שירותי ניקיון לבתים המלצות

שירותי ניקיון לבית פרטי חייבים להיעשות על ידי חברת ניקיון מומלצת עם ניסיון וידע מקצועי בתחום. מה מחיר ניקיון בתים פרטיים בתל אביב ? כמה עולה חברת ניקיון לבית פרטי ? מידע על שירותי ניקיון לבית פרטי ועוד המלצות לגבי בחירת חברת ניקיון לבית…

החלטה להזמין שירותי ניקיון

כאשר אתם מחליטים להזמין שירותי ניקיון לביצוע עבודות ניקיון בבית שלכם, אתם וודאי מקבלים החלטה נכונה. ההחלטה נכונה מכמה סיבות – ראשית, חברת ניקיון מגיעה עם ציוד מקצועי שמאפשר ניקיון בתים בסטנדרטים שאליהם לא תגיעו על ידי ניקיון עצמאי של הבית. רוב האנשים חושבים שהזמנת שירות של חברת ניקיון הוא מותרות שלא כל בעל בית פרטי יכול להרשות לעצמו, אבל למעשה, ניקיון בתים פרטיים הוא לא עניין של מותרות ופינוקים בלבד, מדובר על תחזוקה נכונה ובריאה של הבית שלכם, דבר שיעזור לשמור ולשמר את הנכס שלכם וככה גם לשמור על ערכו הכספי.

לדוגמא: מרצפות הבית

לדוגמא: מרצפות הבית זה דבר יקר. אתם משקיעים עשרות אלפי שקלים בריצוף הבית, אך במשך הזמן מצטבר לכלוך בחריצים, חומרים מסויימים נספגים במרצפות, וכעבור כמה שנים רצפת הבית נראית ישנה ובלויה. רוב האנשים חושבים שכדי להחזיק את הרצפה למצבה, כפי שהיה בהתחלה, חייבים לפרק ולהרכיב רצפה חדשה! דבר שכרוך בעלות כספית גבוהה ולא כל בעל בית יכול להרשות לעצמו.

אבל – זו טעות. הזמנת שירות של חברת ניקיון מקצועית, שתגיע עם הציוד המתקדם הנדרש ועם צוות מיומן ומנוסה, תוכל להסיר את הלכלוך העקשן, למרוח על הרצפה חומרי הגנה שייבשו אותה ממתחת ומבפנים, ואף ליצור שכבת הגנה שתמנע מהרצפה להגיע למצב הנ”ל שוב פעם בזמן הקרוב.

חברת ניקיון לבית

קיימות המון חברות ניקיון ברחבי הארץ, חלקן טובות ומקצועיות וכמובן שיש גם חאפרים שכדאי להיזהר מהם. כאשר מחפשים שירותי ניקיון לבית, רוב האנשים מחפשים “שירותי ניקיון לבתים המלצות”, אבל זה לא ממש אומר שהם יגיעו ליעד המבוקש וימצאו רק חברות ניקיון מומלצות.

אז איך בכל זאת הופכים את החיפוש שירותי ניקיון לבתים המלצות לחיפוש נכון ויעיל? איך מוצאים חברות ניקיון מומלצות ונמנעים מכל המתחזים שיש שם בחוץ?

הפרמטר מאוד פשוט

1. ניסיון וותק

2. ציוד מקצועי, אלו שני הפרמטרים שיעזרו לכם לסנן ולהימנע מהגעה אל חברות ניקיון לא מקצועיות.

ניסיון וותק

יש המון חברות ניקיון שמונות אדם אחד והשירות שתקבלו יסתכם בניקיון בינוני שיכולתם להגיע לאותן תוצאות גם לבד, אבל חברות ניקיון כאלו לא שורדות את מבחן הזמן ולרוב הן נסגרות כעבור שנים בודדות. אם הגעתם לחברת ניקיון שקיימת מעל 5 שנים, סביר להניח שמדובר בחברה סבירה.

אז מה הקאטצ'

האם בזה מסתכם החיפוש אחר המלצות לשירותי ניקיון בתים? האם חברת ניקיון שקיימת מעל 5 שנים ויש לה ציוד מסחרי היא בוודאות חברת ניקיון שאפשר להיות רגועים בקבלת שירותי ניקיון בתים פרטיים ממנה? לא בדיוק. יש עוד דבר אחד חשוב שכדאי מאוד לשים אליו לב – ההכשרה המקצועית של הצוות שמגיע לביצוע העבודה בפועל!

