טיפול בהצפות ושאיבת מים

שאיבת הצפות במהירות ויעילות - אין ספק, הצפות של מים זה עסק ביש מפחיד ומעיק שיכול להסב נזקים כבדים ולשבש את שגרת החיים, בין אם ההצפה נוצרה בגלל בעיות בצנרת עקב שיטפון מי הגשמים או בשל כיבוי של שרפה כך או כך מדובר בבעיה שמחייבת פתרון מהיר ואיכותי ליניקת המים, לייבוש מוקד ההצפה ולמזעור כל נזק אפשרי.

טיפול בהצפה מיידי, מהיר והגעה לכל הארץ (תוך פחות משעה)

טיפול בהצפות

טיפול בהצפות בתוך פחות משעה - חברת דוקטור פוליש מומחית בתחום של טיפול בהצפות, אז אם אתם צריכים חברה לטיפול בהצפות - ד”ר פוליש מספקת שירות מהיר, מתקדם ואיכותי לטיפול בבעיות של הצפות ושאיבת מים מבתי עסק ובתים פרטיים. החברה מחזיקה בכל הידע המקצועי הנדרש בתחום של טיפול ראשוני בהצפות ומפעילה צוותי שירותי חירום לטיפול בהצפות הפועלים 24 שעות ביממה.

  • מהירות - שירותי חירום 24 שעות ביממה תוך 1 שעה אנחנו אצלכם.
  • ציוד חדש ומשוכלל - משאבות לשאיבת מים.
  • ניסיון רב ומומחיות - בתחום של שיקום נזקי מים.

Pumping-flooding2

שאיבת הצפות 24 שעות ביממה!

שאיבת הצפות תוך שעה מהרגע שתתקשרו - אז חייגו עכשיו לחברת דוקטור פוליש בכל שעה משעות היממה וצוות מומחי החברה יגיע אליכם, לבית או למשרד, בכל מקום בארץ תוך פחות משעה ויבצע עבורכם שאיבת הצפות מקצועית. שאיבה ויניקה של המים מהרצפה, מהשטיחים, מהריפודים ומכל מקום שאליו הם הגיעו בסטנדרטים הכי מקצועיים שיש כיום בענף.

טיפול בהצפות - תנו למומחים לעשות זאת עבורכם!

טיפול בהצפות ע”י צוות המומחים של דוקטור פוליש, ייבש את מוקד ההצפה במקצועיות ובמיומנות באמצעות ציוד טכנולוגי חדיש ומשוכלל, ידאג למזעור נזקי ההצפה ולהרחקת ריחות לא נעימים ויפעל למניעת עובש כך שתוכלו לנשום לרווחה, לחזור לשגרת החיים אליה הורגלתם, ליהנות מבית ומשרד יבשים ולשכוח מהסיוט שעבר עליכם כמה שיותר מהר.

  • טיפול ושיקום שטיחים אחרי הצפות
  • שיקום מרצפות לאחר הצפה
  • טיפול להסרת ריחות לאחר הצפה
  • משאבות שואבים מייבשים

האם החלום הרטוב שלכם עכשיו הוא בית או משרד יבשים?


שימו לב! תגובה מקצועית ומהירה תצמצם ותמנע נזקים.  התקשרו לדוקטור פוליש לקבלת טיפול מיידי, מהיר ויעיל, ליבוש ההצפה ומזעור נזקיה מכל מצב ובכל שעה.  
טלפון חירום - לחצו: 052-4883550אם יש פרטים נוספים שכדאי שנדע, רשמו אותם כאןטיפול מיידי בהצפות

טיפול בהצפות נוגע בפינוי מיידי של כמויות המים מהמקום המוצף, דבר שנעשה בעיקר על ידי מכונות שאיבה שמופעלות על ידי קבלני ביוב או דרך חברות ניקיון המתמחות בכך. מכונות השאיבה שואבות את המים ומעבירות אותם בחזרה למערכת הביוב. הבעיה המידית טופלה וכעת יש צורך לטפל בשלל הנזקים שגרמה לבית או לסביבתו ולא פחות חשוב. כאשר מתבצע טיפול בהצפות חשוב לטפל בליקוי שגרם להצפה להתרחש מלכתחילה.


