דירת 2 חדרים

1,300 - 800 ש"ח

clean icon 1מחירי שירותי ניקיון לדירה אחרי שיפוץ
או לבית חדש לפני אכלוס,
תלויים בגודל הבית ומצבו בעת הניקיון
הערכה - 40 עד 60 מ"ר

דירת 3 חדרים

1,500 - 1,100 ש"ח

clean icon 2מחיר פוליש לרצפה בבית
משתנה בהתאם לגודל הדירה
ולכמות הרהיטים שיש בה בזמן הניקיון
הערכה - 60 עד 80 מ"ר

דירת 4 חדרים

1,700 - 1,300 ש"ח

clean icon 3מחיר ניקיון דירות או בתים
יכול להשתנות ביחס לאופי עבודת הניקיון
ניקוי שטיחים, חלונות, פוליש רצפות
הערכה - 80 עד 110 מ"ר

דירת 5 חדרים

 2,000 - 1,400 ש"ח

clean icon 4מחיר שירותי ניקיון בתים
משתנים בהתאם לכמות העבודה בבית,
כמות צוות הניקיון והציוד הנדרש
הערכה - 110 עד 130 מ"רפוליש מחירים - כמה עולה פוליש לבית ?

פוליש לרצפה - orange icon2 כמה עולה פוליש רצפות?

מחירי פוליש רצפות נקבעים על פי:

1. סוג הפוליש - למידע מפורט על סוגי פוליש שונים - לחצו כאן
2. גודל השטח של הבית במ"ר
3. סוג הרצפה - למידע מפורט על סוגי רצפות שונים - לחצו כאן
4. מצב הבית בזמן העבודה - חלל בית ריק או בית מרוהט

orange icon הערכת טווח מחירים לפוליש

פוליש לדירת 5 חדריםמחיר פוליש ווקס - בין 20 - 10 ש"ח למ"ר
פוליש לדירת 2 חדריםמחיר פוליש קריסטלי - בין 30 - 15 ש"ח למ"ר
פוליש לדירת 3 חדרים - clean icon 2מחיר ליטוש מרצפות אבן - 100 - 60 ש"ח למ"ר
פוליש לדירת 2 חדרים - clean icon 1מחיר חידוש סילר לרובה - 35 - 25 ש"ח למ"ר

 

המידע שלפניכם מספק הערכה כללית לעלויות בנושא מחיר פוליש רצפות, מחיר חברת ניקיון לבית, הערכת מחיר ניקיון דירות ועוד. ישנם מספר משתנים נוספים שעשויים להשפיע על מחיר פוליש רצפות ועלויות מחיר חברת ניקיון לבית, לכן מומלץ להתקשר ולקבל הצעת מחיר מדויקת ומפורטת בהתאם לפרטי העבודה הספציפית שנדרשת לכם. *המחירים שמפורטים לעיל לא כולל מע"מ.


פוליש מחירים - השוואת מחיר לניקיון בתים

אם אתם רוצים לקבל עבור שירות פוליש מחירים טובים, כדאי שתבצעו השוואת מחירים יסודית. תוכלו לחפש ברשת האינטרנט מידע סביב הביטוי "פוליש מחירים" ויעלו בפניכם כמה וכמה אתרים שמציעים שירותי פוליש וניקיון, ולא מפחדים לפרסם מחירים לקבלת השירות.

ענף הפוליש והניקיון שומר על סטנדרט די דומה בכל הקשור לקביעת מחיר פוליש רצפות או מחיר שירותי ניקיון מסוגים נוספים שונים. הדבר היחיד שעלול לשנות את גובה המחיר לקבלת השירות הוא תנאי שטח שונים ומשתנים. קבלת מחיר לשירותי ניקיון תלוי בכמה וכמה מרכיבים, אך יש חברות ניקיון שיעדיפו לתת לכם מחיר זול וברגע האמת, כשהם אצלכם בבית ואין לכם ברירה, לבקש תוספת מחיר על מצבים מסויימים. כל חברת ניקיון מקצועית ומכובדת תבקש לדבר אתכם כדי לשאול את כל השאלות הנכונות וכך לתת לכם הצעת מחיר מדוייקת, ללא הפתעות ביום העבודה.

לאחר שתקבלו מחירים מכמה חברות ניקיון שנראות לכם טובות, עשו סבב טלפונים נוסף והציגו בפניהם את המחיר הנמוך ביותר שקיבלתם. תבדקו האם חברת הניקיון מוכנה לרדת מעט במחיר, אבל חשוב מאוד להקפיד ולוודא שההוזלה במחיר לא פוגעת בטיב השירות שהוצע לכם!

מחירים זולים לפוליש יכולים לגרור מבחינת חברת הניקיון הזדמנות לשלוח מכונת פוליש ישנה או צוות ניקיון חדש ולא מספיק מיומן. משא ומתן לגבי מחירים של פוליש וניקיון בתים הוא דבר לגיטימי ומקובל, אך את ההחלטה שלכם רצוי שתקבלו לא רק ע"פ המחיר בלבד, כדאי לקחת בחשבון גם מדד אמינות ומקצועיות של חברת הניקיון. בדקו איזה ציוד יגיע עם הפועלים, כמה אנשי צוות אתם מקבלים במחיר שהוצע לכם, וכל פרט רלוונטי שיעזור לכם להבין את פרטי התמונה כולה.אם יש פרטים נוספים שכדאי שנדע, רשמו אותם כאן
שירותי פוליש מחירים ללא תחרות

פוליש לרצפה זה תהליך ניקוי רצפות שכל בית, כל משרד וכל מבנה, צריך לעשות אחת לכמה זמן. אם חשוב לכם לשמור על הרצפה מפגעי הזמן, ולהעניק לה מראה מבריק עם אווירה של ניקיון ורעננות - הגעתם למקום הנכון. פוליש לרצפה הוא תהליך שבמהלכו מוסרת שכבת הלכלוך העקשנית ביותר על המרצפות, השכבה שלעולם לא יורדת, ולא משנה כמה פעמים נשטוף את הרצפה.

במהלך תהליך הפוליש אנו מורחים חומר מיוחד, שבאמצעות תהליך כימי עם האבן, יוצר ברק חזק מאוד, שנשאר לאחר מכן על הרצפה לאורך תקופה ארוכה. פוליש הוא לא תהליך הנשמר לנצח וצריך לחדש אותו מדי פעם, כמו כל שירותי ניקיון בתים אחרים. היקף השימוש ברצפה, אופי החיים שמתנהלים עליה, ועוד מרכיבים שונים הם אלו שיגרמו לפוליש להחזיק מעמד לאורך זמן.


פוליש מחירים

בניין משרדים שרוצה לשמור על רצפת הלובי שלו מבריקה, יצטרך להזמין חברת ניקיון כדי לבצע פוליש רצפות כמה פעמים בשנה, בעוד בית פרטי או דירות מגורים יוכלו לבצע פוליש לרצפה פעם אחת בשנה בלבד. לשירותי פוליש מחירים שונים, הנקבעים בהתאם לגודל השטח בו מטפלים, וכן בהתאם להיקף העבודה הנדרשת. כמו כן, חברות ניקיון מסויימות יכולות להציע מחיר פוליש לרצפה בזול, בגלל השימוש במכונות ומכשירים מתקדמים, המסוגלים לבצע את התהליך במהירות, תוך כיסוי שטח גדול של רצפה בזמן קצר, מה שיכול להוזיל ולייצר מחיר פוליש רצפות נמוך.