חומרי ניקוי מקצועיים ואיכותיים

כאשר משתמשים בחומרי ניקיון בתים מקצועיים, כאלו שלא ניתן להשיג בשוק הפרטי, ומנקים איתם באמצעות מכונות מקצועיות, אפשר גם לגרום נזק בלתי הפיך לבית! חלק מהפעולות שנעשות על ידי מכונות ניקיון אלו פעולות של שיוף וליטוש, ככה מוסר הלכלוך ומוטמע במשטח החומר שאמור לנקות ולהגן עליו. אבל יש סוגי מרצפות שונים, ולא כל משטח יכול להכיל כל סוג של חומר ניקיון בתים מבלי שיווצר נזק למשטח עצמו. מעבר לחיפוש שירותי ניקיון לבתים המלצות, ומעבר לוודוי שמדובר בחברה וותיקה עם ציוד מקצועי, עליכם גם לבדוק מי הם האנשים שמגיעים אליכם הביתה לביצוע העבודה בפועל. איזה הכשרה מקצועית הם עברו? כמה זמן הם עובדים באותה חברת ניקיון שהזמנתם ממנה את השירות?

לפעמים השימוש בחומרים מקצועיים ובציוד מתקדם יכול להיות הגורם המרכזי לנזק בלתי הפיך, זאת כאשר אין התאמה בין החומר, הציוד, והמשטח אותו רוצים לנקות. דבר זה אפשר למנוע אך ורק על ידי ידע מקצועי של אותם אנשים במבצעים את הניקיונות בפועל.

חברת ניקיון לבית פרטי בתל אביב

האם הזמנת חברת ניקיון בתל אביב שונה מהזמנת חברת ניקיון באזור אחר בארץ? האם מחיר ניקיון בתים פרטיים בתל אביב הוא מחיר שונה מניקיון בתים פרטיים באזורים אחרים בארץ? כן.

הבדלים של היצע וביקוש

הזמנת חברת ניקיון בתל אביב שונה מהזמנה של אותו שירות בכל אזור אחר בארץ. הסיבה לכך לא תמיד מוצדקת והיא נובעת בעיקר מהבדלים של היצע וביקוש. תושבי תל אביב לרוב זזים בקצב מהיר ותמיד ממהרים להספיק עוד משהו, ולרוב אין להם את הזמן להשקיע בניקיונות הבית, לכן הם מעדיפים לחפש חברת ניקיון בתל אביב שתבצע עבורם את המטלה. הביקוש לחברות ניקיון בתל אביב גדול יותר מכל אזור אחר בארץ, וכתוצאה מכך גם ההיצע גדול יותר.. וכשההיצע גדול יותר – יש יותר תחרות. לכאורה אפשר לחשוב שיותר תחרות משמע פחות כסף להזמנת השירות, אך למעשה נוצר בשטח מצב די ייחודי שמאפיין את העיר תל אביב בלבד.

סוגי שירותים שונים

כתוצאה מההיצע והביקוש הגדולים בתל אביב, נוצרו גם סוגים שונים של שירותי ניקיון בתים בתל אביב. יש חברות ניקיון בתל אביב שבעצם מציעות תיווך בין בעלי בית פרטי בתל אביב לעוזרות ניקיון, דבר שבהגדרתו איננו חברת ניקיון! הזמנת שירות מחברה כזו לרוב יהיה זול יותר, אך גם התמורה שתקבלו שונה בתכלית משירות של חברת ניקיון מקצועית.

כמו כן, ניקיון בתים פרטיים יכול לכלול מגוון רחב מאוד של שירותים – לדוגמא ניקוי תנורים, שירות שכל חברות הניקיון מציעות, אך יש כאלו שמתמחים בביצוע העבודה, ויש כאלו שישלחו פועל שישפשף חזק עד שהלכלוך ייצא. או הזמנת שירות של ניקוי שטיחים, שהוא שירות מאוד פופולרי ובעל ביקוש גדול מאוד, דבר שגורם להמון חברות ניקוי שטיחים להגדיר את עצמן בתואר “חברת ניקיון” ועל הדרך לנסות לקחת גם עבודות שאין להן את ההכשרה ואת הציוד לבצע בצורה טובה ואיכותית. אל תתפשרו! בחרו רק חברת ניקיון מומלצת ומנוסה..

התוצאה מכך – תל אביב שונה

המצב שנוצר היום בקרב חברות ניקיון בתל אביב הוא שיש חברות ניקיון זולות, אלו הם לרוב אותם מתווכים ששולחים עוזרות בית לביצוע העבודה. יש חברות ניקיון שעומדות במחירים מעט יותר זולים ממחירי השוק, אך לא מסוגלות לספק שירותי ניקיון בתל אביב ברמה מקצועית גבוהה, אלו הן אותן חברות ניקוי שטיחים שלוקחות כל עבודה שמגיעה לפתחן. יש את חברות הניקיון שעומדות במחירי השוק ואצלן מחיר ניקיון בית בתל אביב לא אמור להיות שונה ממחיר ניקיון בתים בכל אזור אחר, למעט העלות הנוספת של הדלק בנסיעה לאותו אזור בארץ. ויש חברות ניקיון בתל אביב שבכוונה דורשות מחירים יקרים וכך הן מסננות את קהל הלקוחות שלהן אך ורק לקהל של בתים פרטיים בעלי תקציב גדול שמחפשים להשקיע בשירות מקצועי ואמין.

