חברות פוליש / חברות ניקיון

מחפשים שירותי ניקיון בתים? מתלבטים בין חברות פוליש או חברות ניקיון בתים מומלצות? לפניכם מידע על ניקיון בית מקצועי שכולל פוליש וניקיון לבית חדש, בית אחרי שיפוץ, או לבית פרטי שהחלטתם לשדרג ולחדש אותו על ידי הזמנת חברת פוליש וניקיון.

ישנן לא מעט חברות ניקיון כיום המציעות את שירותיהן בתחומים השונים של עבודות פוליש וניקיון בתים. על מנת להגיע לתוצאה ראויה בכל הקשור לניקיון פוליש חשוב מאוד לפנות אך ורק אל החברות המקצועיות והיעילות ביותר, אלו שיכולות לתת להציע לכם את השירותים הנרחבים והאיכותיים ביותר בתחום. מאחר וישנן לא מעט חברות בתחום של ביצוע ניקיון ועבודות פוליש קל מאוד לבחור בחברה המציעה שירותי ניקיון זולים וזמינים אולם דווקא בתחום של פוליש וניקיון חשוב מאוד לא להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

ההבדל בין חברות פוליש לחברות ניקיון

נתחיל בהסבר על ההבדל שבין חברות פוליש וחברות ניקיון. באופן כללי – אין הבדל. מאחר ושירותי פוליש רצפות נכללים בתוך ההגדרה של שירותי ניקיון, סביר שתמצאו שירות זה אצל חברות ניקיון בתים. התסבוכת מתחילה כאשר מבינים שפוליש הוא לא סתם שירות ניקיון רגיל, הוא מצריך ידע מקצועי נרחב, ציוד ומכונות מתאימות, והתעדכנות בכל החידושים שענף הפוליש העולמי מציע מידי שנה.

לא הרבה חברות ניקיון משקיעות מאמץ בחידוש הציוד שלהן והכשרת העובדים בביצוע פוליש רצפה מקצועי ואיכותי. יש חברות ניקיון שמתעסקות בעיקר בשירות של ניקיון בתים אחרי שיפוץ, או ניקיון בית חדש מהקבלן, כמו כן בשירותי ניקיון קטנים יותר כגון ניקוי שטיחים, או שירות של ניקוי חלונות, כל אחד מהנ"ל הוא תחום בפני עצמו ודורש הכשרה מתאימה לביצוע עבודה איכותית.

ההבדל בין כל השירותים הללו ובין השירות של פוליש לרצפה, מסתכם בעיקר בהוצאה הכספית הגדולה מאוד שנדרשת מחברות ניקיון כדי לספק שירותי פוליש מקצועיים ברמה גבוהה. פוליש דורש מכונות יקרות וחומרים מיוחדים, כמו גם זמן עבודה ומאמץ רב יותר מכל יתר שירותי הניקיון שהזכרנו.

אם פניתם לחברה שמגדירה את עצמה בתור חברת פוליש, סביר להניח שתמצאו אחד מהשניים – או מישהו שקנה מכונת פוליש ומנסה לייסד חברת ניקיון כאשר הוא מתחיל להתמקצע בתחום של פוליש רצפות ראשון, או חברת ניקיון שעיקר ההתמחות שלה זה פוליש רצפות. לעומת זאת, אם פניתם לחברה שמגדירה את עצמה בתור חברת ניקיון, סביר להניח שתמצאו אחד מהשניים – או חברה קטנה ולא מקצועית, לרוב ניתן לזהות אותן לפי המחירים הזולים, שמתיימרת לספק את כל שירותי הניקיון האפשריים אבל אין לה ציוד ומושג בביצוע העבודה, או חברת ניקיון מקצועית וגדולה, שמציעה שירותי ניקיון מכל הסוגים, לרבות שירות פוליש רצפות, ויש לה את כל מה שאתם צריכים כדי לקבל שירות מקצועי ואיכותי.

