פוליש וניקיון עשה זאת בעצמך

איך לתפעל מכונת פוליש

כל אחד יכול להפעיל מכונת פוליש. לא מאמינים צפו בסרטון ובסופו גם אתם תדעו לתפעל מכונת פוליש ולעשות פוליש בעצמכם. כל אחד יכול לעשות פוליש באופן עצמאי הפעלה של מכונת פוליש היא מאוד פשוטה ודורשת טכניקה ופרקטיקה הניתנת ללמידה עצמית. זכרו ניתן גם להשכיר מכונת פוליש בחנויות לחומרי בניין לא חייבים לקנות מכונה. ממש כמו שלא תקנו פרה בשביל כוס חלב. אז צפו בסרטון לימדו איך להפעיל מכונה ועשו זאת בעצמכם.

ניקוי תנורים חלק א

ניקוי תנורים היא משימה לא פשוטה אלה אם עושים אותה נכון בסרטון הזה נראה איך לפרק ולנקות את דלת התנור. דלת התנור מורכבת מזכוכית כפולה על מנת לבודד את החום לעיתים חודר לכלוך בין שני הזכוכיות ונראה שלא יהיה ניתן להוציא אותו משם לעלום. למעשה ניתן לפרק את דלת התנור ולהוציא את הלכלוך התקוע בין שני הזכוכיות כל שעליכם לעשות הוא לחפש בגוגל את שם התנור שלכם עם המילה "פרוק דלת התנור" ושם תמצאו מדריך המתאים לתנור שלכם.

ניקוי תנורים חלק ב

בסרטון הזה נראה איך לנקות את החלק הפנימי של התנור בקלות ועוד טיפ חזק ליצור מסיר שומנים חזק בשיטת של  עשה זאת בעצמך. שומנים שרופים קשיים מאוד להסרה הם דורשים מאמץ מוגבר. מומלץ לנקות שאריות מזון בסיום כל שימוש בתנור בקלות כי במידה ולא תשכילו לעשות זאת שאריות המזון ישרפו שוב ושוב אז יהיה הרבה יותר קשה להסיר אותם. אך על דאגה אם כבר הגעתם למצב הזה צפו בסרטון וגלו מה הם כלי העבודה הטובים ביותר למשימה ואיך עושים זאת הכי קל שרק אפשר.

שואב האבק הכי עוצמתי

איזה שואב הוא הכי עוצמתי רמז הוא לא רק שואב אבק צפו בסרטון ותאו על איזה שואב אבק אנחנו הכי ממליצים ולמה כדאי לכם לקנות שואב כזה. היתרון הבולט שלו היא יכולת שאיבה של מים, אבנים קטנות, כמובן אבק ועוד… שואב כזה ניתן להשיג בחניות מקצועניות לציוד פוליש.

ניקוי חלונות מקצועי

אם אתם לא אוהבים לנקות את החלונות שלכם הסרטון הזה נועד בשבילכם נגלה לכם מה הופך את המשימה לפשוטה וקלה ליישום. בסרטון תראו כיצד המקצוענים מנקים חלונות ובאיזה ציוד אנו משתמשים על מנת לעשות את העבודה מהירה ויעילה. קיימות שיטות נוספות לנקות חלונות אותם כגון אוסמוזה הפוכה אבל זה כבר בסרטון אחר.

ניקוי מסילות של החלונות

אחת המשימות הכי מעצבנות זה לנקות את המסילות של החלונות לא עוד אחרי שתצפו בסרטון תכירו את השיטה של המקצוענים לנקות את המסילות. באמצעות שואב תעשייתי במסוגל לשאוב מים, אבנים וכל סוג של לכלוך. בטכניקה הזאת אנו משתמשים כל יום בפרויקטים אשר אנו מבצעים. למעשה אין לי ספק שגם אתם בסוף גם אתם תאהבו לנקות את המסילות של החלונות שלכם. גלו את הטכניקה נכונה עכשיו.

טיפים לניקיון הבית

טיפים לניקיון יש הרבה מלא ברשת אבל זה הטיפ הכי טוב שיש בתחום הניקיון. כן, כן, אנחנו משתמשים בו כל יום. בסרטון תגלו את כלי העבודה המשמעותי ביותר "הסקרייפר" או בעברית מגרדת הכלי משמש לגרוד צבע לכלוך קשה דבקים ועוד… ניתן להשיג אותו בכל חנות לחומרי בניין או לקנות סקרייפר מקצועי בחניות מובחרות.

מתחייבים ל- 100% אחריות

שיפצתם?
עוברים דירה?
בא לכם לחדש?

אל תשברו לעצמכם את הגב.
הצג צ'ט
1

כתבו לנו משהו...