ו…. יש את דוקטור פוליש, שהיא חברת ניקיון שמציבה סטנדרט אחר לענף הניקיון בארץ!

חברת הניקיון ד”ר פוליש

דוקטור פוליש היא לא עוד חברת ניקיון בתים, היא החברה המובילה ביותר בענף! אצלנו תוכלו לקבל את כל סוגי השירותים השונים, ותקבלו גם הסבר מקצועי מפורט לגבי סוג השירות שאתם מזמינים, כך שתדעו בדיוק למה לצפות ומה העלות של זה. תוכלו לקבל אצלנו שירות של ניקוי שטיחים, ניקוי תנורים, או ניקוי ריפודים מכל סוג.. ובמקביל גם לקבל שירות פוליש לרצפה ברמה הכי גבוהה שניתן למצוא כיום בארץ.

אז אם אתם מחפשים שירותי ניקיון לבתים המלצות, אתם יכולים להפסיק לחפש – כי הגעתם למקום הנכון! ניקיון בתים פרטיים כולל תחומים שונים של עבודות ניקיון, ואת כולן תוכלו למצוא אצלנו בדוקטור פוליש ברמה הכי גבוהה שיש.

כל שירותי הניקיון במקום אחד!

בין אם מדובר בשירות של ניקיון בתים פרטיים בתל אביב, ניקיון בית אחרי שיפוץ, או כל שירות אחר של ניקיון בתים פרטיים, אנחנו עושים את הכל ויש לנו צוות מקצועי (שעובר הכשרות מקצועיות), ציוד מהמתקדם ביותר בעולם, והמון ניסיון וותק בענף.. לא לחינם השם שלנו הולך לפנינו וכולם מכירים את דוקטור פוליש כחברת ניקיון מומלצת ואמינה. וזה לא הכל… יש לנו גם סניפים בכל רחבי הארץ.

לצפייה ברשימת הסניפים המלאה, לחץ כאן – אזורי שירות.

למה להזמין שירותי ניקיון לבתים פרטיים ?

שירותי ניקיון לבתים פרטיים מאפשרים לרבים להגיע לבית נקי לאחר יום עבודה מתיש ולהתפרק אל תוך הספה. אין ספק שהניקיון הינו אחד הגורמים המהותיים והחשובים ביותר המבטיחים כי השהייה בבית תהיה הרבה יותר נעימה ונוחה במשך הזמן. בית נקי הוא בית שהרבה יותר נעים לארח בו ואין זה פלא כי רבים נהנים לשמור על ביתם נקי.

אורח החיים ושעות העבודה המלחיצות מביאות רבים להזניח את מראה הבית. לשם כך תוכלו להיעזר בשירותים מקצועיים של חברת ניקיון המציעה חיים קלים הרבה יותר. על מנת לבחור חברת ניקיון איכותית אין זה עניין של מה בכך כמו לפתוח ספר טלפונים ולבחור חברה. צריך לעבור על הצעות המחיר השונות הניתנות על ידי הגורמים השונים והחברות ולבחור לפי התאמה לדרישותיכם ולצרכיכם השונים.

לקוחותינו נהנים משירות איכותי

אנחנו בד”ר פוליש מאפשרים ללקוחותינו ליהנות משירותים איכותיים וחסרי פשרות בתחום של ניקוי רצפות באופן איכותי. העובדים שלנו עוברים סדנת הכשרה ומיומנים לתת את השירותים הייחודיים והאיכותיים ביותר בתחום. כל אחד מהעובדים שלנו אמון על מתן השירות האיכותי והיעיל ביותר ולכן אצלנו לא תוכלו למצוא שירותים ברמה נמוכה יותר מהרמה הגבוהה ביותר בתחום. תוכלו ליצור עמנו קשר כבר עכשיו ואנו נפנה אתכן לגורמים המקצועיים שיתנו לכם את המענה המלא לצרכים השונים שלכם בין אם בתחומי הניקיון השונים ובין אם בתחומי התחזוקה.

אנו מעניקים שירותים של ליטוש אבן ושירותי ניקוי באמצעות פוליש, ניקיון פוליש ווקס, פוליש אקרילי, פוליש קריסטלי ועוד.

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותי ניקיון בתים מקצועיים בתחומים שונים וברמה הגבוהה ביותר.