אודות החברה

ברק שרעבי מנכ"ל

barak sharabi ceoברק שרעבי הידוע בכינוי "דוקטור פוליש" מספר לנו על איך צמח והפך מלהיות סטודנט עני שמקרצף אסלות ותנורים לחברת ניקיון המובילה בתחום.

הסיפור מתחיל דווקא מתקופות פחות נעימות בהם ברק לא ידע איך או איפה הוא גומר את היום.

 

 

מחולה ניקיון - לחברת ניקון בתים מובילה בתחום שירות ניקיון

"אני מגיע מבית לא פשוט, בית בו לכל אחד היו מטלות וחובות כלפי הבית לפני שהוא בכלל מתחיל לחשוב על עצמו.

כשלמדתי באוניברסיטה החלטתי שאני מוכרח לעזוב את הבית ולגור לבדי והדרך הזריזה ביותר עבורי הייתה לפרסם מודעה שיש בחור שמוכן להגיע ולנקות כל דבר שצריך עבור המחיר המתאים.

לא חשבתי לרגע שאפתח חברת ניקיון משלי, סך הכל רציתי כסף בכדי לממן לעצמי לימודים ולהבטיח לעצמי עתיד טוב יותר.

אני זוכר שפרסמתי מודעה בה כתבתי: דוקטור פוליש, מנקה מקצועי בעל ניסיון רב יגיע לביתך.

הכל תחת הכותרת "חברת ניקיון"

באותם זמנים אלו היו החוקים, היית חייב להיות חברה אם רצית שייקחו אותך. מאוד התביישתי שחברי ללימודים יגלו שאני מקרצף רצפות ואסלות, התביישתי שיחשבו שיש לי חברת ניקיון, פחדתי שיסתכלו עלי כפועל שחור ולא הבנתי באותם ימים את האופציות האין סופיות שתחום הניקיון מציע.

העבודה הראשונה שלי הייתה אצל אישה עם הפרעת ניקיון חמורה, שהזמינה אותי לנקות שטיח צמר עבודת יד, שהועבר בירושה. טוב שהיא לא עמדה לי על הראש בזמן העבודה, אבל סל הכל הבנתי אותה ושמחתי להכיר אותה כי מסתבר שהגענו מבית עם רקע דומה, הורים עם מחלת ניקיון והרבה מכשולים. האמת שמעולם לא ניקיתי שטיח עד אותו היום אבל היא הייתה הראשונה שהתקשרה ואני הייתי זקוק לכסף.

אז....

שכרתי ציוד - הגעתי אליה - השתמשתי בחמישים ליטר מים רותחים לניקוי השטיח וכשסיימתי, הוא נראה כמו שטיחון: הוא התרחק 20 ס"מ מהקרקע. התפעלתי. היא שמחה שסוף סוף ניתן להזיז את הפסנתר, דבר שאמרו לה שהוא בלתי אפשרי מבלי להשאיר סימנים או להרוס את השטיח.

אחרי הפעם הראשונה הבנתי שיש לי יכולת וחיבור לניקיון ובכלל לעזור לאנשים, אהבתי לראות את הלקוחות שלי מרוצים ותמיד התרגשתי כאשר לקוח אחד המליץ לאחר.

כך עבדתי בזה לכל אורך תקופת הלימודים שלי באוניברסיטה. ולבסוף הבנתי בניקוי שירותים יותר מאשר כל מקצוע אחר בלימודים, לא רק זה אלא גם צמחתי והתפתחתי בתחום הניקיון מאחר וחברת הניקיון שפתחתי הייתה חשובה לי מאוד וכל הזמן היו בקשות וצרכים חדשים מצד הלקוחות.

כך הייתי עובד ולומד ובעצם לא נח תקופה ארוכה עד שיום אחד פגשתי את אשתי המדהימה והמלומדת אשר הפשילה שרוולים וקפצה הישר לניהול החברה.

דוקטור פוליש - להקדים תרופה למכה

מה שהתחיל בעובד אחד לפתע הפך לעסק עם עשרות עובדים וסניפים בארץ. דוקטור פוליש הפך לעסק משגשג בתחום הפוליש והניקיון.

  • לרשימת הסניפים המלאה של דוקטור פוליש בארץ - לחצו כאן

ברק ואשתו מקבלים מוצרים מכל העולם ומבצעים ניסיונות שונים על משטחים שונים בכדי להציע שירות מקצועי ללא תחרות.

המרצפות, האריחים, התריסים והחלונות, הדלתות, הכיורים, השירותים, האמבטיות, וארונות המטבח יבריקו מניקיון - בנוסף לכל זאת דוקטור פוליש ייתן לכם גם הדברה חינם לבית באותה חבילה של ניקיון הבית.

דוקטור פוליש - אמינות מעל לכל

ברק מאמין שלתת שירות ברמה גבוהה, לא פחות חשוב מלבצע את העבודה עצמה. לכן חברת הניקיון שלו מתחייבת לשימוש במיטב חומרי הניקיון ובטכנולוגיות חדישות על מנת להבטיח את התוצאה הרצויה עבורכם.

דוקטור פוליש מקפיד על העובדים אותם הוא מעסיק וכל עובדי החברה הם מומחים בתחומם ועוברים התמחות אישית אחד על אחד עם הדוקטור עצמו.אם יש פרטים נוספים שכדאי שנדע, רשמו אותם כאן  • למידע נוסף בנוגע לשירותי פוליש רצפות - פוליש

 

צוות המומחים שלנו עומד לשירותכם 6 ימים בשבוע. דוקטור פוליש לא עוד סתם חברת ניקיון.

לברור פרטים התקשרו ישירות לברק: 052-4883550