חברת ניקיון לבית חדש

מחפשים חברת ניקיון לבית חדש? קודם כל מזל טוב. בית חדש זה עניין לא קטן במהלך החיים, ואולי אפילו אחד העניינים החשובים ביותר שאנו חווים. בית חדש מצריך מאתנו המון אנרגיות והמון המון כסף שבדרך כלל אנחנו משלמים עוד הרבה שנים אחרי שכבר נכנסנו לגור בבית. בדיוק בגלל הסיבה הזאת, אתם בוודאי גם רוצים שהבית החדש שלכם לא יהיה סתם בית חדש, אלא בית חדש ונקי. כשאנחנו מדברים על ניקיון אנחנו מדברים על ניקיון יסודי שייתן לכם נקודת פתיחה מעולה. אם הרגשה נפלאה.

חברת ניקיון לבית חדש
הניקיון שלך - הדוקטורט שלנו

הזמנת חברת ניקיון לבית חדש כוללת

ניקיון יסודי של כל המשטחים בבית, חיטוי כל המשטחים החלקים, רצפה, קרמיקה, חדר אמבטיה, חדר שירותים, מטבח, והכל באמצעות מכונת קיטור מקצועית. פוליש לרצפה, ניגוב יסודי של כל המשטחים בבית, והעלמת כל סימני האבק מהבית. ניקוי יסודי של החלונות והתריסים עד רמת החריץ הקטן ביותר של התריס. את כל השירותים האלה, אנחנו,חברת ניקיון לבית חדש,מעניקים למאות לקוחות בכל שנה בכל רחבי הארץ, ובאחריות מלאה על העבודה.

צוות שלם עובד על הבית שלכם

דקה לפני שאתם נכנסים לבית, תחשבו האם יש לכם כוח באמת להתמודד עם כתמי הצבע שממלאים ומקשטים את הרצפה שלכם. האם יש לכם כוח לפנות את ערימות החול והעפר שהשאיר הקבלן בבית שלכם. האם יש לכם את האנרגיה לנקות את ארונות המטבח, להבריק את הרצפה, והאם יש לכם בכלל את היכולת להעניק לרצפה את הברק שאנחנו יכולים להעניק לה באמצעות מכונת פוליש מקצועית. ובכן, במרבית המקרים התשובה שלכם תהיה שלא, אין לכם את הכוח לזה, ואתם מעדיפים לחכות עוד יומיים כדי שמישהו יבצע עבורכם את הניקיון.  

ניקיון בית חדש מחיר

חברת ניקיון לבית חדש מחיר

אז כמה עולה להזמין חברת ניקיון לבית חדש? דוקטור פוליש היא חברת ניקיון לבתים ודירות חדשים. דוקטור פוליש פעיל בשוק הניקיון כבר מספר רב של שנים ואוהב להעניק את שירותיו לשורה של אנשים הנכנסים לראשונה לבתיהם החדשים. אנו יודעים בהחלט עד כמה אתם להוטים להיכנס לבית, ואנחנו מבינים עד כמה חשוב שהבית יהיה נקי, אבל באמת נקי. נקי, מבריק וריחני. וזאת בדיוק הסיבה שאנחנו משקיעים יום שלם עם צוות של עובדים, בניקוי הבית החדש שלכם.