ההבדל בין ניקוי מרצפות מקצועי לשטיפהקיים הבדל מהותי בין ניקוי מרצפות מקצועי שנעשה על ידי חברת ניקיון, לבין שטיפה או הברקת רצפות הנעשית באופן עצמאי. שטיפה, גם אם היא נעשית באופן יסודי מאוד, מסלקת את שכבת הלכלוך החיצונית שעל המרצפות ומעניקה ציפוי עדין של חומר שומני המעניק לרצפה ברק. לעומת זאת, ניקוי מרצפות מקצועי נעשה באמצעות מכונות וציוד מתקדם, שגורמים להסרת שכבה עבה יותר מהחלק החיצוני של הרצפה, כך חומרי הניקיון שיצפו את הרצפה לאחר הסרת הכתמים יוכלו להיספג במרצפות באופן חזק יותר ויעניקו לרצפה שכבת הגנה פנימית שתמנע שחיקה ותאפשר הטמעת ציפוי חיצוני עמיד יותר ליצירת מראה מבריק ונקי של מרצפות הבית. יכולת ניקוי מקצועית

היכולת של חברות ניקיון לספק ניקוי מרצפות מקצועי ועמיד, שמחזיק לאורך זמן רב, טמונה בחומרי הניקיון שבהם הן משתמשות וכמובן גם בציוד הטכני שבאמצעותו הן מנקות ומטמיעות את חומרי הניקיון. ניקיון מרצפות באמצעות מטאטא או סמרטוט לא מאפשר הסרת שכבה משמעותית מהרצפה, גם כאשר משתמשים באקונומיקה או חומרי ניקיון נוספים שמיועדים לשימוש בייתי, לכן חברות ניקיון יכולות לספק שירות של ניקוי מרצפות עמיד ומרשים שאין באפשרותכם לבצע לבד. אנשים פרטיים שינסו להגיע לתוצאות דומות לאלו של חברות הניקיון וישתמשו בחומרים חזקים כמו חומצה, עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך ברצפה של הבית.

חומרי ניקיון לשימוש מקצועי

חומרי ניקיון חזקים מסוגלים לאכול את הרצפה ולפגוע בה באופן אנוש. השימוש בחומרים חזקים מצריך ידע מקצועי וניסיון רב, כך משך הזמן שהחומר נוגע ברצפה והאופן שבו הוא מיושם על הרצפה יהיו מדויקים ויביאו לתוצאות של ניקיון מרצפות איכותי, מבלי לפגוע ברצפה עצמה. כאשר אתם מזמינים שירות ניקוי מרצפות מקצועי אצל חברת ניקיון, עליכם לוודא שמדובר בחברה בעלת ניסיון ומוניטין בתחום. גם עבודה לא מקצועית של חברות ניקיון שישלחו אליכם צוות פועלים לא מיומן עלולה להביא לנזקים ולעוגמת נפש לא קטנה.

בתים פרטיים או דירות מגורים מרוצפים בסוגי רצפה שונים ומגוונים. כדי להגיע לתוצאות ניקיון רצפה איכותיות ומקצועיות נדרשת התאמה של סוג חומרי הניקיון לסוג הרצפה, כמו גם סוג המכונה שבה משתמשים וסוג הפעולות שנעשות לניקיון הרצפה. ריצוף הבית הוא חלק יקר ומשמעותי אשר בכוחו לגרום לבית להיראות יפה וחדיש או ישן ומוזנח, אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר עבור ניקיון מרצפות הבית שלכם. הזמינו שירותי ניקיון מרצפות אך ורק אצל חברת ניקיון מומלצת המתמחה בתחום ומחזיקה צוות פועלים מקצועי ומיומן שיודע לספק עבודה איכותית בסטנדרטים גבוהים.ההבדל בין ניקוי מרצפות מקצועי לשטיפה

קיים הבדל מהותי בין ניקוי מרצפות מקצועי שנעשה על ידי חברת ניקיון, לבין שטיפה או הברקת רצפות הנעשית באופן עצמאי. שטיפה, גם אם היא נעשית באופן יסודי מאוד, מסלקת את שכבת הלכלוך החיצונית שעל המרצפות ומעניקה ציפוי עדין של חומר שומני המעניק לרצפה ברק.

לעומת זאת, ניקוי מרצפות מקצועי נעשה באמצעות מכונות וציוד מתקדם, שגורמים להסרת שכבה עבה יותר מהחלק החיצוני של הרצפה, כך חומרי הניקיון שיצפו את הרצפה לאחר הסרת הכתמים יוכלו להיספג במרצפות באופן חזק יותר ויעניקו לרצפה שכבת הגנה פנימית שתמנע שחיקה ותאפשר הטמעת ציפוי חיצוני עמיד יותר ליצירת מראה מבריק של המרצפות.

  
היכולת של חברות ניקיון לספק ניקוי מרצפות מקצועי ועמיד, שמחזיק לאורך זמן רב, טמונה בחומרי הניקיון שבהם הן משתמשות וכמובן גם בציוד הטכני שבאמצעותו הן מנקות ומטמיעות את חומרי הניקיון. ניקיון מרצפות באמצעות מטאטא או סמרטוט לא מאפשר הסרת שכבה משמעותית מהרצפה, גם כאשר משתמשים באקונומיקה או חומרי ניקיון נוספים שמיועדים לשימוש בייתי, לכן חברות ניקיון יכולות לספק שירות של ניקוי מרצפות עמיד ומרשים שאין באפשרותכם לבצע לבד.  
  
אנשים פרטיים שינסו להגיע לתוצאות דומות לאלו של חברות הניקיון וישתמשו בחומרים חזקים כמו חומצה, עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך ברצפה של הבית. חומרי ניקיון חזקים מסוגלים לאכול את הרצפה ולפגוע בה באופן אנוש.     השימוש בחומרים חזקים מצריך ידע מקצועי וניסיון רב, כך משך הזמן שהחומר נוגע ברצפה והאופן שבו הוא מיושם על הרצפה יהיו מדויקים ויביאו לתוצאות של ניקיון מרצפות איכותי, מבלי לפגוע ברצפה עצמה. 
   