סיבות להצפה

ישנן מספר סיבות עיקריות להצפה גדולה ומשמעותית - הסיבה הראשונה והמוכרת ביותר, המתרחשת לעתים קרובות בעונות החורף, נובעת מתשתית ביוב ישנה או לקויה שהיא באחריות הרשות המקומית וניתן לסדר אותה ללא הוצאה כספית על ידי דיווח לגוף הממונה לטיפול בנושא. מערכת ביוב לקויה לא מצליחה להתמודד עם ירידה של כמויות משקעים גדולות בפרק זמן קצר והיא עולה על גדותיה ומציפה את סביבתה - בעיקר בתים שממוקמים נמוך ביחס לסביבה או דירות בקומות קרקע.

הסיבה השנייה להצפה היא התפוצצות בצנרת בהיקף גדול שלא נבלמת על ידי סגירת השיבר. ברמת הדירה הבודדת או הבניין יכול דייר שנמצא במקום לסגור את זרם המים ולמנוע מזרימת המים להפוך להצפה משמעותית, לכן בדרך כלל ההצפות הגדולות מהסוג הזה הן בצנרת עירונית שמנתבת כמות גדולה של מים ובפרק הזמן מהדיווח על הבעיה ועד שמגיע עובד מחלקת האחזקה של הישוב לסגור את השיבר העירוני, מתפתחת הצפה שגורמת לנזקים קשים ברכוש.

סיבה שלישית, שנפוצה גם בצנרת ובבורות ניקוז של בניינים ובתים פרטיים, היא סתימה שמונעת ממי השופכין להתנקז אל מערכת הביוב הכללית. סתימות מתרחשות לרוב בעקבות שימוש רשלני כמו זריקת עצמים לצנרת המים או בגלל התמוטטות של אבנים או עצמים אחרים אל בורות הניקוז. תופעה זו נפוצה גם בגינות פרטיות שמי הגשמים או ההשקיה שמחלחלים תחתן מצטברים בבור ניקוז חסום ועולים על גדותיהם, במקרים כאלה שאיבת הצפות יכולה להוות פתרון אפקטיבי.

טיפול בהצפות והניקיון שאחריהן

טיפול בהצפות זה שירות נדרש מדי חורף עם בוא הגשמים. השילוב של צנרת ישנה ותשתית ביוב לקויה יחד עם שימוש רשלני הופכות אותן לחוויה שכיחה והצפה בבית היא ללא ספק חוויה בלתי נעימה במיוחד שעלולה לגרום לנזק ברכוש ואף לסכן חיים ללא טיפול מיידי.

באזורים מסוימים, שסובלים מתשתית מיושנת שלא טופלה כראוי, דירות קרקע ובתים נמוכים צפויים לחוות הצפות מידי חורף, בייחוד לאחר ירידה של כמויות משקעים גדולות בפרק זמן קצר. במקרים רבים מערכת ביוב לא מסוגלת להתמודד עם המתקפה המסיבית הזאת של נוזלים וחשוב מאוד להבין שהצפות טומנות בחובן סכנה לחיי אדם ולאורך זמן ממושך ללא טיפול גם סכנה תברואתית. וזה עוד לפני שנגענו בנזקים שנגרמים למבנה עצמו ולרכוש הקיים בו, נזק שיכול להגיע להיקף עצום במידה ולא פונים באופן מיידי לרשות המקומית כדי לטפל בנזקי ההצפה, או במידה ולא פונים לחברת ניקיון מקצועית המתמחה במתן שירותי ניקיון לאחר הצפה. 

