שאיבת הצפות - דרכי טיפול בהצפה

שאיבת הצפות הינה דרך מקובלת ומהירה לטיפול במצב. הדרך המיידית לטפל בהצפה היא באמצעות ציוד שאיבה מיוחד, שבדרך כלל מופעל ע"י חברת ניקיון. שאיבת הצפות אינה מתבצעת על ידי כל אחד, היא לרוב נעשית על ידי קבלני ביוב או חברות ניקיון המתמחות בכך. צריך לזכור כי שאיבת הצפות הינה פרויקט מורכב ולכן כדאי לבדוק כי עובדים עם חברה מקצועית שמתמחה במתן שירותי ניקיון מסוג זה.

אם מדובר בתקלה שבאחריות הרשות המקומית – יש לפנות בבהילות למוקד העירוני. אם מדובר בתקלה מקומית, יש לפנות לחברה פרטית או לחברת ביטוח המבנה, אם היא אכן מכסה טיפול מהסוג הזה. הפעולה המידית היא שאיבה של כל הנוזלים ממקום ההצפה, אך חשוב גם לבדוק את הצנרת ומערכת הביוב ולתקן ליקויים כדי להימנע מהישנות הבעיה. לאחר מכן, יש לטפל בנזקים לרכוש ולמבנה עצמו – כתמי רטיבות שלפעמים מלווים בריח רע, נזילות לשכנים, שטיחים ורהיטים שהוכתמו ועוד.

שאיבת הצפות - חברת ניקיון

הצפות של מים או מי ביוב הן מהחוויות הפחות נעימות שיכולות להתרגש על בעלי דירות או עסקים ולצערנו, בכל שנה, במיוחד בעונת הגשמים, חברות ניקיון וקבלני ביוב נדרשים לטפל באלפי פניות של לקוחות שבתיהם והעסקים שלהם הוצפו בפתאומיות.

 שאיבת מים לטיפול בהצפות

מעבר לעגמת הנפש הרבה, הצפה יכולה לגרום לנזקים אדירים למבנה ולתכולתו, מה שמתבטא בעלויות ניכרות ואם הן לא מטופלות במהירות וביעילות יכול להיגרם גם נזק לבריאות יושבי המקום. שאיבת מים לטיפול בהצפות היא הפתרון המידי להצפה משמעותית, שתכליתו ליבש את המקום מכמויות המים שחדרו אליו, אבל טיפול יסודי גם יבחן את תשתיות המים והביוב במקום וימצאו פתרון שימנע הצפה בעתיד או לפחות ימזער את היקפה. במאמר זה נסקור בקצרה סיבות הגורמות להצפות ודרכי טיפול בהן שבמרכזה שאיבת הצפות המתבצעת בידי חברה לטיפול בהצפות, שהיא חברת ניקיון מקצועית המתמחה בתחום.

 סיבות להצפה

ישנן מספר סיבות עיקריות להצפה גדולה ומשמעותית. הראשונה והמוכרת ביותר המתרחשת לעיתים קרובות בעונות החורף נובעת מתשתית ביובית ישנה ולקויה, שהיא באחריות הרשות המקומית. מערכת ביוב לקויה לא מצליחה להתמודד עם ירידה של כמויות משקעים גדולות בפרק זמן קצר והיא עולה על גדותיה ומציפה את סביבתה – בעיקר בתים שממוקמים נמוך ביחס לסביבה או דירות בקומות קרקע.

הסיבה השנייה להצפה היא התפוצצות בצנרת בהיקף גדול שלא נבלמת על ידי סגירת השיבר. ברמת הדירה הבודדת או הבניין יכול דייר שנמצא במקום לסגור את זרם המים ולמנוע מזרימת המים להפוך להצפה משמעותית. לכן בדרך כלל ההצפות הגדולות מהסוג הזה, הן בצנרת עירונית או ישובית שמנתבת כמות גדולה של מים ובפרק הזמן עד שמגיע עובד מחלקת האחזקה של הישוב לסגור את השיבר העירוני מתפתחת הצפה.

סיבה שלישית שנפוצה גם בצנרת ובבורות ניקוז של בניינים ובתים פרטיים היא סתימה שמונעת ממי הקוחין להתנקז אל מערכת הביוב הכללית. סתימות מתרחשות לרוב בעקבות שימוש רשלני כמו זריקת עצמים לצנרת המים או בגלל התמוטטות של אבנים או עצמים אחרים אל בורות הניקוז. תופעה זו נפוצה גם בגינות פרטיות, שמי הגשמים או ההשקיה שמחלחלים תחתן מצטברים בבור ניקוז חסום ועולים על גדותיהם. במקרים כאלה שאיבת הצפות יכולה להוות פתרון אפקטיבי.

תנו למומחים למצוא עבורכם פתרונות

אין כמו בית נקי כדי לחיות באווירה שמחה ובאנרגיות מתחדשות! בא לכם לחדש את הבית? יש לכם נזילה או הצפה ואתם מחפשים חברת ניקיון מומלצת שתעניק לכם שירותי ניקיון מקצועיים ובלתי מתפשרים? – תנו למומחים של דוקטור פוליש למצוא את הפתרונות המבריקים ביותר עבורכם.

שאיבת הצפות מקצועית דורשת ידע ומיומנות שאינם נרכשים ביום אחד. אין צורך להתפשר על חברות ניקיון זולות, ואין צורך לקחת סיכונים מיותרים כשאפשר לבחור חברת ניקיון מקצועית ומנוסה, רצינית ובעלת ניסיון של שנים רבות, שאינה מתפשרת על איכות מקצועית ועל שירות.

הצוות של דוקטור פוליש כולל אנשים מקצועיים מן השורה הראשונה, העושים שימוש בטכנולוגיות ניקיון בתים מתקדמות, עם ציוד חדיש ומתחדש, ועם חומרי ניקיון איכותיים, על מנת לספק לכם שירותי ניקיון של שאיבת הצפות ברמה הטובה והאיכותית ביותר שתוכלו למצוא.

שימו לב!

תגובה מקצועית ומהירה תצמצם ותמנע נזקים. התקשרו לדוקטור פוליש לקבלת טיפול מידי, מהיר ויעיל, ליבוש ההצפה ומזעור נזקיה מכל מצב ובכל שעה.

למידע נוסף אודות שירותי ניקיון בתים, לחצו כאן – שירותי ניקיון

 למידע בנושאים נוספים הקשורים בשירותי ניקיון בתים, לחצו כאן – ניקיון בתים

לקבלת מידע נוסף בנושא טיפול בהצפות 24 שעות ביממה, לחצו כאן  – טיפול בהצפות 

חברה לטיפול בהצפות

חברה לטיפול בהצפות אחת החוויות הקשות ביותר שאפשר לחשוב עליה בבית פרטי היא הצפה, ולמעשה לא רק בבית פרטי. כמויות גדולות של מים שאין להם

קרא עוד »

שאיבת מים

שאיבת מים בשניות ספורות מים זה הדבר הכי חשוב בחיים כנראה. המים עוברים אצלנו בקירות הבית בתוך צינורות ייעודיים, ומגיעים בסופו של דבר לברז ממנו

קרא עוד »

שאיבת מים ממקלטים

שאיבת מים ממקלטים מקלט הוא למעשה החדר שאמור להגן עלינו בזמן מלחמה. משכך, המקלטים באופן קבוע ממוקמים בקומת הקרקע, ולמעשה בנקודה הנמוכה ביותר של הבניין.

קרא עוד »