מאמר אורח מאת: נאור גולדברג הראשון בניקיון

השטיחים התלכלכו? כתמי קפה נשפכו על הספות? העובדים במשרד שלכם כבר לא פרודוקטיביים כמו פעם? איך כל זה קשור לניקיון? יצאנו לשאול את מי שבאמת מבין בניקיון אלוף ישראל בניקיון נאור גולדברג. נאור הוא הבעלים ומהמקימים של חברת הראשון בניקיון. החברה שלו מספקת שירותי ניקיון למשרדי ההייטק המובילים בארץ, כאלה שלא ממש מוכנים להתפשר על איכות וגם אין להם בעיה לשלם עבור שרות טוב. אז החלתנו להרים את הכפפה ולשאול אותו את השאלות הכי נוקבות.

מה הדבר הכל כך חשוב בניקיון?

שמירה על אזור עבודה נקי מביאה לשמירה על הבריאות שלנו את זה כבר כולם יודעים, אבל את זה שמשרד נקי גורם לעובדים שלכם להיות יותר פרודוקטיביים את זה עדיין לא כולם הפנימו. בהייטק מבינים זאת טוב מאוד. לכן חברות רציניות בענף מחליטות לעבוד אתנו. כי אצלנו אין פשרות העובדים שלנו תמיד מגיעים בזמן ודואגים שהמשרדים שלכם היו מטוקטקים סביב השעון. משרד שבחר לעבוד אתנו ירגיש כל כך טוב שהעובדים בו לא ירצו ללכת הביתה.

נאור גולדברג

מה שונה הראשון בניקיון לעומת חברות אחרות?

העובדת לא הגיעה היום! הוא לא יודע לנקות כמו שצריך! אין לו מושג באיזה חומר ניקוי להשתמש! המשפטים האלו חוזרים שוב ושוב כאשר המשרד מלוכלך… אם אתם שומעים אותם אצלכם במקום העבודה זה אומר שהגיע הזמן להחליף חברת ניקיון.  אומנם על חשיבות הניקיון כבר דיברנו אבל שימו לב, לא כל אחד שהולך לסופר לקנות תכשירי ניקיון שונים, הוא כבר נהיה מנקה מקצועי. למעשה זאת תורה שלמה אשר נשמרת בסוד והידע נצבר ומשתכלל עם השנים. לא כל אחד יודע איזה חומר ניקוי מתאים למה ולאיזה מטרה הוא באמת משמש. את הידע הזה והניסיון הרב שצברנו אנחנו דואגים להעביר לכל עובד אשר מצטרף לצוות המנצח שלנו.

הראשון בניקיון

מה כוללים שירותי ניקיון משרדים שלכם?

חברת הניקיון שלנו תאפשר לכם ליהנות משירותי ניקוי משרדים הכוללים שימוש בחומרי ניקיון איכותיים. עובדי ניקיון חרוצים אשר דואגים לכל צורכי המשרד שלכם החל מניקוי המטבח, הדחת כלים, ריקון פחי אשפה, ניקוי חדרי שירותים, שולחנות מבריקים, חיטוי למקלדות ולמחשבים את כל זה ועוד  נעשה עם תכשירי הניקיון הכי טובים ומתקדמים בשוק.

נאור גולדברג הראשון בניקיון

נאור תרצה להוסיף משהו על הראשון בניקיון?

ניסיון, יעילות ושירות מהווים המוטו של הראשון בניקיון. כמה כיף להיכנס למשרד נקי המדיף ריחות נעימים. אם אתם חולמים על מקום עבוד נקי ומסודר, פנייה לראשון בניקיון תסייע לכם בעניין. הראשון בניקיון מציעה שירותי ניקיון שוטפים תוך שימוש בחומרי ניקיון מתקדמים החשוב מכל צוות עובדים אמינים ויעילים. 

תודה רבה: נאור גולדברג הראשון בניקיון

אז לסיכום, בטח כבר הבנתם חברת הראשון בניקיון היא החברה הכי מקצועית בתחום המשרדים יש שאומרים זאת חברת בוטיק רק להייטקיסטים אבל אנחנו אומרים שלא! כי מה שטוב להייטקיסטים טוב גם בשבילכם. אז אם אתם רוצים  או מעוניינים בסביבת עבודה נקיה ומסודר סביב השעון פנו אליהם ואל תשכחו לספר שדוקטור פוליש שלח אתכם…

הצג צ'ט
1

כתבו לנו משהו...