הצפה במקלט? הזמינו שאיבת מים ממקלטים

Pumping water

מקלט הוא למעשה החדר שאמור להגן עלינו בזמן מלחמה. משכך, המקלטים באופן קבוע ממוקמים בקומת הקרקע, ולמעשה בנקודה הנמוכה ביותר של הבניין. מיקום זה נועד להעניק למקלט כמה שיותר מיגון, כשלמעשה הבניין שמעליו משמש לו כשכבת מגן נוספת. הבעיה עם המיקום הזה הוא שכוח המשיכה מושך אליו כל מיני דברים, כמו מים למשל. בעלי בתים משותפים בכל רחבי הארץ מגלים מדי חורף שהמקלט שלהם פשוט לא עומד בעומס הגשמים. חריץ קטן, חלון שלא נסגר במהלך הקיץ, חור קטן שלא טיפלו בו, ופתאום כל המקלט מוצף. עכשיו איך אפשר לשאוב את כל המים מהמקלט? עם סמרטוט? שבע שעות כל דיירי הבניין? ובכן, יש פתרון קל יותר וזה לקרוא לחברה העוסקת בתחום של שאיבת מים ממקלטים. המדובר בחברות מקצועיות שיודעות לטפל בכל הצפה מכל סוג ובכל מקום. חברות ניקיון אלה מחזיקות ציוד מקצועי שיודע לאסוף כמויות אדירות של מים בתוך זמן קצר, בעוד שאר הדיירים רק יכולים לעמוד, להסתכל ולהתפעל מהעוצמה.

 

Pumping-flooding2

יותר מדי דיירים, יותר מדי דעות

מכונות אלה הן למעשה משאבות מים מאוד חזקות המסוגלות להעלים את כל ההצפה במקלט שלכם בתוך דקות אחדות. אין פה הגזמה, ואין פה הפרזה, עבודה שהייתה נמשכת שעות ארוכות עם סמרטוט ודלי, יכולה להסתיים בתוך דקות אחדות אם יש לכם את הכלים המתאימים, ולחברות העוסקות בתחום של שאיבת מים ממקלטים יש בדיוק את הכלים שאתם צריכים. הבעיה היא שיש הרבה דיירים, וכל הדיירים רוצים להוכיח שהם יודעים ויכולים לטפל בבעיה, ואז באמת מנסים לטפל בה לבד, אבל מהר מאוד מבינים שאי אפשר להשתלט על כל המים האלה, ומזעיקים עזרה. או אז העזרה כבר יכולה להגיע מאוחר מדי, אחרי שנגרם לכל הפריטים שאתם אוהבים לאחסן במקלט, הנזק הבלתי הפוך שמים יודעים לעשות להם. הקדימו תרופה למכה, וברגע שאתם מזהים הצפה במקלט, קיראו לחברה העוסקת בתחום של שאיבת מים ממקלטים, ותחסכו לעצמכם הרבה מאמץ, ובסופו של דבר הרבה כסף. מידע נוסף אודות שירות טיפול הצפת מים במקלטים זה ודומים לו, תוכלו למצוא בחיפוש פשוט ומהיר ברשת האינטרנט.

  • לקבלת מידע נוסף בנושא טיפול בהצפות 24 שעות ביממה, לחצו כאן - טיפול בהצפות

 

שימו לב!

