פוליש אחרי שיפוץ

שיפצתם את הבית, הרצפה נראית זוועה זה הזמן הנכון ביותר לעשות פוליש לרצפה. אם התרשלתם ולא דאגתם לכסות את הרצפה בזמן השיפוץ לא תהיה ברירה, אתם תהיו חייבים לעשות פוליש לרצפה עם מכונה. אבל איזה פוליש אתם צריכים? האם אתם חייבים בעל מקצוע בשביל התהליך? כמה כל זה אמור לעלות? כל פרטים פה למטה.

כל אחד יכול לעשות פוליש

אם יש לכם זמן וכייף ללמוד איך עושים פוליש לרצפה אחרי שיפוץ תדעו שזה קל וכל אחד יכול ללמוד. ראשית כנסו לערוץ יוטיוב שלי ולמדו איך להפעיל מכונת פוליש. לאחר מכאן תצטרכו מכונה. אתם לא חייבים לקנות אפשר ואפילו מומלץ להשכיר מכונה בשביל כוס חלב לא קונים פרה. התליך הוא חד פעמי ואמור לעזור לכם להסיר את כל הלכלוך שנוצר כתוצאה מהשיפוץ אין טעם לקנות מכונת פוליש אלה אם אתם עושים שיפוץ בבית כל חודש בערך…

איזה פוליש אתם צריכים

בסוף כל שיפוץ נשאר לכלוך קשה וחזק כמו טפטופי צבע, שפכטל, דבקים למניהם, סיליקון וכו'… אחד הלכלוכים הקשים במיוחד לניקיון הם שאריות של רובה זה נפוץ בעיקר בבתים שעושים שיפוץ כללי הכולל החלפת ריצפה או הדבקה של אריחים מסוג גרניט פורצלן או קרמיקה. התופעה נראית כאילו יש אבק על הרצפה וכאשר שוטפים את הרצפה כל עוד הרצפה רטובה הכל נראה נהדר עד ש… הרצפה מתייבשת ואז באורך פלא כל האבק חוזר. הסיבה שזה קורה היא בעצם שהאבק הזה רק נראה כמו אבק ובעצם אלה שאריות רובה ורובה מורכבת מצמנט חומר דביק וחזק שלא אמור לצאת בקלות. הדרך הטובה ביותר להיפתר מהאבק הזה היא בעזרת פוליש קרצוף ובעזרת חומר מתאים התלוי בסוג הרצפה. פעולה זאת דומה מאוד למצב בו תיקחו סקוצ ברייט ותשפשפו ידנית אריח אריח עד שכל שאריות הרובה יעלמו. רק שפעולה מכנית עם מכונה היא הרבה יותר קלה ויעילה.

ואם בא לכם להתפנק 🙂

אם בא לכם להתפנק ואתם גם לא רוצים לשבור לעצמכם את הגב. תזמינו לעצמכם את חבילת הפרימיום שלנו חבילת ניקיון לבית הכוללת חוץ מפוליש קרצוף לריצפה גם ניקיון כללי לכל הבית הכלול: כל מה שאתם צריכים, חלונות, חדר מקלחת, שירותים, ארונות ועוד… רוצים לבדוק כמה זה עולה לחצו פה אתם יכולים לבחור להזמין גם רק פוליש קרצוף.