חברת ניקיון למשרדים

חיפשתם חברת ניקיון למשרדים?

עוברים למשרד חדש?
לא מרוצים מחברת הניקיון שלכם בשוטף?
ברוכים הבאים הגעתם למקום הנכון…

קבלו הצעת מחיר 

איש חברת ניקיון

כי רק אצלנו תקבלו:

מחיר אטרקטיבי
100% אחריות
ניצוץ

חברת ניקיון למשרדים - מומלץ 2022

"לא ניתן להרוות את צימאונו של גמל באמצעות כפית של מים" – כך גורס פתגם סיני עתיק. המשרד שלכם גם הוא אינו יכול להתקיים עם ניגוב רצפות פעם בחודש, וניקיון שטחי מדי תקופה. כדי שהמשרד יתנהל בצורה תקינה, העובדים ירצו לאייש את העמדה שלהם, ולקוחות יעדיפו אותו ולא יערקו למשרד אחר. ראשית כל יש לדאוג לתחזוקה שוטפת ברמה קבועה. מה שנדרש הוא ליצור קשר עם חברת ניקיון ולסכם אתה על הסכם שירותי ניקיון משרדים שלהם אתם זקוקים. רגע לפני שאתם עושים זאת, תנו לנו לתת לכם טיפים שווים מניסיון.

יש חברת ניקיון ויש דוקטור פוליש
יש חברת ניקיון - ויש דוקטור פוליש
ניצוץ

מנקים בכייף - חברת ניקיון למשרדים

חברות מיקור חוץ לניקיון משרדים מעבירות את עובדי הניקיון שלהם הכשרה מקצועית, מה שנותן יתרון גדול על פני עובדים חסרי ותק, אותם תרצו לגייס למען מטרה זו. בנוסף, חברות ניקיון למשרדים מציידות את עובדיהם בטיפים יעילים לחומרי ניקיון אפקטיביים המקצרים את זמן העבודה במידה משמעותית.

החוכמה בכל ניהול, כל שכן בניהול משרד, היא לתת לכל אחד לעשות את התפקיד בו הוא מתמחה: רואה החשבון לא יעשה את עבודת ה גרפיקאי והאדריכלית לא תיכנס לנעלי המתכנת. כאשר כל אדם עושה את עבודתו בתחום התמקצעות שלו התוצרים הם המעולים ביותר.

לכן, כדאי לתת לחברת ניקיון שלכם לעשות את מה שהיא יודעת לעשות: לנקות והיטב, במקום להטיל את העבודה על עובדים מזדמנים העלולים להתרשל במלאכה.

חברת ניקיון למשרדים

גם ניקיון צריך לדעת איך לעשות

ישנן מספר דרישות בסיסיות אותן חייבת למלא כל חברת ניקיון כחלק משירות הבייסיק שלה: ניקיון שולחנות העובדים, טאטוא יסודי של הרצפה, ניקוי המטבחון הכולל את ניקוי הכיור, משטחי העבודה והשיש, איבוק השטיחים, ריקון הפחים וכמובן ניקיון יסודי בחדרי השירותים.

זה לא נגמר כאן, חברת ניקיון למשרדים אמורה גם להגיש שירות של שטיפת רצפה באופן חד שבועי או על בסיס יומי, וכן, פעם בתקופה לנקות את המשרד מהיסוד ולהבריק חלונות, דלתות, מקרר, ארונות וכל מה שיש לנקותו היטב לעיתים רחוקות יותר.

חברת ניקיון משרדים
ניקיון משרדים בהרצליה
שירות אקסטרה בהתאמה אישית

כאשר אתם נפגשים עם מנהלי חברת ניקיון למשרדים, חשוב שתעלו את כל הנקודות החשובות לכם, ותעגנו אותן בחוזה מסודר. כך חשוב לסכם במידה ואתם מעוניינים בניקיון נוסף על פני הניקיון הבסיסי. חולמים על שירות יסודי שינקה לכם סוף סוף את המחסן הטחוב ויחזיר אותו לשימוש? זו זכותכם, רק תאמו זאת מבעוד יום עם החברה.

חברות ניקיון למשרדים רבות מעניקות גם שירותי אספקה של מוצרי טואלטיקה ותחזוקה שוטפת, במידה ואתם מעוניינים, ככל הנראה חברת הניקיון תשמח לספק לכם שירותים אלו.

תדירות שירותי ניקיון משרדיםשירותי ניקיון בתדירות נמוכה מדי הם לעג לרש, ואילו ניקיון משרדי תכוף יתר על המידה הוא מיותר, ועלול להיות אף מעיק. איך ניתן להגיע לנוסחה המאוזנת, שתגרום למשרד להיות מתוחזק היטב באופן הרצוי?
בגדול הכלל אומר כי משרדים עם שטח קטן של עד 60 מ"ר נדרשים למקסימום שירותי לניקיון למשרד של פעם עד פעמיים בשבוע. משרדים גדולים יותר של עד 150 מ"ר כבר יזדקקו לניקיון על בסיס יומי, ואילו משרדי ענק של 150 מ"ר ויותר לא יסתפקו בפחות מניקיון במשרה מלאה משך כל שעות היום.

אנו מסתייגים מלהכליל את התדירות באופן שרירותי, שכן ישנם פרמטרים נוספים המשפיעים על צרכי הניקיון במשרד, כמו מספר העובדים וסוג העבודה.

בימי הקורונה למשל, עובדים רבים פועלים מהבית מה שמפחית את הצורך הרצוף בניקיון תכוף.

מה משפיע על עלות שירותישנם מספר גורמים המשפיעים על מחירי עבודות הניקיון במשרדים כמו: גודל המשרד, מספר עובדי הניקיון הנדרשים, מספר העובדים במשרד, חומרי הניקוי ותדירות הניקיון.
ישנן חברות ניקיון משרדים המתמחרות את שירותיהן לפי מטר רבוע, יש לפי מספר שעות ויש לפי מחיר גלובלי חודשי.
כל הסיבות לבחור דווקא בדוקטור פולישחברת ניקיון למשרדים עבורכם חייבת להיות אמינה, יעילה, קשובה וגמישה, וכמובן לספק שירותי ניקיון למשרד ברמה טובה. בכל הנוגע לזה, אתם יכולים להיות רגועים, חברת דוקטור פוליש – המובילה בארץ לשירותי ניקיון מתקדמים, כאן, כדי לתת לכם את המענה הרצוי ולספק לכם משרד מתוחזק כמו שתמיד חלמתם.