ניקיון לפני כניסה לבית

מחפשים ניקיון לפני כניסה לבית או שאתם מעוניינים לבצע ניקיון דירה לפני מעבר אליה? הגעתם למקום הנכון. דוקטור פוליש היא חברת ניקיון המבצעת ניקיון דירה לפני כניסה ברמה הגבוהה ביותר. כחברת ניקיון העוסקת בתחום כבר שנים רבות, אנו מחויבים לשירות המקצועי והאמין ביותר שתוכלו למצוא.

כל מה שאתם צריכים יש כאן:

חברת ניקיון לפני כניסה לבית

ניקיון הדירה לפני הכניסה אליה ולפני ההובלה הינו חשוב ביותר. אם אתם מעוניינים להיכנס לדירה בנחת רוח ושלווה. מכיוון שניקיון דירה לפני אכלוס זו המומחיות שלנו, אנו נבצע עבורכם את השירות בצורה המקצועית והטובה ביותר. ניקיון לפני כניסה לבית יאפשר לכם להיכנס לדירה כשהיא נקייה באופן מושלם, וכך יתאפשר לכם להבין כיצד תסדרו אותה בצורה הרבה יותר טובה.

הניקיון שלך - הדוקטורט שלנו

למה לא בעצמכם?

כנראה שכבר העליתם בדעתכם האם כבר שווה לכם לעשות זאת לבד, אך עליכם לדעת שהמשימה הזו אינה פשוטה בכלל ללא הכלים המתאימים לכך.

למשל, אם הדירה שלכם עברה שיפוץ, כנראה שהיא מרוחה בחומרי שיפוץ בכל פינה, ולכם אין את האפשרות לנקות באופן מקצועי ללא שואבים חזקים, מכונת פוליש מתאימה, וכלי עבודה שונים לסוג זה של ניקיון.

דוקטור פוליש הינה חברה מומחית בשירות ניקיון דירה לפני אכלוס ומעבר למקצועיות המקסימאלית שיש לנו בנושא, ברשותנו כל הציוד המתאים לכך – כלי עזר מקצועיים כמו מכונת פוליש, שואבים מקצועיים ועוד. ציוד זה יעזור לנו לנקות את דירתכם בצורה האידיאלית.

חברת ניקיון לפני כניסה לבית

שיפצתם? עוברים דירה? בא לכם לחדש?
אל תשברו לעצמכם את הגב.

מתחייבים ל- 100% שביעות רצון

במחיר משתלם במיוחד!

מה אתם רוצים לקבל וממה אתם דווקא חוששים?

תסכימו איתנו שכל רצונכם הוא להגיע לאחר סיום עבודת הניקיון – ולראות את הדירה בצורה שבה חלמתם לקבל אותה.

כל מי שרכש או שיפץ דירה בעבר והזמין שירותי חברת ניקיון ודאי מכיר את הציפייה והחשש שחברת הניקיון לא יפגעו בכלום, ושהם אכן מקצוענים בעבודתם. אנו מבטיחים 100% שירות מקיף ועבודה ברמה הגבוהה ביותר, תוך זהירות ואחריות על הדירה שאותה תפקידו בידינו.

שימו לב מה לקוחות שלנו אומרים...

מתי נכון להזמין ניקיון לפני כניסה לבית

מומלץ לבצע את הניקיון לפני שממלאים אותו ברהיטים וחפצים. לאחר שתעברו לדירה ותמלאו אותה ברהיטים שלכם, יהיה הרבה יותר קשה לבצע ניקיון באופן יסודי, מה גם שזה ייקר את השירות.
ניקיון הדירה לפני אכלוס התכולה שלכם, הוא ההזדמנות הטובה ביותר לעשות זאת, שכן הדירה ריקה לגמרי וכך הניקיון יבוצע באופן יסודי ומעמיק.
הסיבה הפופולארית ביותר להזמנת ניקיון דירה לפני מעבר או בגלל כניסה מחודשת לאחר שיפוץ, וזה בדיוק הרגע בו ניקיון מקצועי יאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות – הניקיון ישפר את מראה הבית, ריצוף הבית, החלונות וכמובן אם נשאר ריהוט מאחור – גם אותו.
ניקוי מסוג זה שאנו נבצע, יהיה הרבה מעבר לציפיות שלכם, כך תוכלו להתחיל את החיים החדשים שלכם בבית לנעימים והיגייניים הרבה יותר.

