטור פוליש - שירותי ניקיון משרדים

פוליש הוא סוג מיוחד של ניקיון עמוק ויסודי שאפשר לעשות באופן חד פעמי או תקופתי כדי לעשות איפוס לחלל ולהגיע למצב שהוא לגמרי מבריק ומצוחצח. לא מדובר בניקיון רגיל, אלא נעשה שימוש בחומרים מיוחדים ומכונות מיוחדות כדי להסיר בצורה היסודית ביותר את כל הלכלוך הקיים ברצפה והבלתי נראה. הזמינו ניקיון משרדים עם פוליש על מנת לשדרג את מראה המרד שלכם.

ניקיון משרדים פוליש
שירותי ניקיון משרדים
לכלוך מצטברשנים של שימוש במשרד על ידי מגוון אנשים שונים וחברות שונים יכולות להוביל להצטברות של לכלוך מהסוג העקשן והקשה ביותר להסרה. אין מרגיזים יותר לניקיון מאשר אבק שומני ועובש של רטיבות, ואלה בדיוק הסוגים שבדרך כלל מצטברים במשרדים שנעשו בהם שימוש במשך שנים. לא סביר ששטיפה רגילה של הרצפה תצליח לנקות את הלכלוך הזה. פוליש עמוק לעומת זאת יכול לעשות עבודה מעולה.
פיזור אחריותדבר שקורה לא אחת במשרדים הוא שכל העובדים משתמשים בהם, אבל אף עובד לא אחראי באופן מיוחד על הניקיון של המרחבים. אפילו שחלק מהעובדים לפעמים נמצאים שם יותר שעות ממה שהם נמצאים בבית. למעשה זה עדיין לא נחשב הבית שלהם מהבחינה שהוא שייך להם והם אחראיים באופן בלעדי על הניקיון שלו. ככה יכול בקלות להיווצר מצב שבו המשרד לא נקי במיוחד בלשון המעטה.
מנהגי שימושבניגוד לבית שבו יכולים להיות כללים די ברורים לגבי איפה אוכלים ואיפה לא אוכלים, לאיפה מותר לקחת את הקפה ולאיפה לא – במשרד הקווים האלה מעט מטושטשים לפעמים, מה שיכול לגרום להצטברות של יותר לכלוך באזורי העבודה. קפה שנשפך על הרצפה ולא מנוקה כמו שצריך יכול להשאיר כתמים לא נעימים בכלל, אבל הסרה שלהם היא אפשרית וקלה בעזרת שירותי ניקיון למשרד.

גם ניקיון צריך לדעת איך לעשות

הדבר החשוב ביותר בבחירה של שירותי ניקיון למשרד הוא הקפדה על בעלי מקצוע טובים, מיומנים והוגנים. שימו לב, חברת ניקיון מחירים זולים במיוחד הם חשודים. ייתכן שהם מעידים על חובבנות, על שימוש בחומרים שאינם טובים במיוחד. למעשה באופן כללי זה כמעט בוודאות מעיד על רמה ירודה. דוקטור פוליש היא חברה שעובדת כבר שנים בצורה הכי מקצועית שיש, עם החומרים הטובים ביותר ובאחריות מלאה. לסיכום, כדאי לעשות למשרד ניקיון עמוק מדי כמה זמן, כדי להסיר באופן יסודי את הלכלוך שמצטבר בו במרוצת הזמן והשימוש. חשוב לבחור חברת ניקיון למשרד שתעשה את העבודה הטובה ביותר.

חברות ניקיון למשרדים