כאשר אתם מזמינים שירות ניקוי מרצפות מקצועי אצל חברת ניקיון, עליכם לוודא שמדובר בחברה בעלת ניסיון ומוניטין בתחום. גם עבודה לא מקצועית של חברות ניקיון שישלחו אליכם צוות פועלים לא מיומן עלולה להביא לנזקים ולעגמת נפש לא קטנה.


בתים פרטיים או דירות מגורים מרוצפים בסוגי רצפה שונים ומגוונים. כדי להגיע לתוצאות ניקיון רצפה איכותיות ומקצועיות נדרשת התאמה של סוג חומרי הניקיון לסוג הרצפה, כמו גם סוג המכונה שבה משתמשים וסוג הפעולות שנעשות לניקיון הרצפה.

ריצוף הבית הוא חלק יקר ומשמעותי אשר בכוחו לגרום לבית להיראות יפה וחדיש או ישן ומוזנח, אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר עבור ניקיון מרצפות הבית שלכם. הזמינו שירותי ניקיון מרצפות אך ורק אצל חברת ניקיון מומלצת המתמחה בתחום ומחזיקה צוות פועלים מקצועי ומיומן שיודע לספק עבודה איכותית בסטנדרטים גבוהים. פוליש רצפות

פוליש לרצפה הוא שיטה נהדרת לביצוע ניקוי מרצפות יסודי ומקצועי. כדי לקבל תוצאות פוליש איכותיות נדרשת פעולת קרצוף של הרצפה עם מכשיר פוליש מיוחד שבראשו מתלבש סקוטץ' קרצוף שתואם לסוג הרצפה, בעזרתו המכונה תסיר את שכבת הלכלוך הקשה מהריצוף של הבית ותאפשר את הטמעת חומרי הפוליש שהמכונה תחדיר בו בכמה פעולות נוספות. חומרי פוליש רצפות שימרחו על רצפה לא נקייה יביאו לתוצאות חמורות וליצירת כתמים שחורים על המשטח, לכן כדי לבצע פוליש מקצועי לרצפה של הבית עליכם להזמין חברת פוליש מקצועית שיודעת כיצד לבצע את הפעולה באופן נכון שיחזיק מעמד ויבריק את הרצפה לאורך זמן רב.

חלק מהיכולת לביצוע הליך פוליש רצפות מקצועי ואיכותי זו התאמת סוג הפוליש לסוג המרצפות של הבית. ישנם שלושה סוגי פוליש עיקריים וכל אחד מהם יביא לתוצאות פוליש איכותיות בהתאם לסוג הריצוף שעליו נעשה הפוליש. ריצוף מסוג קרמיקה או גרניט פורצלן עשוי מחומר אטום שלא מאפשר ספיגה של חומרים לתוכו, לכן פוליש קריסטלי שנעשה על ידי החדרת שבבי קריסטל מזעריים לשכבה העליונה של המרצפות, לא יתאים ולא יביא לתוצאות איכותיות. לריצוף מסוגים אלו יתאים יותר פוליש אקרילי, שנעשה על ידי ציפוי הרצפה בחומר אנטי סינטטי המעניק ברק ואף עוזר במניעת החלקה.

סוגי ריצוף כגון רצפת טרצו או פרקט יתאימו יותר לפוליש ווקס, שנעשה על ידי ציפוי הרצפה בשכבות של חומר ווקס המעניק החלקה של המרצפות וגורם לברק ומראה נקי. על מנת להתאים את סוג הפוליש הנכון לרצפת הבית שלכם, עליכם לפנות לקבלת שירות אצל חברת פוליש רצפות מקצועית ומיומנת שתדע להמליץ לכם ולבצע את העבודה באופן איכותי ומקצועי שיחזיק מעמד לאורך זמן.

פוליש לרצפה לא גורם רק להברקה של מרצפות הבית, הוא גם יוצר ציפוי של שכבת הגנה למרצפות כאשר התהליך נעשה באופן מקצועי שתואם לסוג הריצוף בבית. על ידי פוליש רצפות ניתן להבריק את הרצפה של הבית ולהסיר כתמים קשים שנספגו אל תוך הריצוף במהלך הזמן, דבר שיעניק לרצפה בבית שלכם מראה נקי ומבריק ואף יעזור לשמור על הרצפה מפני בלאי ושחיקה עתידית.

למידע נוסף אודות השירות, לחצו - פוליש רצפות


ליטוש

ליטוש אבן מקצועיפעולת ליטוש נעשית על ידי הסרת השכבה העליונה של המשטח, כך מתגלה שכבה פנימית חדשה אותה ניתן לצפות בחומרי שימור והגנה כדי שהרצפה המלוטשת תראה חדשה ונקייה ותישמר מפני בלאי ושחיקה מהירים. פעולת ליטוש מתאימה בעיקר לרצפת אבן או שיש, אך חברת ניקיון מקצועית שמספקת שירותי ליטוש טובים יכולה לבצע ליטוש גם למשטחים נוספים בהתאמת אופי הליטוש לסוג המשטח בו נדרשת הפעולה.

 

ליטוש זו דרך מעולה לחידוש מרצפות אבן או חידוש רצפה ישנה שנגרמו לה נזקים שונים במהלך השנים. אנשים רבים חושבים שמצב הרצפה כל כך גרוע עד שהאפשרות היחידה שעומדת בפניהם זה החלפת הרצפה לרצפה חדשה לגמרי, אך באמצעות עבודת ליטוש מקצועית ניתן להגיע לתוצאות מרשימות במיוחד ולחדש את הרצפה באופן שירגיש כמו רצפה חדשה לגמרי.