ניקיון לפני כניסה לבית

ציוד מקצועי

על מנת לבצע את הניקיון של ביתכם בצורה המקצועית ביותר, יש להשתמש בציוד המקצועי ביותר.

כנראה שהאזור שתרצו לתת עליו את הדגש הגדול ביותר בניקוי, הוא הרצפה. אנו נגיע עם מכונות ניקוי ייחודיות ומקצועיות, אשר עושות שימוש בחומרי ניקוי אינטנסיביים במיוחד אשר יסייעו להסיר גם את הכתמים הקשים ביותר, גם אם מדובר ברצפות ישנות במיוחד, או רצפות לאחר שיפוץ.

כל שעליכם לעשות זה ליידע אותנו מה סוג המרצפות באזורים השונים בבית שלכם, ואנו נתייחס לסוגי הריצוף השונים ונתאים להם את טכניקת הניקוי והחומרים בהם נעשה שימוש במהלך הניקוי, על מנת שלא ייגרם נזק לשכבת הריצוף העליונה.

הניקיון שלך - הדוקטורט שלנו

אילו אזורים חשוב לנקות?

מעבר לניקוי הרצפות, ליטוש, ופוליש – אנו מציעים כמובן גם את השירותים הבאים –

  • ניקיון דלתות ומשקופים
  • ניקיון יסודי של חלונות הבית
  • טיפול יסודי בחדרים רטובים, לדוגמא – אמבטיות, מקלחונים וכמובן אסלות
  • ניקוי הפנים והחוץ של ארונות המטבח
  • ניקוי פנים וחוץ של ארונות בגדים
ניקיון לפני כניסה לדירות

לסיכום

חברה מקצועית כמונות תעניק לכם את שירות הניקיון המקצועי ביותר, שיכלול את כל השירותים אליו ביתכם נזקק לפני כניסתכם. אנו מחזיקים בציוד המקצועי ביותר שמאפשר את הניקיון האיכותי ביותר. למעשה אנו משתמשים בחומרי ניקיון איכותיים במיוחד.

כמו כן, העובדים שלנו מיומנים מאוד ובעלי ניסיון רב, כך שניקיון הבת יהיה טוב יותר מכל עוזרת בית שתזמינו, או חברות מזדמנות. אז למה אתם מחכים? קבלו הצעת מחיר והזמינו ניקיון לפני כניסה לבית.

מה צריך להכין לפני שמזמינים חברת ניקיון לפני כניסה לבית
פרמטר אלה הדברים שצריך להכין לפני הזמנת חברת ניקיון לפני כניסה לבית
1. חשמל חברת ניקיון מגיעה עם ציוד חשמלי כגון: מכונת פוליש, שואב תעשייתי ועוד לכן חשוב שתהיו מחוברים לחשמל בזמן הזמנת השרות
2. מיים המצרך החשוב ביותר לביצוע עבודות ניקיון הוא מיים לכן מוכרח להיות בדירה ברז מחובר למיים
3. פסולת בנייה על מנת לבצע ניקיון יסודי בבית לפני כניסה על הדירה להיות פנויה וריקה מכל פסולת בנייה
4. קפה הקפה הוא חומר מעורר והוא עוזר לנו להתניע בבוקר. אתם לא צריכים להביא קפה. הקפה עלינו.

דוקטור פוליש היועץ האישי שלך
שרות חדש וחסר תקדים בעולם הניקיון.