תיקון ליקויים הגורמים להצפות

הצפות יכולות להיגרם כתוצאה מסתימה במערכת הביוב או בבור הניקוז המוביל אליה מצנרת הבניין, בנוסף הן יכולות לנבוע מצינור ישן שהתפוצץ. במסגרת טיפול בהצפות במקרים מסוג זה לעיתים נדרשת החלפה של חלקים מהצינור והתשתית גם במחיר של שבירת קירות בבניין כדי להגיע לחלקי צנרת השקועים בקיר.

לצערנו, חלק ניכר מההצפות בארץ נובעות מתשתיות לקויות, הן ברמת הבניין והן ברמה העירונית של טיפול מהיר ומקצועי למקום שחווה הצפה ונגרמו בו נזקים לאחר ההצפה. כדי למזער את הסיכוי להישנות חוזרת של הצפות בעתיד יש צורך במקרים רבים להשקיע סכומי כסף גדולים ולחדש חלק ניכר מצנרת הבניין ומערכת הביוב הצמודה לה, אך במידה והטיפול לאחר ההצפה ייעשה בצורה נכונה ומקצועית תוכלו להימנע מהוצאה כספית חוזרת בכל שנה עם הגעת ההצפה שוב.

השלב האחרון של טיפול בהצפות - ניקיון בעקבות הצפה

הטיפול בבית בעקבות הצפה כרוך קודם כל בטיפול בקירות שניזוקו, אך גם בחפצים וציוד שנפגעו, חלק מהם יפגעו ללא תקנה, אבל את הרוב ניתן להציל בעזרת שירותים של חברות ניקיון המתמחות בטיפול בנזקי מים וביוב. הזמנת חברה מקצועית במהירות וניקוי מיומן במסגרת טיפול בהצפות יכול להציל גם שטיחים מקיר לקיר או פרקט שנרטבו והוכתמו על ידי מי ביוב.

טיפול בהצפות ונזקים למבנה

ברוב המקרים לאחר שטופל המטרד המידי של ההצפה עצמה, הנזק הגדול ביותר יהיה מה שההצפה גרמה למבנה עצמו ולרכוש שהיה בו בעת ההצפה. בשונה מגגות ומאזורים מסוימים בבית שמתוחזקים באופן שוטף בחומרי איטום שונים, קירות הבתים לא עומדים היטב מול הצפות ממושכות של מים או ביוב. ההצפות מחלחלות אל הקירות או אל סדקים שבהם וגורמות לנזילות או שהמים נספגים בקירות ומשאירים כתמי רטיבות וטחב.

בחלק מהמקרים שכבות הצבע והסיד על הקירות יתנפחו וידרשו עבודת שפכטל מעמיקה וצביעה מחודשת של קירות שלמים משכבת היסוד, מי שינסה להתעלם מסימני רטיבות קלים יגלה במהרה כי מהריח שנוצר כעבור כמה ימים קשה להתעלם. רוב פוליסות ביטוח המבנה אמורות לכסות נזקים מהסוג הזה ובלבד שלא נגרמו כתוצאה מרשלנות והזנחה של בני הבית לאחר שההצפה התרחשה.

משאבות בעלות עצמה לשירותכם

שאיבות מים מקצועיות מתבצעות באמצעות משאבות ניידות אותן אפשרת לשאת לכל בית בכל קומה. המשאבה מתחברת לחשמל, ומאותו רגע לא יעברו דקות אחדות וכל המים בדירה יישאבו במהירות עצומה, מדובר על משאבות עוצמתיות מאוד עם צינור גדול שמרגע שהוא נוגע במים, הוא שואב אותם בקלילות אל תוך המיכל הפנימי של המשאבה.