 

כאשר אתם מחפשים חברת ניקיון שמספקת שירותי ליטוש עליכם לוודא שמדובר בחברה בעלת ניסיון בתחום, שתשלח אליכם צוות פועלים מיומן שמשתמש בציוד מתקדם לליטוש מקצועי. יש לא מעט חברות ניקיון שמציעות שירותי ליטוש אך הציוד שלהם ישן וחוסר הידע המקצועי של הפועלים עלול להביא לתוצאות ירודות ואף לגרום לנזקים בלתי הפיכים במרצפות המלוטשות. מומלץ ללכת על בטוח ולהזמין שירותי ליטוש מרצפות רק אצל חברת ניקיון מומלצת שמתמחה במתן שירותי ליטוש מקצועי.

 

למידע נוסף אודות השירות, לחצו - ליטוש


הסרת כתמים ברצפה


כתמים על הרצפה יכולים להיגרם מכמה סיבות שונות. יש כתמים שנוצרים כתוצאה מהתקשות של לכלוך שפוגע ברצפה כאשר חומרים ממנו נספגים אליה ויוצרים בה שינוי של הצבע, ויש כתמים שנוצרים כתוצאה מפגיעה בחומר הריצוף עצמו ועל השריטה או חור שנוצרו ברצפה נאגר לכלוך שנראה לעין כמו כתם שהוא חלק מהריצוף.

כתמים מהסוג הראשון, שגורמים לשינוי בצבע המרצפות, לרוב יגרמו כתוצאה מנוזלים שחודרים בין הבלטות או לאחר שהם עמדו על הבלטה למשך זמן רב. על מנת למנוע כתמים מסוג זה כדאי לעשות סילר לרצפה וכך לאטום את האפשרות של חומרים שונים לחדור לרצפה ולהשפיע עליה. שתן או צואה של בעלי חיים יכולים בקלות לגרום לכתמים מסוג זה.

במקומות שעליהם עומד ריהוט כבד, שלא זז באופן תדיר, יכולים להיספג באזור הרגליים של הרהיט נוזלים משטיפת הבית ולאחר תקופה ממושכת שהם נאגרים ברגלי הרהיט ובאים במגע ישיר עם הרצפה, הם יגרמו לכתמים קשים מאותו הסוג. סוגי הריצוף בעלי יכולת הספיגה הגבוהה ביותר, ולכן גם בעלי סיכויים גבוהים יותר לכתמים מסוג זה, הם מרצפות אבן או שיש.

סוגי כתמים על הרצפה

כתמים מהסוג השני, שגורמים לחורים או שריטות ברצפה של הבית, לרוב יגרמו כתוצאה מבלאי והזנחה מתמשכת לאורך השימוש השוטף בשגרת החיים בבית. שריטות וחורים במרצפות של הבית יכולים להיגרם כתוצאה מגרירת רהיטים כבדים, או כתוצאה משימוש לא מקצועי ונכון של חומרי ניקיון חזקים שאינם תואמים את סוג הרצפה ולכן עלולים לגרום בה נזקים. מרצפות מסוג גרניט פורצלן או קרמיקה לא מאפשרות בטבען ספיגה של נוזלים לתוכן, לכן ברוב המקרים דווקא בסוגי ריצוף כאלו נמצא כתמים מהסוג הזה, שנגרמים כתוצאה מפגיעה ישירה בחומר המרצפות עצמו.

אופן הסרת הכתמים יכול להתבצע בשני אופנים, תלוי בסוג הכתם ובאופי הרצפה. האפשרות הראשונה להסרת כתמים היא על ידי פוליש רצפות, שנעשה בכמה שלבים הכוללים את הסרת השכבה החיצונית שמעל הריצוף והטמעת חומרי פוליש מיוחדים לכיסוי הרצפה וציפויה בשכבות הגנה מפני שחיקה ובלאי עתידי. האפשרות השנייה להסרת כתמים ברצפה של הבית נעשית על ידי ליטוש והסרת השכבה העליונה של המרצפות, ולאחר פעולת הליטוש יוטמעו חומרי הגנה וברק שיצפו את השכבה החדשה והנקייה שהתגלתה ברצפה ויאפשרו לה מראה מבריק לאורך זמן רב. הסרת כתמים ברצפהכתמים על הרצפה יכולים להיגרם מכמה סיבות שונות. יש כתמים שנוצרים כתוצאה מהתקשות של לכלוך שפוגע ברצפה כאשר חומרים ממנו נספגים אליה ויוצרים בה שינוי של הצבע, ויש כתמים שנוצרים כתוצאה מפגיעה בחומר הריצוף עצמו ועל השריטה או חור שנוצרו ברצפה נאגר לכלוך שנראה לעין כמו כתם שהוא חלק מהריצוף.

כתמים מהסוג הראשון, שגורמים לשינוי בצבע המרצפות, לרוב יגרמו כתוצאה מנוזלים שחודרים בין הבלטות או לאחר שהם עמדו על הבלטה למשך זמן רב. על מנת למנוע כתמים מסוג זה כדאי לעשות סילר לרצפה וכך לאטום את האפשרות של חומרים שונים לחדור לרצפה ולהשפיע עליה. שתן או צואה של בעלי חיים יכולים בקלות לגרום לכתמים מסוג זה.

במקומות שעליהם עומד ריהוט כבד, שלא זז באופן תדיר, יכולים להיספג באזור הרגליים של הרהיט נוזלים משטיפת הבית ולאחר תקופה ממושכת שהם נאגרים ברגלי הרהיט ובאים במגע ישיר עם הרצפה, הם יגרמו לכתמים קשים מאותו הסוג. סוגי הריצוף בעלי יכולת הספיגה הגבוהה ביותר, ולכן גם בעלי סיכויים גבוהים יותר לכתמים מסוג זה, הם מרצפות אבן או שיש.

