ניקיון בתים חדשים

בא לכם להיכנס לדירה מדוגמת כמו בז'ורנל. רק תדעו שיש דברים שאם אתם לא עושים אותם בזמן אז לא תעשו אותם לעולם. אם אתם נכנסים לדירה חדשה ולא תטפלו בכל מיני גירודים זליגות של צבע ולכלוכי בניה קשים שרק חברות ניקיון יודעות כיצד לטפל בהם, סביר להניח שהם יישארו אתכם לעולמים. הזמינו את חבילת הפרימיום שלנו חבילת ניקיון שלמה ומשתלמת במיוחד ואנחנו נדאג שתהיה לכם חוויה שקטה ונעימה לפני שאתם נכנסים לדירה החדשה שלכם.

איזה כייף להיכנס לדירה חדשה הכל חדש חדש, אבל בשביל שהחוויה הזאת תהיה באמת מושלמת והכל יהיה נקי ומדוגם כמו בבית מלון אתם זקוקים לחברת ניקיון שתבצע ניקיון חזק ומדוקדק. אומנם הקבלן ניקה עבורכם אבל זה לא מושלם. כמעט תמיד זה לא מספיק וזאת גם הזדמנות שחבל להפסיד כל עוד הדירה ריקה ופנויה מריהוט.

הניקיון שלכם - הדוקטור שלנו

תראו מה לקוחות מספרים עלינו

למה דוקטור פוליש

את כל עבודות הניקיון בתהליך הניקוי של בית חדש אנחנו מבצעים בעזרת צוות עובדים מיומן ומקצועי שאותו אנו מכשירים במיוחד למטרה זאת. אנשי הצוות שלנו מכירים את כל החומרים, הכלים והמכשירים העומדים לרשותם והם יודעים בדיוק איזה חומר מתאים למה וכיצד להשתמש בהם על מנת להפוך משימות בלתי אפשריות לעבודות קלילות ומהירות שאפשר לסיים אותן ביעילות.

השקעתם כל כך הרבה כסף, זמן ואנרגיה בבית החדש שלכם. אחרי חודשים של ריצות ומאמצים אל תזלזלו בתהליך הניקיון הוא דורש ידע ומיומנות כמו כל מקצוע. כדי לנקות בית חדש צריך יכולות, כלים, פוליש לרצפה וחומרים שונים לחלוטין מאלו המאפיינים ניקיון  רגיל בשגרה. תנו למקצוענים לעשות את העבודה עבורכם. תנו לנו יום אחד שלם ואנחנו מכינים לכם את הבית שייראה כמו שהוא לעולם לא נראה, ואולי גם לא ייראה לעולם. לא כולם מודעים לעובדה כי ניקיון הוא תהליך הדורש מומחיות, מקצועיות וגם כלים ייעודיים שיש לנו.

מתי להזמין חברת ניקיון לדירה חדשה

באיזה שלב מומלץ להזמין חברת ניקיון לדירה חדשה? כמעט אין יום שאנו לא נתקלים בשאלה הזאת. האמת זאת שאלה קצת מורכבת ואינדיבידואלית  אבל בכל זאת ננסה להסביר מה כדאי ומתי הכי נכון להזמין חברת ניקיון לדירה חדשה.
ראשית הכי מומלץ לעשות זאת לפני שאתם מכניסים את כל הריהוט שלכם. 

בכל זאת יש מצבים שאין ברירה:

ארונות בגדים – מומלץ להתקין ארונות בגדים לאחר ניקיון יסודי של הדירה. התקנת הארונות היא התקנה נקייה יחסית שאינה מלכלכת בצורה משמעותית ולכן כדאי לעשות אותה לאחר שהדירה נקייה. עם זאת יש מקרים שכבר הזמנתם את ארונות הבגדים, המתנתם כמה שבעות במקרה הטוב ואין לכם ברירה הארונות כבר בדרך אליכם ואתם צריכים להתקין אותם למרות שהדירה לא מוכנה. המצב האידאלי הוא לנקות קודם את כל הרצפה ואז להתקין את הארונות על שטח נקי. אבל אם אין ברירה זה לא נורא. הארון יושב על שטח מת שלא תראו לעולם, כל עוד הארון שם. במצב כזה תטאטאו קצת את השטח שעליו אמור לשבת הארון נקו כפי יכולתכם ותזכרו שזה לא סוף העולם. 

מוצרי חשמל – מוצרי חשמל מגיעים ארוזים בקרטון בקלקר הדואג שהם יהיו מוגבהים מעל פני הרצפה, דבר העוזר מהחשש שהם יירטבו בד"כ מוצרי החשמל קלים ואין בעיה להזיז אותם מצד לצד. בגדול זאת לא אמורה להוות בעיה לנקות דירה שיש בה מספר מוצרי חשמל.

קרטונים וציוד – כמובן שלנקות דירה מלאה בקרטונים וציוד זה אתגר קשה ומורכב יותר מניקוי דירה שהיא ריקה מכל תכולה אבל אם אין לכם ברירה ואתם חייבים להעביר את הציוד שלכם לדירה בטרם היא מוכנה, כדאי לכם לרכז הכל בחדר אחד אותו תנקו בעצמכם או שתזמינו לחדר הזה ניקיון בפעם נוספת. רק מה לעשות? השרות הזה כרוך בתשלום נוסף. 

התקנת פרקט – האם כדאי להזמין ניקיון לפני התקנה של פרקט או אחרי התקנה של פרקט? המהדרין ירצו להתקין את הפרקט על שטח נקי מאבק למרות שלדעתנו אין לזה שום צורך הכרחי אבל זאת רק דעתנו. בכל מקרה התקנת פרקט לא אמורה להוות בעיה ולא אמורה להפריע לתהליך הניקיון כל עוד בחרתם חברת ניקיון מקצועית. העבודה צריכה להתבצע בזהירות תוך התחשבות שאסור להרטיב את הפרקט במים. 

אם יש לכם שאלות נוספות בקרו בדף שאלות נפוצות