תגובה מקצועית ומהירה תצמצם ותמנע נזקים.  התקשרו לדוקטור פוליש לקבלת טיפול מיידי, מהיר ויעיל, ליבוש ההצפה ומזעור נזקיה מכל מצב ובכל שעה. למידע נוסף בנושא שירותי ניקיון בתים, לחצו כאן - שירותי ניקיוןאם יש פרטים נוספים שכדאי שנדע, רשמו אותם כאןאין כמו בית נקי ומבריק כדי לחדש את האנרגיות ולשמור על שמחה וחיוך במהלך שגרת היום יום השוחקת. רובנו משתמשים במקלט כדי לאחסן ציוד שלא נמצא בשימוש יום יומי, ואין דבר יותר מבאס מלגלות שהציוד שלנו נהרס בעקבות הצפה של מים במקלט! אז מה ניתן לעשות כדי לטפל במקרה כזה של הצפת מים במקלטים? איך אפשר לשחזר את המקלט ולהביא אותו לשימושו הקודם והמקורי באחסון הדברים שלנו?  – תנו למומחים של דוקטור פוליש למצוא את הפתרון המבריק ביותר עבורכם. טיפול הצפת מים במקלטים דורש ידע ומקצועיות שאינם נרכשים ביום אחד, כמו גם ציוד מקצועי שמותאם לטיפול במקרים כאלו של הצפת מים במקלטים. אין צורך להתפשר על חברות ניקיון ללא ניסיון בתחום זה, ואין צורך לקחת סיכונים מיותרים כשאפשר לבחור חברת ניקיון מנוסה, רצינית ומקצועית, שלא מתפשרת על איכות מקצועית. הצוות של דוקטור פוליש כולל אנשים מקצועיים מן השורה הראשונה, העושים שימוש בטכנולוגיות ניקיון מתקדמות, בציוד חדיש, ובחומרים איכותיים, על מנת לספק לכם שירותי טיפול הצפת מים במקלטים ברמה הטובה ביותר שניתן למצוא.


דוקטור פוליש - טיפול הצפת מים במקלטים

לקבלת טיפול הצפת מים במקלטים באחד מסניפי דוקטור פוליש הפזורים ברחבי הארץ, אתם מוזמנים לבקר בדף אזורי שירות ולמצוא את סניף דוקטור פוליש הקרוב ביותר לאזור המגורים שלכם.. אנו מעניקים מגוון שירותי ניקיון לבתים פרטיים או לעסקים ומשרדים, ואנו מתמחים במגוון רחב מאוד של שירותי ניקיון.

חברת ניקיון מומלצת - דוקטור פוליש

ד"ר פוליש נחשבת כיום לחברת הניקיון המומלצת והמקצועית ביותר בארץ! הסניף הראשי שלנו נמצא בעיר תל אביב, אך יש לנו סניפים רבים באזורי שירות בכל מרחבי הארץ השונים.

בין אם אתם מחפשים חברת ניקיון בירושלים והסביבה, ובין אם אתם מחפשים חברת ניקיון בצפון או חברת ניקיון באזור הדרום, בין אם אתם צריכים שירות של חברת ניקיון בתל אביב, או שירותי חברת ניקיון ברמת השרון, על ידי חיפוש מהיר ברשימת הסניפים של דוקטור פוליש תוכלו למצוא בקלות ובמהירות את הסניף הקרוב ביותר לביתכם כדי להזמין טיפול הצפת מים במקלטים באיכות מקצועית גבוהה ובסטנדרטים בלתי מתפשרים!

הצוותים המקצועיים שלנו עוברים באופן קבוע הדרכות והשתלמויות בכל החידושים שענף הניקיון העולמי מציע, והחברה מקפידה לחדש את הציוד בו הצוותים משתמשים לביצוע העבודה. אם אתם מחפשים חברת ניקיון מומלצת לביצוע טיפול הצפת מים במקלטים של בית פרטי או של משרדים ובתי עסק אחרים - ד"ר פוליש זו הבחירה המומלצת ביותר עבורכם!

לקבלת הצעת מחיר עבור טיפול הצפת מים במקלטים, אתם יכולים לשלוח את הפרטים שלכם בתיבת ה - צור קשר ונציג מטעם החברה יחזור אליכם בהקדם ויעניק לכם מענה מקצועי וייעוץ חינם בכל נושאי הניקיון השונים. אתם מוזמנים גם להתקשר אלינו בטלפון - 1800-39-39-30 או לשלוח מייל לכתובת - dr-polish@cln.co.il.

במקרים דחופים ניתן לפנות לטלפון 052-4883550. או בכתובת מייל - polish7@polish7.co.il

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!