סוגי כתמים על הרצפה

כתמים מהסוג השני, שגורמים לחורים או שריטות ברצפה של הבית, לרוב יגרמו כתוצאה מבלאי והזנחה מתמשכת לאורך השימוש השוטף בשגרת החיים בבית. שריטות וחורים במרצפות של הבית יכולים להיגרם כתוצאה מגרירת רהיטים כבדים, או כתוצאה משימוש לא מקצועי ונכון של חומרי ניקיון חזקים שאינם תואמים את סוג הרצפה ולכן עלולים לגרום בה נזקים. מרצפות מסוג גרניט פורצלן או קרמיקה לא מאפשרות בטבען ספיגה של נוזלים לתוכן, לכן ברוב המקרים דווקא בסוגי ריצוף כאלו נמצא כתמים מהסוג הזה, שנגרמים כתוצאה מפגיעה ישירה בחומר המרצפות.

אופן הסרת הכתמים יכול להתבצע בשני אופנים, תלוי בסוג הכתם ובאופי הרצפה. האפשרות הראשונה להסרת כתמים היא על ידי פוליש רצפות, שנעשה בכמה שלבים הכוללים את הסרת השכבה החיצונית שמעל הריצוף והטמעת חומרי פוליש מיוחדים לכיסוי הרצפה וציפויה בשכבות הגנה מפני שחיקה ובלאי עתידי.

האפשרות השנייה להסרת כתמים ברצפה של הבית נעשית על ידי ליטוש והסרת השכבה העליונה של המרצפות, ולאחר פעולת הליטוש יוטמעו חומרי הגנה וברק שיצפו את השכבה החדשה והנקייה שהתגלתה ברצפה ויאפשרו לה מראה מבריק לאורך זמן רב.גודל דירהמחיר ניקיון
2 חדרים1,100 - 1,300 ש"ח
3 חדרים1,300 - 1,500 ש"ח
4 חדרים1,500 - 1,700 ש"ח
5 חדרים1,700 - 1,900 ש"ח


פוליש רצפות

פוליש לרצפה הוא שיטה נהדרת לביצוע ניקוי מרצפות יסודי ומקצועי. כדי לקבל תוצאות פוליש איכותיות נדרשת פעולת קרצוף של הרצפה עם מכשיר פוליש מיוחד שבראשו מתלבש סקוטץ' קרצוף שתואם לסוג הרצפה, בעזרתו המכונה תסיר את שכבת הלכלוך הקשה מהריצוף של הבית ותאפשר את הטמעת חומרי הפוליש שהמכונה תחדיר בו בכמה פעולות נוספות. חומרי פוליש רצפות שימרחו על רצפה לא נקייה יביאו לתוצאות חמורות וליצירת כתמים שחורים על המשטח, לכן כדי לבצע פוליש מקצועי לרצפה של הבית עליכם להזמין חברת פוליש מקצועית שיודעת כיצד לבצע את הפעולה באופן נכון שיבריק את הרצפה לזמן רב.

חלק מהיכולת לביצוע הליך פוליש רצפות מקצועי ואיכותי זו התאמת סוג הפוליש לסוג המרצפות של הבית. ישנם שלושה סוגי פוליש עיקריים וכל אחד מהם יביא לתוצאות פוליש איכותיות בהתאם לסוג הריצוף שעליו נעשה הפוליש. ריצוף מסוג קרמיקה או גרניט פורצלן עשוי מחומר אטום שלא מאפשר ספיגה של חומרים לתוכו, לכן פוליש קריסטלי שנעשה על ידי החדרת שבבי קריסטל מזעריים לשכבה העליונה של המרצפות, לא יתאים ולא יביא לתוצאות איכותיות. לריצוף מסוגים אלו יתאים יותר פוליש אקרילי, שנעשה ע"י ציפוי הרצפה בחומר אנטי סינטטי שמעניק ברק ומונע החלקה. 

סוגי ריצוף כגון רצפת טרצו או פרקט יתאימו יותר לפוליש ווקס, שנעשה על ידי ציפוי הרצפה בשכבות של חומר ווקס המעניק החלקה של המרצפות וגורם לברק ומראה נקי. על מנת להתאים את סוג הפוליש הנכון לרצפת הבית שלכם, עליכם לפנות לקבלת שירות אצל חברת פוליש רצפות מקצועית ומיומנת שתדע להמליץ לכם ולבצע את העבודה באופן איכותי ומקצועי שיחזיק מעמד לאורך זמן.

פוליש לרצפה לא גורם רק להברקה של מרצפות הבית, הוא גם יוצר ציפוי של שכבת הגנה למרצפות כאשר התהליך נעשה באופן מקצועי שתואם לסוג הריצוף בבית. על ידי פוליש רצפות ניתן להבריק את הרצפה של הבית ולהסיר כתמים קשים שנספגו אל תוך הריצוף במהלך הזמן, דבר שיעניק לרצפה בבית שלכם מראה נקי ומבריק ואף יעזור לשמור על הרצפה מפני בלאי ושחיקה עתידית. 

למידע נוסף, לחצו - פוליש רצפות


ליטוש

ליטוש אבן מקצועיפעולת ליטוש נעשית על ידי הסרת השכבה העליונה של המשטח, כך מתגלה שכבה פנימית חדשה אותה ניתן לצפות בחומרי שימור והגנה כדי שהרצפה המלוטשת תראה חדשה ונקייה ותישמר מפני בלאי ושחיקה מהירים. פעולת ליטוש מתאימה בעיקר לרצפת אבן או שיש, אך חברת ניקיון מקצועית שמספקת שירותי ליטוש טובים יכולה לבצע ליטוש גם למשטחים נוספים בהתאמת אופי הליטוש לסוג המשטח בו נדרשת הפעולה.

ליטוש זו דרך מעולה לחידוש מרצפות אבן או חידוש רצפה ישנה שנגרמו לה נזקים שונים במהלך השנים. אנשים רבים חושבים שמצב הרצפה כל כך גרוע עד שהאפשרות היחידה שעומדת בפניהם זה החלפת הרצפה לרצפה חדשה לגמרי, אך באמצעות עבודת ליטוש מקצועית ניתן להגיע לתוצאות מרשימות במיוחד ולחדש את הרצפה באופן שירגיש כמו רצפה חדשה לגמרי.

