ניקיון ופוליש לבית חדש

צריכים ניקיון ופוליש לבית חדש?
רוצים לרענן ולפנק את כל הבית?
תבורכו הגעתם למקום הנכון.

חברת ניקיון ופוליש לבית חדש - דוקטור פוליש מומלץ לשנת 2023

כאשר אתם מזמינים חברת ניקיון בררו האם הניקיון כולל שימוש במוכנה – במקרים מסוימים המנקה מגיע אליכם הביתה ללא כלים ומכונת פוליש שאתם שואלים אותו איפה מכונות הניקוי הוא מעמיד פני תמים ומסביר לכם שאם אתם רוצים ניקיון יסודי תשלמו הרבה יותר ממה שסיכמתם. שאלו במפורש, האם הקבלן המנקה מגיע עם מכונת פוליש? אם הקבלן המנקה מתקשר לשאול אתכם איזה אוטובוס מגיע אליכם סביר להניח שהוא מגיע ללא מכונת פוליש ושואב אבק. פנקו את עצמכם ואת ביתכם וחפשו לכם עוד היום חברת ניקיון שתעשה לכם סדר. זכרו לבחור חברה מוכרת, כזו שיש עליה המלצות. בחרו חברה המספקת שירותים שונים ועובדת עם חומרי ניקיון איכותיים ותיהנו תוך יום עבודה אחד מבית מבריק ומריח נהדר. והכי חשוב אל תתפתו להצעות מחיר זולות. לשאלות נפוצות לחצו כאן.

יש חברת ניקיון ויש דוקטור פוליש
יש חברת ניקיון - ויש דוקטור פוליש
ניצוץ

פוליש לבית חדש

למה חשוב לבצע פוליש לבית חדש. חלק מתהליך התקנה האריחים בבית כולל בתוכו מילוי של הפוגות (המרווחים בין האריחים) ברובה. התהליך גורם לאריחים להתלכלך בשכבה עדינה של רובה. רבים נוטים להתבלבל ולחשוב שזה רק אבק. ואומנם לקוחות שלנו שניסו לנקות בעצמם את הרצפה מדווחים שאחרי שטיפה רגילה, כאשר הרצפה רטובה הכל נראה נהדר, אבל כשהרצפה מתייבשת חוזר ומופיע שוב האבק לכאורה. הסיבה היא מיכון שרובה לא אמורה לרדת עם השטיפות אחרת הינו נשארים בלי רובה בבית. אז מה עושים? באמצעות מכונת פוליש מקרצפים את כל הרצפה ומסירים את השכבת הרובה שנמרחה על האריחים.

יש ניקיון בתים ויש דוקטור פוליש
יש ניקיון בתים - ויש דוקטור פוליש

מתחייבים ל- 100% אחריות

שיפצתם?
עוברים דירה?
בא לכם לחדש?

אל תשברו לעצמכם את הגב.

ניקיון ופוליש לבית חדש מחיר

בזכות הידע והיניסיון הרב שצברנו בניקיון ופוליש לבית חדש. פיתחנו כלי אוטומטית שיודע לחשב בדיוק את המחיר לניקוי הבית שלכםץ כל מה שעליכם לעשות הוא להשיב על מספר שאלות כגון: כמה מטר הבית שלכם, כמה חדרים, מצב הנכס שלכםותוך מספר שניות המערכת תחשב כמה עולה ניקיון ופוליש לבית שלכם. אז למה אתם מחכים לחצו על הכפתור מתחת.

מתחייבים ל 100% אחריות משלמים רק אחרי שמרוצים!

חיפשתם ניקיון ופוליש לבית חדש? תבורכו הגעתם למקום הנכון. שמנו לעצמנו מטרה אחת ברורה, להיות חברת הניקיון המובילה והטובה ביותר בארץ. ולכן אתם נהנים משרות חמישה כוכבים עם 100% אחריות. אנו נעניק לבית שלכם פינוקי ניקיון: נקרצף ונבריק לכם את כל החלונות, נשאב וננגב את ארונות המטבח והמגירות, נמרק ונחטא את חדר המקלחת השירותים, ננגב מאבק את כל הדלתות והמשקופים, ננקה את כל הפנלים מסביב לרצפה, נבצע לבית שלכם פוליש לרצפה ובסוף תקבלו מתנה קטנה. אתם מסוגלים לדמיין את הבית שלכם מחייך ככה 🙂 

אתם חייבים לשמוע מה הם 👆 אומרים עלינו

ניקיון ופוליש לבית חדש לוקח בין 6 ל-8 שעות עבודה בממוצע לדירת 4-5 חדרים… תשובות לשאלות נוספות תמצאו באתר שלנו מוזמנים להיכנס…

סוג הפוליש תלוי בסוג האריחים שלכם.
אך עדיין ישנו סוג פוליש המתאים כמעט לכל סוגי האריחים.
מידע נוסף הודות כל סוגי הפוליש הקיימים נמצא באתר כנסו ללמוד…

דוקטור פוליש היועץ האישי שלך
שרות חדש וחסר תקדים בעולם הניקיון.

הצג צ'ט
1

כתבו לנו משהו...