ניקיון לפני אכלוס

עוברים לדירה חדשה. ראשית אני מאחל לכם הרבה והמון מזל וברכה. רוצים מעבר חלק, נקי ושקט. יש לכם הזדמנות טובה לא תנצלו אותה? הזדמנות מיוחדת בשבילכם. הזדמנות להזמין חברת ניקיון מקצועית שתהפוך בשבילכם את כל הדירה. כאשר הדירה שלכם נמצאת במצב של לפני אכלוס והוא ריקה לגמרי מתכולה כדאי מאוד שתנצלו הזדמנות זאת להזמין חבילת ניקיון לדירה חבילת הפרימיום שלנו חבילת ניקיון מושלמת הכוללת "בגדול" ניקוי יסודי לבית, פוליש לרצפה, חיטוי ועוד… כי כאשר הבית מאוכלס ומלא בתכולה וריהוט, שרות כזה יעלה הרבה יותר. ומצד נוסף למה שתשברו לעצמכם בכלל את הגב. תנו לאנשי מקצוע שיודעים איך לעשות זאת נכון. לעשות את העבודה הקשה עבורכם. בנוסף לזה בטח גם הזמן שלכם יקר. אם תנסו לעשות זאת לבד בעצמכם סביר להניח שתפסידו כמה ימי עבודה. לנו זה לוקח רק יום אחד לנקות, לחטא, לחדש, להבריק ולפלש (פוליש) דירה סטנדרטית. וזה רק יתרון אחד. אם אתם לפני מעבר דירה אל תפספסו את ההזדמנות להזמין ניקיון חזק לבית.

כאשר אתם מזמינים חברת פוליש וניקיון בתים, לנקות לכם את הבית, יש לקחת בחשבון שחלק משרות הניקיון כולל גם שימוש במכונת פוליש, לכן במקרה של בית מאוכלס לא תמיד ניתן יהיה להגיע עם המכונה לכל הפינות והאזורים השונים ברחבי הבית. במקרה שהדירה ריקה ניתן לעבוד ולפעול בחופשיות ולהגיע לכל האזורים בבית, כך גם התוצאה תהיה הרבה יותר איכותית והמחיר עבור השרות יהיה זול יותר, כבר אמרנו? מאשר ניקיון של בית שכבר מאוכלס עם דיירים שגרים בו.

איך לבחור חברת ניקיון

לא מעט חברות ניקיון מציעות שירותי פוליש וניקיון לבית לפני אכלוס במחיר זול ועם המון הבטחות לתוצאות איכותיות. מאחר ובכל שנה נפתחות ונסגרות המון חברות פוליש וניקיון, כנראה שרק הבחירה בחברת ניקיון וותיקה שפועלת בענף מספר רב של שנים, תבטיח לכם תוצאה מקצועית ואיכותית. חברת ניקיון טובה תחזיק מכונות פוליש חדישות, צוות עובדים קבוע הצובר ניסיון, לומד ומשתפר עם הזמן. צוות עובדים מנוסה יוכל להגיע לתוצאות הרבה יותר טובות מצוות עובדים זמניים המתחלפים לעתים קרובות. כניסה לבית חדש מלווה בהמון משימות ותיאומים, אם בא לכם להתפנק ולסמן וי על הניקיון בדקו כאן כמה זה עולה ואנחנו נסדר לכם מעבר חלק ומהנה עם כל האנרגיות הנכונות וריח מגניב של ניקיון וכך תתחילו את התקופה החדשה ברגל ימין.

תראו מה לקוחות מספרים עליו

הניקיון שלך - הדוקטור שלנו

איך נקבע המחיר

המחיר לניקיון בית לפני איכלוס נקבע על פי כמה פרמטרים: הדבר הראשון שישפיע על המחיר הוא גודל הדירה ומספר החדרים. הדבר השני שמשפיע על טווח המחיר הוא סוג השרות יש הבדל גדול אם תרצו להזמין את חיבלת הפרימיום שלנו חבילת ניקיון ופוליש לדירה או אם תסתפקו רק בפוליש לרצפה. הדבר השלישי הוא אם הדירה ריקה או מרוהטת על זה כבר גם דיברנו 🙂
אם יש לכם שאלות נוספות בדקו בשאלות נפוצות.