חברת ניקיון בתים בראשון לציון

צריכים חברת ניקיון בתים בראשון לציון?
רוצים לרענן ולפנק את כל הבית?
ברוכים הבאים הגעתם למקום הנכון.

חברת ניקיון בתים בראשון לציון - מומלצת לשנת 2023

דוקטור פוליש היא חברת ניקיון מומלצת וגדולה. הפועלת בתחום במשך הרבה שנים. דוקטור פוליש יכול לספק לכם שירות ניקיון מקצועי ואמין. ע"י שימוש במכשירים החדישים ביותר ובאמצעות ידע וניסיון רב בתחום ניקיון דירות. כך גם תמנעו מגרימת נזקים לבית שלכם. דוקטור פוליש היא אחת מבין החברות הניקיון הוותיקות ביותר בתחום הפוליש וניקיון בתים. יש לנו אלפי לקוחות מרוצים שיכולים להעיד על כך. צפו בסרטון וראו בעצמכם מה לקוחות מספרים עלינו.

יש חברת ניקיון ויש דוקטור פוליש
יש חברת ניקיון - ויש דוקטור פוליש
ניצוץ

חברת ניקיון בתים בראשון לציון מחירים

חשוב לנו שיהיה נקי מסביבנו. שיהיה גם ריח טוב. שנרגיש ששום דבר לא מלכלך אותנו וכמובן ששום דבר לא מלוכלך מסביבנו. שהאוויר שאנחנו נושמים גם הוא יהיה נקי. זה פשוט נותן הרגשה טובה. ההרגשה הזאת  היא המוצר שלנו: חבילת הניקיון פרימיום. השרות שלנו הופך את החיים ליותר טובים ונעימים. עכשיו זה גם מחיר אטרקטיבי במיוחד. אם מתאים בית נקי מבריק ומצוחצח, מבלי שתצטרכו אתם לעבוד קשה. לחצו כאן וקבלו מחיר אטרקטיבי עכשיו.

יש ניקיון בתים ויש דוקטור פוליש
יש ניקיון בתים - ויש דוקטור פוליש

מתחייבים ל- 100% אחריות

שיפצתם?
עוברים דירה?
בא לכם לחדש?

אל תשברו לעצמכם את הגב.

חברת ניקיון בתים עם שפע של המלצות

מחפשים חברת ניקיון בתים בראשון לציון? למה כל כך חשוב לנו שהבית יהיה נקי? למה הביקוש לשירותי חברת ניקיון בראשון לציון עולה בכל שנה יותר ויותר? זאת אכן שאלה טובה, וכנראה שאין לה תשובה ברורה. הרי בעבר היו תקופות שניקיון לא היה בראש מעייניהם של בני האדם. אבל מה שחשוב לדעת הוא שזאת אמת. ניקיון הוא באמת דבר חשוב לנו. עבור רבים מאתנו, היעדר ניקיון גורם לנו תחושות אי נוחות, שמשפיעות על כל איכות חיינו. כולנו משקיעים בניקיון הבית. במינונים קטנים יום יום. אבל במינונים גבוהים יותר משתמשים בשירותיה של חברת ניקיון.

מתחייבים ל 100% אחריות משלמים רק אחרי שמרוצים!

נכנסים לדירה חדשה בראשון לציון? רוצים חברת ניקיון אשר תבריק תצחצח לכם את כל הדירה החדשה? דוקטור מומחה לניקיון בתים חדשים כי ניקיון עושים רק אצל מומחה לניקיון. אל תנסו לעשות זאת לבד. הניסיון לבצע ניקיון לבד יכול להיגמר לכם בבזבוז זמן יקר שלכם ואפילו יכול לגרום לכם לנזק לרצפה. אז אם אתם צריכים ניקיון בתים בראשון לציון רק אצלנו תקבלו 100% אחריות עבור כל עבודה אשר נבצע בעבורכם. עבודות הניקיון שלנו מתבצעות בידי צוות עובדים קבועים ומקצועיים בעלי ניסיון רב בנושא. דוקטור פוליש מספקת שירותי פוליש וניקיון בתים מאז 2006.

אתם חייבים לשמוע מה הם 👆 אומרים עלינו

חברת ניקיון בתים לאחר שיפוץ

הניקיון שלנו הוא ניקיון יסודי וחד פעמי שמיועד למצבים מיוחדים כגון: מעבר דירה ולאחר שיפוץ. לכן הניקיון יהיה ניקוי מורכב ועמוק יותר מניקוי שיתבצע על בסיס שבועי. גם מבחינת זמן אין השירות הזה מתאים להיות שבועי. למעשה הניקוי אורך לפחות 6 שעות ובמקרים אחרים אפילו יותר, תלוי בגודל הבית ומצבו. אם בזה הזמן אתם נמצאים בתוך שיפוץ, הזמינו חברת ניקיון מקצועית וסדרו לעצמכם מעבר נקי וחלק במיוחד.

חברת ניקיון בתים בראשון לציון
חברת ניקיון בתים בראשון לציון

דוקטור פוליש היועץ האישי שלך
שרות חדש וחסר תקדים בעולם הניקיון.

דוקטור פוליש פיתח תוכנה המסוגלת לתת לכם הצעת מחיר ממש ברגע זה אין צורך להתקשר כנסו לפה ותראו!

התשובה היא כן ולא. תלוי בסוג הפוליש לדוגמה פוליש ווקס אינו מתאים לרצפת גרניט פורצלן אך פוליש קרצוף מתאים ואף מומלץ במיוחד לאריחים חדשים רוצים לדעת יותר כנסו לכאן!

מחירים
שרותמספר החדריםשטח הדירהשטח המרפסתמחיר
חבילת ניקיון פרימיוםדירת 2 חדריםעד 50 מ"ראין1200 ש"ח כולל מע"מ
חבילת ניקיון פרימיוםדירת 3 חדריםעד 50 מ"רעד 20 מ"ר1800 ש"ח כולל מע"מ
חבילת ניקיון פרימיוםדירת 4 חדריםעד 100 מ"רעד 20 מ"ר2100 ש"ח כולל מע"מ
חבילת ניקיון פרימיוםדירת 5 חדריםעד 130 מ"רעד 20 מ"ר2300 ש"ח כולל מע"מ
רוצים לדעת כמה יעלה לנקות את הדירה שלכם לחצו כאן
הצג צ'ט
1

כתבו לנו משהו...