כאשר אתם מחפשים חברת ניקיון שמספקת שירותי ליטוש עליכם לוודא שמדובר בחברה בעלת ניסיון בתחום, שתשלח אליכם צוות פועלים מיומן שמשתמש בציוד מתקדם לליטוש מקצועי. יש לא מעט חברות ניקיון שמציעות שירותי ליטוש אך הציוד שלהם ישן וחוסר הידע המקצועי של הפועלים עלול להביא לתוצאות ירודות ואף לגרום לנזקים בלתי הפיכים במרצפות המלוטשות. מומלץ ללכת על בטוח ולהזמין שירותי ליטוש מרצפות רק אצל חברת ניקיון מומלצת שמתמחה בביצוע ליטוש מקצועי. 

למידע נוסף, לחצו - ליטוש


סוגי מרצפות נפוצים


קיימים סוגים שונים של מרצפות הנמצאות בשימוש במגזר הפרטי או העסקי, לכל סוג מרצפות יש מאפיינים ייחודיים שמצריכים ניקיון בשיטה שונה, רק כך יהיה ניתן להגיע לתוצאות איכותיות ומרשימות. על מנת להתאים את סוג פעולת הניקיון לסוג המרצפות במתחם, חייבים איש מקצוע המתמחה בניקוי מרצפות מקצועי, איש מקצוע בעל ניסיון ומיומנות בהתאמת שיטת הטיפול לסוג המשטח שצריך לנקות! אל תתפשרו על פחות - הזמינו אך ורק חברת ניקיון מומלצת ומקצועית לביצוע ניקיון מרצפות בבית או בעסק שלכם.

לפניכם פירוט כמה מסוגי המרצפות הפופולאריים בישראל : סוגי מרצפות נפוציםקיימים סוגים שונים של מרצפות הנמצאות בשימוש במגזר הפרטי או העסקי, לכל סוג מרצפות יש מאפיינים ייחודיים שמצריכים ניקיון בשיטה שונה, רק כך יהיה ניתן להגיע לתוצאות איכותיות ומרשימות. על מנת להתאים את סוג פעולת הניקיון לסוג המרצפות במתחם, חייבים איש מקצוע המתמחה בניקוי מרצפות מקצועי, איש מקצוע בעל ניסיון ומיומנות בהתאמת שיטת הטיפול לסוג המשטח שצריך לנקות! אל תתפשרו על פחות - הזמינו אך ורק חברת ניקיון מומלצת ומקצועית לביצוע ניקיון מרצפות.

לפניכם פירוט סוגי מרצפות נפוצים בישראל : 

מרצפות קרמיקה

ניקיון רצפת קרמיקהמרצפות מסוג קרמיקה משמשות לרצפה או לחיפוי קירות, הן מיוצרות באופן מלאכותי ולכן הם בעלי יכולת ספיגה נמוכה ביותר. אופן הייצור של מרצפות קרמיקה כולל דחיסה בלחץ ושריפה בחום גבוה, מה שמאפשר לחומר אטימות גבוהה ועמידות בפני נוזלים ולחות, לשימוש במקומות כמו מקלחת ושירותים.

למרות יכולות אלו, קרמיקה נחשבת לחומר עדין והיא עלולה להישבר בקלות כאשר היא מקבלת מכה מחפץ חד. קיימים סוגים שונים של קרמיקה, בניהם מוכרים יותר ומוכרים פחות, כאשר לכל סוג של קרמיקה יש יתרונות וחסרונות שמותאמים לשימוש במקומות ואופנים שונים.

לפרטים נוספים - לחצו כאן

מרצפות שיש

ניקיון מקצועי של רצפת שישרובנו מכירים את השימוש באבן שיש כשטח עבודה במטבח, כאשר הייחודיות של השיש זו היכולת להגיע בטקסטורה ועיצובים שונים, המעניקים למטבח מראה מאוד נקי ואסתטי, בנוסף לזה שאבן שיש קלה מאוד לניקיון ומתאימה לתפעול נוח במקום של בישולים והכנת אוכל.

בשנים האחרונות השימוש באבן שיש נפוץ מאוד גם עבור ריצוף בתים פרטיים או עסקים ומבנים ציבוריים, זאת לאור הנוכחות המרשימה של השיש אשר גורם לתחושה של יוקרה ואיכות. כיום רוב אבני השיש אינם אבנים טבעיות לגמרי, הן עוברות עיבוד ומהסיבה הזו המחיר של אבן שיש הפך זול ונגיש לשימוש.

לפרטים נוספים - לחצו כאן

מרצפות גרניט פורצלן

ניקיון רצפת גרניט פורצלןמרצפות מסוג גרניט פורצלן הם סוג של קרמיקה העשויה מחרסינה פורצלן והיא מתאפיינת ביכולת עמידות גבוהה יחסית. לרוב השימוש במרצפות גרניט פורצלן נעשה במקומות אשר דורשים עמידות גבוהה, ועדיין מאפשרים יכולות עיצוב מגוונות.

גרניט פורצלן נמכרת במחירים ממוצעים, היא לא נחשבת ליקרה מאוד וגם לא לזולה מאוד, ומאחר והשימוש בה מתאים גם לחיפוי חיצוני של קירות וגם לריצוף או חיפוי קירות פנימי בתוך הבית, והיא מוצעת במגוון רחב של צבעים ועיצובים, כיום גרניט פורצלן זו הקרמיקה הנפוצה ביותר לשימוש מרצפות ואריחים בישראל.

לפרטים נוספים - לחצו כאן
רצפת בטון

ניקיון רצפת בטוןבשנים האחרונות רצפת בטון הפכה פופולארית מאוד לשימוש של אדריכלים ומעצבי פנים, כאשר רצפת בטון מורכבת משילוב של כמה חומרים והיא אינה דומה במרכיביה למה שמוכר לרובנו כבטון המשמש לבניה.

