איך מנקים נירוסטה

 בנוסף לכך, כדאי לדעת כיצד לנקות את הנירוסטה בצורה נכונה בכדי לשמור על הנירוסטה נקייה וללא שריטות.

קשה לנקות נירוסטה מכיוון שסימנים וטביעות אצבעות מופיעות עליה בקלות. רואים סימנים של לכלוך שמן וטביעות אצבעות הם יותר בולטים לעין על גבי נירוסטה מאשר זכוכית חלון. כדי לשמור על משטח או דלפק נירוסטה נקי, כדאי לעקוב אחר הכללים הבאים.

אל תשתמשו בחומרי ניקוי מרוכזים, הם יכולים לגרום לשריטות על גבי הנירוסטה.

ראשית, השתמשו במטלית נקייה ומים. לאחר מכן נקו את המשטח בעזרת מגבת נייר יבשה ליצירת ניקוי אחיד.

השתמשו בחומר לניקוי זכוכית.

חומר לניקוי זכוכית מנקה היטב טביעות אצבעות. חומר לניקוי זכוכית יהיה יעיל במיוחד עבור מקרר עם מנירוסטה או משטחים אחרים. וודאו כי הנכם מנקים ביסודיות ותמיד מבריקים את המשטח עם מטלית נייר יבשה בסיום הפעולה.

נקו בעזרת תכשירי ניקוי עדינים, כמו חומר לשטיפת כלים

חומרי ניקוי המשמשים לשטיפת כלים עובדים טוב מאד בהסרת כתמי שומן וטביעות אצבעות ממשטחי נירוסטה. לאחר שניקיתם בעזרת חומר הניקוי שטפו עם מים חמימים. ניתן להשתמש גם במגוון של חומרי ניקוי מיוחדים לנירוסטה הקיימים בשוק. חומרי ניקוי אלה יכולים לעזור בהסתרת שריטות ולהקל בהסרת כתמים ולהברקה סופית של המשטח. בדקו כי הנכם עוקבים אחר הוראות היצרן.

תכשירי ניקוי ביתיים לניקוי נירוסטה

יש כמה חומרים שבוודאי מסתובבים אצלכם בבית שאתם יכולים לנצל אותם בניקוי נירוסטה ולהעניק למשטחים ולכלים שלכם מראה בוהק.

שמן זית או שמן תינוקות - חומרי ניקוי יעילים לנירוסטה

נשמע לכם מוזר? אכן כן, אבל השיטה הזאת עובדת. ניקיון שטחי ופשוט בעזרת אחד משני החומרים האלה יעזור לכם להיפטר מסימנים עקשניים שקשה להסיר אותם. ניתן להשתמש גם בשמן תינוקות אם אתם רוצים להעניק למשטח הנירוסטה מראה נוצץ במיוחד.

חומץ הוא חומר ניקוי יעיל בהסרת כתמים מפני סוגים שונים של חומרים ונירוסטה הוא אחד מהם. נקו את הנירוסטה בעזרת חומץ לא מהול. חומץ מרוכז הוא פתרון ניקוי יעיל להסרת כתמי חום ממשטחי נירוסטה.

מתחייבים ל- 100% אחריות

שיפצתם?
עוברים דירה?
בא לכם לחדש?

אל תשברו לעצמכם את הגב.

דוקטור פוליש היועץ האישי שלך
שרות חדש וחסר תקדים בעולם הניקיון.