בשעה טובה סיימתם את השיפוץ ואתם מתכננים להיכנס הביתה לאחר תקופה ארוכה רק שאז אתם מגלים כי למעשה השיש והפורצלן היקר התמלאו כתמים עד אינסוף מפאת תהליך השיפוץ. כמה שלא ניסיתם לנקות באמצעות אי אילו חומרי ניקוי שונים הכתמים מסרבים לרדת. שירותים של ניקוי גרניט פורצלן אחרי שיפוץ הינם שירותים מתקדמים שלאחרונה ניתן לראות כי צוברים יותר ויותר תאוצה תודות לביקוש ההולך וגובר.

שיפוץ בית הינו אחד התהליכים העמוסים והמעיקים יותר. אין ספק שמי שמשפץ את ביתו צריך להתכונן לתקופה לא קלה בה ישקיע זמן ומאמץ על מנת לקבל תוצאה סופית משביעת רצון. ישנם לא מעט קבלנים ועובדי בניין העובדים עם חומרי ניקוי כאלה ואחרים אשר גורמים נזק מהותי לגרניט פורצלן, נזק שאינו מוסר או מושב על כינו באמצעות ניקיון פשוט.

בשלב זה נכנס לעסק שירות של ניקוי גרניט פורצלן לאחר שיפוץ. שירות זה הינו חלק ממגוון רחב של שירותים הניתנים על ידי החברות הניקיון בארץ המאפשרות ללקוחות רבים ליהנות משירותים ייחודיים של ניקיון יסודי ומקצועי תוך שימוש בחומרי הניקיון המתקדמים ביותר בארץ. חומרי ניקיון שומניים גורמים גם הם לא אחת לכתמים שלא ניתן להסירם למשך זמן רב כמו גם תערובות שונות ועוד הלוקחות חלק אינטגרלי בתהליך הבנייה ומותירות לאחריו אי אילו סימנים.

סימנים אלו אינם קלים לניקוי כלל וכלל כך שלמעשה חברת הניקיון אמונה על מתן השירות האולטימטיבי מבחינתה כך שבבית הלקוח לא יישארו סימנים על הפורצלן או על השיש או למעשה על כל חומר אחר רגיש. לעיתים כתמים על פורצלן או גרניט נגרמים פשוט מחומרים שונים או ניקוי לא נכון באמצעות חומרי ניקיון מזיקים מה שעלול ליצור כתמים שאינם יורדים באמצעות חומרי ניקיון רגילים.

אנחנו בד"ר פוליש מעניקים ללקוחותינו מגוון רחב של שירותים שונים וייחודיים המאפשרים ללקוחותינו ליהנות מרמת ניקיון שאין שניה לה. תוכלו למצוא אצלנו כל שירות שתחפצו וזה יבוצע ברמה הגבוהה ביותר.

 

למידע נוסף בנושא של ניקוי רצפות, לחצו כאן – ניקוי מרצפות.