רצפת בטון מתאפיינת בחוזק אדיר, יש לה יכולות בידוד אקוסטיות ותרמיות גבוהות מאוד, לכן היא מאפשרת מגוון רחב של שימושים יעילים לבנייה של בתים פרטיים או דירות מגורים. ניתן להוסיף לתערובת החומרים, המשמשת לייצור סוגי רצפת בטון שונים, תוספים שיוצרים מרקמים מיוחדים, רמות הברקה שונות, ויכולות איטום לשימוש של בנייה מודרנית וחדשנית באיכות גבוהה.

לפרטים נוספים - לחצו כאן

מרצפות טרצו

ניקיון רצפת טרצו שומשוםהמקור של מרצפות טרצו מגיע מאיטליה, כאשר אנשי העיר ונציה חיברו בין אבני שיש ומלט לייצור מרצפות בסגנון אומנותי ייחודי, המאפשר ריצוף פרקטי בו ניתן להטמיע מסורת וסגנונות עיצוביים אותנטיים, בהתאמה למבנה ולאופי התרבותי הייחודי לו.

השימוש במרצפות טרצו התפשט במהירות לאזורים רבים ברחבי העולם, זאת לאור היתרונות הרבים של רצפת טרצו בחוזק ויכולת עמידות גבוהה במיוחד לאורך זמן, ניקיון ותחזוקה קלה ונוחה, אפשרות ייצור בטכנולוגיה ירוקה בשימוש של חומרים טבעיים שאינם מזיקים לסביבה, ובחירת מראה מסוגנן שניתן לעיצוב בהתאמה אישית.

לפרטים נוספים - לחצו כאן

רצפת פרקט

ניקיון רצפת פרקט בביתרצפת פרקט יכולה להגיע בשני סוגים עיקריים - פרקט עץ או פרקט למינציה. תחת שני סוגים עיקריים אלו תוכלו למצוא מגוון רחב של משטחי פרקט, לכל אחד מאפיינים שונים המתאימים למגוון רחב של צרכים ושימושים.

פרקט עץ יקר יותר מפרקט למינציה, אך טווח המחירים משתנה לפי סוג העץ, איכות החומר, וכמות השכבות או העובי של משטח הפרקט. פרקט למינציה עשוי מחומר סינטטי מעובד, דחיסה של תערובות עץ וחומרים נוספים, כאשר בחלקו העליון מודפסת דוגמת העץ שנראית לעין, אותם מצפים בחומר ניילון מיוחד (למינציה) להגנה מכתמים ויצירת מראה מבריק.

לפרטים נוספים - לחצו כאן
מרצפות אבן טבעית

ליטוש רצפת אבן טבעיתריצוף אבן טבעית מעניק מראה ייחודי שלא ניתן לקבל בשום מוצר תעשייתי מעובד. מאחר ורצפת אבן טבעית מתאפיינת ביכולות ספיגה גבוהות מאוד, היא סופחת לתוכה נוזלים וחומרים שונים אשר גורמים לה לקבל מראה טבעי ומאוד מיוחד, המשנה את המרקם והצבע שלה ומביא לתוצאה סופית שקשה מאוד לייצר באופן מלאכותי.

יתרונות אלו הם גם החיסרון הגדול של מרצפות אבן טבעית, שאף על פי שהן מגיעות ברמות דחיסה ויכולות ספיגה שונות, החשיפה שלהן לחומרים שונים במשך הזמן עלולה להביא למצבים בלתי רצויים, שיפגמו במראה המקורי של האבן בה בחרנו לשימוש.

לפרטים נוספים - לחצו כאן

רצפת מוזאיקה

חידוש וניקיון רצפת מוזאיקההשימוש הפופולארי שמוכר לכולנו במוזאיקה הוא פסיפס. המשמעות של המילה מוזאיקה זה מקבץ ואיסוף של דברים לכדי יצירת דבר אחד. הרכבת מוזאיקה יכולה להיות דבר פשוט מאוד, והיא גם יכולה להפוך מורכבת כאשר האדם שמרכיב אותה הוא אמן שיוצר באמצעותה יצירת מוזאיקה אומנותית המצריכה המון יצירתיות, כישרון וסבלנות.

כיום ניתן להשיג מרצפות מוזאיקה מוכנות לשימוש, דבר המאפשר שימושים רבים של מוזאיקה בתוך בתים פרטיים. רצפת מוזאיקה תשמש לרוב בחדרי אמבטיה יוקרתיים, או בשימוש חלקי של אזורים קטנים ביצירת אווירה לעיצוב הבית.

לפרטים נוספים - לחצו כאן

רצפת גרנוליט

ניקוי רצפת גרנוליטגרנוליט היא סוג אבן המשמשת לריצוף. לגרנוליט מראה יפה והיא נוחה מאוד לשימוש, אך כדי להגיע לתוצאות ריצוף גרנוליט איכותיות, עם כל היתרונות שיש לרצפת גרנוליט להציע, נדרש איש מקצוע המתמחה בריצוף גרנוליט ויודע לבצע את העבודה בצורה נכונה ומקצועית, עם המון דיוק באופן הייצור וההטמעה של רצפת גרנוליט על המשטח המיועד.

לרוב נמצא רצפת גרנוליט במקומות שבהם פוטנציאל השחיקה גבוה ונדרשת רצפה עמידה וחזקה, כמו בטיילת של חוף הים, בפארקים ציבוריים, באזורי החצר של בתים פרטיים, או בשטח ההיקפי של אזור הכניסה לבניין מגורים עירוני.

לפרטים נוספים - לחצו כאן
מרצפות קרמיקה

ניקיון רצפת קרמיקהמרצפות מסוג קרמיקה משמשות לרצפה או לחיפוי קירות, הן מיוצרות באופן מלאכותי ולכן הם בעלי יכולת ספיגה נמוכה ביותר. אופן הייצור של מרצפות קרמיקה כולל דחיסה בלחץ ושריפה בחום גבוה, מה שמאפשר לחומר אטימות גבוהה ועמידות בפני נוזלים ולחות, לשימוש במקומות כמו מקלחת ושירותים.