ניקיון בית

ניקיון בית על ידי חברת ניקיון שונה לגמרי ממקרה של ניקיון בית עצמאי. חברות ניקיון משתמשות בציוד מותאם ומיוחד לביצוע העבודה, ויש לצוות הניקיון ניסיון רב בהתאמת חומרי ניקוי בתים שונים לסוג הלכלוך או הכתם אותו הם נדרשים לנקות. כאשר אתם מזמינים חברת ניקיון לבית, אתם לא אמורים לקבל תוצאות שאם הייתם מתאמצים הייתם מגיעים אליהן גם לבד.. אתם אמורים לקבל תוצאות ניקיון שישאירו אתכם המומים מהמצב של לפני ואחרי! אתם אמורים לא להאמין שבכלל היה אפשרי להביא את המשטח למצב שבו הוא נמצא לאחר שחברת ניקיון טיפלה בו.

חברות פוליש וניקיון בתים אמורות לספק לכם שירותי ניקיון ברמה גבוהה ובהתחייבות לתוצאות, אך לצערנו הרב ישנן חברות ניקיון שמנוהלות על ידי חאפרים והן יוצרות נזק תדמיתית לכל יתר חברות הניקיון שפועלות בענף. כדי לוודא שאכן מדובר בחברת ניקיון מקצועית ואיכותית, עליכם לבדוק – כמה זמן היא קיימת בשוק? מה הציוד שהיא מביאה איתה לביצוע העבודה? ואל תפחדו גם לבקש המלצות מלקוחות קודמים שקיבלו מהם שירות! זה אולי המדד הטוב ביותר לשביעות רצון והשוואת מחירים..

למידע אודות מחיר ניקיון בתים, לחצו כאן – ניקיון בתים מחירים.

לפניכם רשימת סניפים של דוקטור פוליש

שירותי ניקיון בתים

השירותים השונים הניתנים על ידי החברות יכולים לפתוח בפניכם עולם ומלואו של חוויות ייחודיות ויוצאות דופן. מאחר ובתחום זה אין השכלה רשמית או הסמכה כלשהי לעסוק במקצועי אזי חשוב להסתמך יותר מכל על הניסיון של כל חברה וחברה המציעה את שירותיה. אם קיבלתם כמה וכמה הצעות מחיר שונות הרי שחשוב להשוות ביניהן ולקחת בחשבון גם את השירותים השונים הניתנים על ידי החברה ואיכותם.

לא כל חברת ניקיון מומחית והתמחתה בשירותי ניקיון מקצועיים של עבודות פוליש ולא כל חברת ניקיון יכולה להציע שירותי פוליש אלו ברמה הגבוהה בתחום הביתי. ישנן חברות פוליש שהתמחו דווקא במגזר הציבורי או במפעלים גדולים ואילו אחרות טובות יותר בהצעת שירותים בתחומים אחרים. חשוב לוודא כי החברה שבחרתם מציעה שירותים במגזר הפרטי ולא במגזר הציבורי.

על מנת לוודא כי השירות שקיבלתם הוא ברמה הגבוהה ביותר השוו בין המחירים השונים ובדקו מה הוא השירות המתאים לכם ביותר. אנחנו מציעים ללקוחותינו ליהנות ממגוון עצום של שירותים ייחודיים. היתרון הגדול של ד"ר פוליש הוא באפשרות להעניק אחריות של 100% על השירותים השונים הניתנים בתחומים אלו ואחרים. כל לקוח שלנו מקבל את היחס האישי המסור ביותר בכל שעה ובכל אזור.

אם אתם רוצים ליהנות משירותים ייחודיים של פוליש וניקיון תוכלו ליצור עמנו קשר בכל שלב ואנו נשלח אליכם את אנשי המקצוע האיכותיים והיעילים ביותר שלנו לצורך הכוונה וייעוץ.

דוקטור פוליש – חברות פוליש וניקיון

לקבלת מידע ופרטים נוספים בנוגע לפוליש רצפות או חברות פוליש וניקיון, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. נציגי השירות של חברת דוקטור פוליש ישמחו לעמוד לרשותכם בכל עת, כדי לייעץ ולהסביר, לפרט ולהמליץ על השירות הנכון ביותר לצרכים שלכם!