חברת ניקיון בתים בחיפה

צריכים חברת ניקיון בתים בחיפה?
רוצים לרענן ולפנק את כל הבית?
ברוכים הבאים הגעתם למקום הנכון.

חברת ניקיון בתים בחיפה מומלצת לשנת 2023

כשבאים לבחור חברת ניקיון בתים בחיפה חשוב לבחור בחברה אמינה ומנוסה, חברה שיש לה כוח אדם אמין ואכפתי, מיומן ומקצועי, שיבטיח ביצוע של ניקיון יסודי ללא גרימת נזקים בלתי הפיכים לרכוש שלכם. רצוי לבצע סקר שוק ולחפש חברות ניקיון מומלצות בחיפה. לאחר הבדיקה לבחור בחברת הניקיון שעליה קיבלתם את חוות הדעת החיוביות ביותר! למה לקחת סיכונים אם אפשר ללכת על בטוח? אין לנו כל ספק שלאחר בדיקה קצרה מיד תגיעו למסקנה שדוקטור פוליש היא החברה המומלצת ביותר לניקיון בתים בחיפה. העובדה שאנחנו חברת ניקיון מומלצת בחיפה ושיש לנו וותק של שנים בתחום, לא מונעת מאתנו לספק לכם שירותי ניקיון במחירים מעולים – מבלי לפגוע באיכות ומקצועיות העבודה! אצלנו תוכלו לקבל שירות מקצועי ללא פשרות במחיר מעולה השווה לכל נפש ולכל כיס.

יש חברת ניקיון ויש דוקטור פוליש
יש חברת ניקיון - ויש דוקטור פוליש
ניצוץ

חברת ניקיון בתים בחיפה מחירים

האופן בו אנו חיים משפיע ומושפע מהמרחב בו אנו חיים. לדוגמא משרד שלא מתוחזק כראוי, מראהו מוזנח ולא נעים, מעודד בעובדים בו: רישול, חוסר אכפתיות, וחוסר מחויבות. כמו המשרד כך גם הבית שלנו. הבית הינו הבסיס ממנו אנו שואבים את כוחותינו. לכן דווקא בבית יש לנהוג בדאגה יתרה. לייצר נוהלי ניקיון קבועים ובתדירות המתאימה. להקפיד על הניקיון, מהתקרה ועד לרצפה, מארון הבגדים ועד לשטחים. המעבר בין מרחב מוזנח למרחב נקי ומסודר הוא דרמטי. הוא משפיע לטובה על הרצון להיות פעיל, תחושת הערך העצמי, הביטחון הבריאותי, והנעימות הכללית. לכן לא כדאי לוותר על אפשרות להיכנס לבית נקי ונעים. האמת שזה גם לא עולה הרבה. לא מאמינים בדקו כאן כמה זה עולה.

יש ניקיון בתים ויש דוקטור פוליש
יש ניקיון בתים - ויש דוקטור פוליש

מתחייבים ל- 100% אחריות

שיפצתם?
עוברים דירה?
בא לכם לחדש?

אל תשברו לעצמכם את הגב.

חברת ניקיון בתים עם שפע של המלצות

מחפשים חברת ניקיון בתים בחיפה? לביצוע ניקיון חזק לבית. אם מרחב המחיה שלכם חשוב לכם, ואתם מודעים להשפעתו על איכות חייכם וחשיבותו בשיקום וחידוש כוחות הנפש שלכם. אתם בוודאי מודעים גם לצורך לשמור אותו מסודר והרמוני ולכן גם מבינים את הצורך בהזמנת חברת ניקיון בחיפה כדי לשמור על הבית נקי ומסודר אחת ולתמיד. 

מתחייבים ל 100% אחריות משלמים רק אחרי שמרוצים!

נכנסים לדירה חדשה בחיפה? תחסכו מעצמכם סבל מיותר אל תנסו להתמודד עם הניקיון לבד. מעבר לבית חדש דורש המון זמן ואנרגיה. בנוסף תצטרכו לבצע המון תיאומים אם בעלי מקצוע שצריכים להגיע אחד אחרי השני. אנחנו בדוקטור פוליש מבינים זאת היטב לכן תמיד נגיע בזמן ונסיים בזמן. אנחנו היחידים בארץ שנותנים לכם 100% אחריות עבור כל עבודה שנבצע עבורכם. כי ניקיון עושים רק אצל מומחים לניקיון. דוקטור פוליש מומחה מספר 1 בחיפה לניקיון דירות לאחר בניה, ניקיון דירות לאחר שיפוצים, ניקיון בתים לפני אכלוס ועוד… הניקיון שלכם – הדוקטורט שלנו.

אתם חייבים לשמוע מה הם 👆 אומרים עלינו

חברת ניקיון בתים לאחר שיפוץ

תהליך שיפוץ בית או דירה יכול להיות חוויה מבולגנת ומלחיצה. אם אתם זקוקים לניקיון לאחר שיפוץ הקפידו למצוא חברת ניקיון מקצועיות, אמינה ולא פחות חשוב עם מחירים סבירים. אצלנו בדוקטור פוליש תמצאו את כל אלה ועוד לרשותכם. חברת הניקיון שלנו מספקת שירותי ניקיון מגוונים המתבצעים ע"י אנשי מקצוע נאמנים בפריסה מלאה של כל רחבי העיר. דוקטור פוליש חברת ניקיון מאפשרת לכם שירותי ניקיון לפי התאמה אישית לפי הצרכים שלכם.

חברת ניקיון בתים בחיפה
חברת ניקיון בתים בחיפה

דוקטור פוליש היועץ האישי שלך
שרות חדש וחסר תקדים בעולם הניקיון.

אתם תופתעו זה ממש לא יקר ,לכן אין טעם לעשות את זה לבד.
אנו מציעים לכם להיכנס לאתר שלנו עכשיו ולבדוק כמה זה בדיוק עולה לכם!

זה מאוד דינמי ומשתנה מדירה לדירה אך בגדול הזמן הממוצע לניקיון דירת 5 חדרים הוא בין 6 עד 8 שעות בדרך כלל.
אבל לא יותר מיום עבודה בודד מידע נוסף תמצאו באתר!

מחירים
שרות מספר החדרים שטח הדירה מחיר
חבילת ניקיון פרימיום דירת 2 חדרים עד 50 מ"ר 1200 ש"ח כולל מע"מ
חבילת ניקיון פרימיום דירת 3 חדרים עד 50 מ"ר 1800 ש"ח כולל מע"מ
חבילת ניקיון פרימיום דירת 4 חדרים עד 100 מ"ר 2100 ש"ח כולל מע"מ
חבילת ניקיון פרימיום דירת 5 חדרים עד 130 מ"ר 2300 ש"ח כולל מע"מ
רוצים לדעת כמה יעלה לנקות את הדירה שלכם לחצו כאן
הצג צ'ט
1

כתבו לנו משהו...