למרות יכולות אלו, קרמיקה נחשבת לחומר עדין והיא עלולה להישבר בקלות כאשר היא מקבלת מכה מחפץ חד. קיימים סוגים שונים של קרמיקה, בניהם מוכרים יותר ומוכרים פחות, כאשר לכל סוג של קרמיקה יש יתרונות וחסרונות שמותאמים לשימוש במקומות ואופנים שונים.

לפרטים נוספים - לחצו כאן


מרצפות גרניט פורצלן

ניקיון רצפת גרניט פורצלןמרצפות מסוג גרניט פורצלן הם סוג של קרמיקה העשויה מחרסינה פורצלן והיא מתאפיינת ביכולת עמידות גבוהה יחסית. לרוב השימוש במרצפות גרניט פורצלן נעשה במקומות אשר דורשים עמידות גבוהה, ועדיין מאפשרים יכולות עיצוב מגוונות.

גרניט פורצלן נמכרת במחירים ממוצעים, היא לא נחשבת ליקרה מאוד וגם לא לזולה מאוד, ומאחר והשימוש בה מתאים גם לחיפוי חיצוני של קירות וגם לריצוף או חיפוי קירות פנימי בתוך הבית, והיא מוצעת במגוון רחב של צבעים ועיצובים, כיום גרניט פורצלן זו הקרמיקה הנפוצה ביותר לשימוש מרצפות ואריחים בישראל.

לפרטים נוספים - לחצו כאן


מרצפות שיש

ניקיון מקצועי של רצפת שישרובנו מכירים את השימוש באבן שיש כשטח עבודה במטבח, כאשר הייחודיות של השיש זו היכולת להגיע בטקסטורה ועיצובים שונים, המעניקים למטבח מראה מאוד נקי ואסתטי, בנוסף לזה שאבן שיש קלה מאוד לניקיון ומתאימה לתפעול נוח במקום של בישולים והכנת אוכל.

בשנים האחרונות השימוש באבן שיש נפוץ מאוד גם עבור ריצוף בתים פרטיים או עסקים ומבנים ציבוריים, זאת לאור הנוכחות המרשימה של השיש אשר גורם לתחושה של יוקרה ואיכות. כיום רוב אבני השיש אינם אבנים טבעיות לגמרי, הן עוברות עיבוד ומהסיבה הזו המחיר של אבן שיש הפך זול ונגיש לשימוש.

לפרטים נוספים - לחצו כאן


רצפת בטון

ניקיון רצפת בטוןבשנים האחרונות רצפת בטון הפכה פופולארית מאוד לשימוש של אדריכלים ומעצבי פנים, כאשר רצפת בטון מורכבת משילוב של כמה חומרים והיא אינה דומה במרכיביה למה שמוכר לרובנו כבטון המשמש לבניה.

רצפת בטון מתאפיינת בחוזק אדיר, יש לה יכולות בידוד אקוסטיות ותרמיות גבוהות מאוד, לכן היא מאפשרת מגוון רחב של שימושים יעילים לבנייה של בתים פרטיים או דירות מגורים. ניתן להוסיף לתערובת החומרים, המשמשת לייצור סוגי רצפת בטון שונים, תוספים שיוצרים מרקמים מיוחדים, רמות הברקה שונות, ויכולות איטום לשימוש של בנייה מודרנית וחדשנית באיכות גבוהה.

לפרטים נוספים - לחצו כאן


מרצפות טרצו

ניקיון רצפת טרצו שומשוםהמקור של מרצפות טרצו מגיע מאיטליה, כאשר אנשי העיר ונציה חיברו בין אבני שיש ומלט לייצור מרצפות בסגנון אומנותי ייחודי, המאפשר ריצוף פרקטי בו ניתן להטמיע מסורת וסגנונות עיצוביים אותנטיים, בהתאמה למבנה ולאופי התרבותי הייחודי לו.

השימוש במרצפות טרצו התפשט במהירות לאזורים רבים ברחבי העולם, זאת לאור היתרונות הרבים של רצפת טרצו בחוזק ויכולת עמידות גבוהה במיוחד לאורך זמן, ניקיון ותחזוקה קלה ונוחה, אפשרות ייצור בטכנולוגיה ירוקה בשימוש של חומרים טבעיים שאינם מזיקים לסביבה, ובחירת מראה מסוגנן שניתן לעיצוב בהתאמה אישית.

לפרטים נוספים - לחצו כאן


רצפת פרקט

ניקיון רצפת פרקט בביתרצפת פרקט יכולה להגיע בשני סוגים עיקריים - פרקט עץ או פרקט למינציה. תחת שני סוגים עיקריים אלו תוכלו למצוא מגוון רחב של משטחי פרקט, לכל אחד מאפיינים שונים המתאימים למגוון רחב של צרכים ושימושים.

פרקט עץ יקר יותר מפרקט למינציה, אך טווח המחירים משתנה לפי סוג העץ, איכות החומר, וכמות השכבות או העובי של משטח הפרקט. פרקט למינציה עשוי מחומר סינטטי מעובד, דחיסה של תערובות עץ וחומרים נוספים, כאשר בחלקו העליון מודפסת דוגמת העץ שנראית לעין, אותם מצפים בחומר ניילון מיוחד (למינציה) להגנה מכתמים ויצירת מראה מבריק.

לפרטים נוספים - לחצו כאן


מרצפות אבן טבעית

ליטוש רצפת אבן טבעיתריצוף אבן טבעית מעניק מראה ייחודי שלא ניתן לקבל בשום מוצר תעשייתי מעובד. מאחר ורצפת אבן טבעית מתאפיינת ביכולות ספיגה גבוהות מאוד, היא סופחת לתוכה נוזלים וחומרים שונים אשר גורמים לה לקבל מראה טבעי ומאוד מיוחד, המשנה את המרקם והצבע שלה ומביא לתוצאה סופית שקשה מאוד לייצר באופן מלאכותי.

יתרונות אלו הם גם החיסרון הגדול של מרצפות אבן טבעית, שאף על פי שהן מגיעות ברמות דחיסה ויכולות ספיגה שונות, החשיפה שלהן לחומרים שונים במשך הזמן עלולה להביא למצבים בלתי רצויים, שיפגמו במראה המקורי של האבן בה בחרנו לשימוש.

