חברות ניקיון משרדים

חיפשתם חברות ניקיון משרדים?

עוברים למשרד חדש?
לא מרוצים מחברת הניקיון שלכם בשוטף?
ברוכים הבאים הגעתם למקום הנכון…

קבלו הצעת מחיר 

איש חברת ניקיון

כי רק אצלנו תקבלו:

מחיר אטרקטיבי
100% אחריות
ניצוץ

חברות ניקיון משרדים - מומלץ 2022

משרד נקי, הוא לא רק פונקציה של תדמית, כך מסתבר. גם במשרדים שאינם מארחים לקוחות ואנשי עסקים מבחוץ. חשוב מאוד לשמור על סביבת עבודה מטופחת ומתוחזקת. עובדה זו מגבירה את רמת התפוקה של העובדים ומאפשרת ניהול חיי משרד תקינים, מאורגנים היטב. מחפשים חברת ניקיון משרדים אמינה שתיקחנה על עצמן את האחריות על שירותי ניקיון משרדים שלכם? רגע לפני שאתם חותמים חוזה, קראו את הכתבה הזאת. היא תעשה לכם סדר בכל הנוגע לעולם הניקיון המשרדי.

יש חברת ניקיון ויש דוקטור פוליש
יש חברת ניקיון - ויש דוקטור פוליש
ניצוץ

מנקים בכייף - חברות ניקיון משרדים

מנהלים משרד? מסתבר שאם תצטרכו מסיבה כלשהי לקצץ בהוצאות, לא תעשו זאת על חשבון ברז המים, או השימוש במזגנים. זאת משום שיש דברים שהם חלק בסיסי בהתנהלות התקינה של כל משרד, ומהתנאים הבסיסיים הניתנים לעובדים.
שירותי ניקיון משרדים הם בהחלט שירות בסיסי שאי אפשר לנהל בלעדיו משרד תקין. אתם מכירים עובד שיכול להתרכז כאשר מסביבו מזמזמים זבובים, כתוצאה מהזנחה וחוסר טיפוח? חדרי שירותים מתוחזקים, כיורים נקיים ופחים מרוקנים הם תיאורים מחיי יומיום האמורים להתקיים בכל משרד שמכבד את עצמו.

חברות ניקיון משרדים

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר

תכנית בסיסית של שירותי ניקיון למשרד אמורה לכלול את הפעולות הנורמליות אותן יש לבצע כדי שהמשרד יהיה מתוחזק היטב לאורך כל שעות היום. מה זה כולל?

  • טאטוא הרצפה.
  • ניגוב השולחנות.
  • ריקון פחי האשפה המשרדיים.
  • ניקיון שירותים יסודי.
  • ניקיון יסודי של המטבחון.
  • שאיבת אבק מהשטיחים.
ניקיון משרדים בנתניה

מנקים ונהנים - חברות ניקיון משרדים

אלו שירותי הבייסיק הנכללים בתוכנית הניקיון על בסיס קבוע. בנוסף, מדי יום או מספר ימים יש לבצע שטיפה יסודית של הרצפה, ומדי תקופה יש לתת את הדעת על ניקיון של חלונות, דלתות ומקרר.

בנוסף, תוכלו לתאם עם חברות ניקיון במידה ואתם נדרשים לניקיון של אזורים נוספים במשרד המהווים ניקיון אקסטרה לא סטנדרטי.

עוד נושא שיש לסכם אותו מראש היא שירותי ניקיון גמישים בזמנים מדי פעם, כאשר יש להיערך לאסיפה חשובה, לישיבת צוות או להרמת כוסית.

ניקיון משרדים

גם ניקיון צריך לדעת איך לעשות

כיצד לבחור בחברה האידיאלית עבורכם מבין חברות ניקיון המשרדים השונות?
אוקיי, החלטתם ששטיחים מעלי אבק, ורצפות מוכתמות בבוץ, הם לא הלוק שיאפיין את המשרד שלכם, עכשיו לשלב הבא, כיצד לבחור את חברת ניקיון המשרדים המושלמת עבורכם?

חברת ניקיון משרדים
חברות ניקיון משרדים
דגש על אנשים אמינים ייתכן, ובקרבי המחשבים במשרד שלכם, שוכן לו מידע מסווג ורגיש, שאין ברצונכם שידלוף החוצה אל הציבור, או אל החברה המתחרה. בנוסף, המשרד שלכם מכיל ציוד יקר שככל הנראה, שלא הייתם רוצים שייעלם בצורות בלתי כשרות, או שעלול להיגרם נזק כתוצאה מפעילות ניקיון שוטפת, לא זהירה.
לכן, כאשר אתם מבררים על חברות ניקיון משרדים, קחו בחשבון את נקודות האמינות והמהימנות. תוכלו לברר זאת אצל מנהלי משרדים נוספים הנעזרים בנו לצורך שירותי ניקיון למשרד.
עובדי ניקיון קבועים סכמו רק עם חברת ניקיון משרדים השולחת אליכם עובדי ניקיון קבועים ולא "חאפרים" מתחלפים. זה חשוב גם כדי שתוכלו לסמוך עליהם, וגם כדי שלא תצטרכו להסביר את אופן העבודה הרצוי, בכל פעם מחדש. עובדי ניקיון קבועים המכירים היטב את המשרד, יעשו עבודה יותר טובה בפרק זמן קצר יותר.
אישורים וביטוחים חברת ניקיון המעסיקות עובדי קבלן עלולות לנצל את חולשתן של עובדים מהאוכלוסיות הפגיעות יותר במדינה, ולשלול מהן זכויות בסיסיות כמו שכר מינימום לשעה, זמן הפסקה מספק, חופשות, ימי מחלה לפי החוק, ועוד תנאים סוציאליים שונים. כמו שאנו מבינים, לא תרצו לתת יד לפשע נורא זה.
איך תוכלו לדעת שהחברה בה בחרת למתן שירותי ניקיון מעסיקה את עובדיה באופן מהוגן וישר?
בקשו מחברות ניקיון משרדים להציג את רישיון משרד התמ"ת, אישור זה מהווה אינדיקציה לכך שלא מתבצעת שום עבירה על החוק בהעסקת עובדי ניקיון אלו.
איתכם גם בשעת חרום וודאו עם חברות ניקיון משרדים, כי במידה ונוצרת בעיה כלשהי פתאומית במשרד כמו הצפה או תקלה בצנרת, המחייבת ניקיון דחוף, הן תוכלנה לשלוח אנשי צוות גם שלא במסגרת השעות הקבועות, כדי לעזור לכם להתמודד עם המפגע.
דוקטור פוליש מספר 1 בישראל מחפשים חברה אמינה, נוחה ויעילה לניקיון המשרד? חברת דוקטור פוליש כאן כדי לתת לכם מענה מושלם לשירותי ניקיון משרדיים, באיכות עבודה מהגבוהות בשוק. דוקטור פוליש תעשה הכל כדי שתהיו מרוצים. ניקיון משרדים עושים היום עם דוקטור פוליש.