אתם יכולים לעבוד שעות ארוכות עם סמרטוט ודלי, ואתם יכולים לנסות לשלוט במים עם מגבים, אבל את המשאבות העוצמתיות האלה לא תוכלו להחליף, הכל כמובן תלוי בעוצמת ההצפה והנזק הפוטנציאלי שהיא יכולה לגרום. ככל שחשוב לכם להיפטר מההצפה הזאת מהר יותר כך כדאי לכם למהר ולהתקשר לחברה העוסקת בתחום של שאיבות מים, ולחסוך לעצמכם את כל המאמץ שבסופו של דבר גם לא יניב שום תועלת. למידע נוסף, אם תצליחו למצוא זמן בין סחיטה לסחיטה, תוכלו להיכנס לאינטרנט ולערוך חיפוש מהיר ופשוט סביב הנושא כך תקבלו את המידע הכללי שיעזור לכם להבין מה עליכם לעשות ולמי הכי מומלץ לפנות כדי לטפל בהצפה.

שאיבת מים ממקלט

Pumping waterאחד המקומות שעד כמה שהם חשובים, אנחנו תמיד אוהבים להתעלם מהם הוא המקלט. כמעט בכל בניין בישראל ישנו מקלט, וכמעט כל מקלט כזה משמש כמחסן של כל הבניין. הבעיה מתעוררת כאשר נוצר מצב של מלחמה לא עלינו, ואז כולם רצים למקלט, אך מגלים שאי אפשר להשתמש בו, פשוט בגלל שאין בו מקום אפילו למחט.

מקלט זה דבר שצריך לדאוג לו, ולתחזק אותו, ואנחנו רק יכולים ללמוד מאותם אזורים המצויים בעימות כמו בצפון הארץ או סביב רצועת עזה, שם מקלט זה חדר קדוש, שלא נוגעים בו.

אבל תחשבו כרגע, כשהמקלט שלכם הוא בעצם המחסן שלכם וכל פריטי הריהוט שלכם נמצאים בתוכו, תארו לעצמכם שהוא כולו מוצף במים. מה תעשו אז? תזמינו שאיבת מים ממקלטים ? זה בסדר גמור, שאיבת מים ממקלט זה בהחלט הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות, אבל עם הצפיפות הזאת של הרהיטים הם כנראה יהרסו עוד לפני שתרימו את הטלפון. עשו לעצמכם טובה וטפלו במקלטים שלכם כמו שצריך.

שאיבת מים ממרתף

הצפה היא בעיה קשה לכל הדעות, בין שהיא מתרחשת בבית הפרטי שלנו ובין שהיא מתרחשת במקום העבודה, הדבר היחיד שאולי קשה יותר ממנה היא הצפה בקומת המרתף. קומת המרתף היא למעשה קומה שבין אין שום יציאה נוחה אל מחוץ למבנה וקשה מאוד לנקז ממנה את המים כדי למזער את הנזקים שנגרמים כתוצאה ממפגש בלתי רצוי של המים עם המרתף והרכוש שנמצא בתוכו.

מים שמתפזרים בכמויות גדולות כשאין עליהם שליטה, הם מים שיכולים לגרום מהר מאוד וביעילות רבה מאוד לנזקים חמורים ובלתי הפיכים לריהוט או למוצרים חשמליים ולמעשה לכל פריט וחפץ שנקרה בדרכם. בדיוק מהסיבה הזאת, כאשר אתם נתקלים במצב חירום של הצפה במרתף שלכם הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא להזמין חברת ניקיון אמינה שמספקת שירות מקצועי של שאיבת מים ממרתף.

שירות זה מבוסס על שימוש במשאבות ניידות רבות עצמה, המסוגלות לשאוב כמויות אדירות של מים בתוך זמן קצר מאוד. משאבות אלה מחוברות לחשמל, ובתוך מספר דקות הן מסוגלות לאסוף את כל המים במרתף שלכם מבלי להשאיר טיפה אחת. אמצעים כאלה הם כמובן לא ברי השגה עבור בעלי הבית הפרטי ואנחנו ממש לא מתכוונים להחזיק משאבה כזאת בכל בית, רק בשביל מקרה חירום שאולי אולי יכול לקרות, בדיוק כמו שלא נחזיק כבאית בבית רק למקרה של שריפה חס וחלילה - בשביל זה יש גופים מקצועיים שכל מטרתם היא טיפול בבעיות מסוג זה.

מכונות ניידות בעלות כוח אדיר

כאשר אתם צריכים לבצע שאיבת מים ממרתף, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להזעיק חברה המתמחה בשאיבת מים וטיפול בהצפות, חברות אלה מחזיקות בכלים ומכשירים מקצועיים היודעים לעשות עבודה קשה מאוד בתוך זמן קצר. את כמות המים שתוכלו לאסוף במאה טבילות סמרטוט בתוך ההצפה המכונות האלה יעשו בערך בתוך עשרים שניות, שגם במהלכן אתם תוכלו להמשיך לעמוד עם הידיים על המותניים מבלי לעשות כלום, פרט מהתרשמות מכוחה האדיר של המכונה.

שאיבת מים ממרתף הוא שירות שקיים, ישנן חברות המציעות בדיוק את השירותים האלה, וטוב שאנחנו חיים בעידן שבו קל מאוד למצוא את הפתרון לכל סיטואציה וכל צרה שאנחנו עלולים להיקלע אליה. איך בדיוק מוצאים? פשוט עושים חיפוש באינטרנט, ומיד מקבלים רשימה של כל החברות העוסקות בתחום זה. קל ופשוט, ואפשר גם להשיג חומר מקצועי בנושא.דוקטור פוליש - טיפול מקצועי בהצפות

לקבלת שירותי טיפול בהצפות מקצועי באחד מסניפי דוקטור פוליש הפזורים ברחבי הארץ, אתם מוזמנים לבקר בדף אזורי שירות ולמצוא את סניף דוקטור פוליש הקרוב ביותר לאזור המגורים שלכם.. אנו מעניקים מגוון שירותי ניקיון לבתים פרטיים או לעסקים ומשרדים, ואנו מתמחים במגוון רחב מאוד של שירותי ניקיון מקצועיים.

חברת ניקיון מומלצת - דוקטור פוליש

ד”ר פוליש נחשבת כיום לחברת הניקיון המומלצת והמקצועית ביותר בארץ! הסניף הראשי שלנו נמצא בעיר תל אביב, אך יש לנו סניפים רבים באזורי שירות בכל מרחבי הארץ השונים.

בין אם אתם מחפשים חברת ניקיון בירושלים והסביבה, ובין אם אתם מחפשים חברת ניקיון בצפון או חברת ניקיון באזור הדרום, בין אם אתם צריכים שירות של חברת ניקיון בתל אביב, או שירותי חברת ניקיון ברמת השרון, על ידי חיפוש מהיר ברשימת הסניפים של דוקטור פוליש תוכלו למצוא בקלות ובמהירות את הסניף הקרוב ביותר לביתכם כדי להזמין שירות של טיפול בהצפות באיכות מקצועית גבוהה ובסטנדרטים בלתי מתפשרים!

הצוותים המקצועיים שלנו עוברים באופן קבוע הדרכות והשתלמויות בכל החידושים שענף הניקיון העולמי מציע, והחברה מקפידה לחדש את הציוד בו הצוותים משתמשים לביצוע העבודה. אם אתם מחפשים חברת ניקיון מומלצת להזמנת שירותי טיפול בהצפות בבית פרטי או במשרד - ד”ר פוליש זו הבחירה המומלצת ביותר עבורכם!

לקבלת הצעת מחיר עבור שירותי טיפול בהצפות מקצועי, אתם יכולים לשלוח את הפרטים שלכם בתיבת ה - צור קשר ונציג מטעם החברה יחזור אליכם בהקדם ויעניק לכם מענה מקצועי וייעוץ חינם בכל נושאי הניקיון השונים. אתם מוזמנים גם להתקשר אלינו בטלפון - 1800-39-39-30 או לשלוח מייל לכתובת - dr-polish@cln.co.il.

במקרים דחופים ניתן לפנות לטלפון 052-4883550. או בכתובת מייל - polish7@polish7.co.il

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!