לפרטים נוספים - לחצו כאן


רצפת גרנוליט

ניקוי רצפת גרנוליטגרנוליט היא סוג אבן המשמשת לריצוף. לגרנוליט מראה יפה והיא נוחה מאוד לשימוש, אך כדי להגיע לתוצאות ריצוף גרנוליט איכותיות, עם כל היתרונות שיש לרצפת גרנוליט להציע, נדרש איש מקצוע המתמחה בריצוף גרנוליט ויודע לבצע את העבודה בצורה נכונה ומקצועית, עם המון דיוק באופן הייצור וההטמעה של רצפת גרנוליט על המשטח המיועד.

לרוב נמצא רצפת גרנוליט במקומות שבהם פוטנציאל השחיקה גבוה ונדרשת רצפה עמידה וחזקה, כמו בטיילת של חוף הים, בפארקים ציבוריים, באזורי החצר של בתים פרטיים, או בשטח ההיקפי של אזור הכניסה לבניין מגורים עירוני.

לפרטים נוספים - לחצו כאן


רצפת מוזאיקה

חידוש וניקיון רצפת מוזאיקההשימוש הפופולארי שמוכר לכולנו במוזאיקה הוא פסיפס. המשמעות של המילה מוזאיקה זה מקבץ ואיסוף של דברים לכדי יצירת דבר אחד. הרכבת מוזאיקה יכולה להיות דבר פשוט מאוד, והיא גם יכולה להפוך מורכבת כאשר האדם שמרכיב אותה הוא אמן שיוצר באמצעותה יצירת מוזאיקה אומנותית המצריכה המון יצירתיות, כישרון וסבלנות.

כיום ניתן להשיג מרצפות מוזאיקה מוכנות לשימוש, דבר המאפשר שימושים רבים של מוזאיקה בתוך בתים פרטיים. רצפת מוזאיקה תשמש לרוב בחדרי אמבטיה יוקרתיים, או בשימוש חלקי של אזורים קטנים ביצירת אווירה לעיצוב הבית.

לפרטים נוספים - לחצו כאן
אזורי שירות


יש לנו סניפים רבים שפזורים בכל רחבי הארץ, נשמח לשלוח אליכם צוות ניקיון בתים מקצועי שיגיע לפי תיאום מראש - בזמן הנוח ביותר עבורכם! 

     תל אביב
     ירושלים
     הרצליה
     באר שבע
     רחובות
     חדרה
     חיפה
     אשדוד
     נתניה

מצאו סניף חברת ניקיון מומלצת מתוך רשימת אזורי השירות שלנו


איזורי שירותמחירוןחברת ניקיון מומלצת תעניק לכם שירותים במגוון אזורי שירות ברחבי הארץ השונים. חברות ניקיון מפעילות צוותי ניקיון בעלי ייעוד והתמחות במגוון תחומים שונים, ולכל צוות מתלווה ציוד מקצועי מתקדם המאפשר את ביצוע העבודה בסטנדרטים בלתי מתפשרים.

כאשר אתם מזמינים חברת נקיון מקצועית, שפועלת בתחום כבר שנים רבות ויש לה מוניטין וניסיון במתן שירותי ניקיון בתים מקצועיים, היא תדע לספק לכם את השירות במגוון רחב של אזורים בארץ, כאשר כל צוות אמור לכסות אזור שונה וכך להגיע לבתים פרטיים או דירות מגורים בכל עיר ואזור ברחבי הארץ השונים. 


מצאו סניף חברת ניקיון מומלצת מתוך רשימת אזורי השירות שלנו

מחיר חברות ניקיון לבית נקבע על פי כמה פרמטרים עיקריים - הדבר הראשון שישפיע על מחיר שירותי ניקיון בתים מקצועי הוא מצב הדירה בעת עבודת הניקיון, אם היא ריקה או מרוהטת. הדבר השני שמשפיע על טווח מחירים לניקיון בתים הוא סוג עבודת הניקיון.

חברות ניקיון מציעות מגוון שירותים ולכל אחד מהם מחירים ועלויות שונים, החל מפוליש רצפות ועד ניקיון דירה אחרי שיפוץ. הדבר השלישי שלפיו יקבע מחיר ניקיון בתים מקצועי הוא גודל הבית אותו תרצו לנקות. מחיר ניקיון לדירת שני חדרים בגודל של 60 מ”ר מן הסתם יהיה זול יותר מניקיון בית פרטי שמטבעו גדול יותר. 
גודל דירהמחיר ניקיון
2 חדרים1,100 - 1,300 ש"ח
3 חדרים1,300 - 1,500 ש"ח
4 חדרים1,500 - 1,700 ש"ח
5 חדרים1,700 - 1,900 ש"חפוליש קריסטל

פוליש קריסטל

מהו פוליש קריסטל? פוליש קריסטל (קריסטליזציה), תהליך המשלב שכבת מיקרו קריסטלים אשר באמצעות ריאקציה כימית, הנוצרת מחימום צמר פלדה על ידיי מכונת דיסק, משווה לריצוף מראה רטוב ומבריק. במילים אחרות אפשר לומר שפוליש קריסטל הוא טכניקת הברקה לרצפות, המבוססת על החדרת הברק למשטח המוברק. לכן פוליש קריסטל לרצפה מתבצע ע”י אנשי מקצוע ובעזרת מכונה מיוחדת […]
פוליש לאחר שיפוץ

פוליש לאחר שיפוץ

פוליש רצפות לאחר שיפוץ סיימתם לשפץ את הבית? אל תפספסו את ההזדמנות הנדירה להעניק לרצפה של הבית שלכם מראה מבריק והגנה מפני שחיקה ובלאי, הנוצרים כתוצאה משימוש מתמשך לאורך זמן בשגרת היום יום. הזמינו כבר עכשיו שירותי פוליש לאחר שיפוץ אצל חברת פוליש וניקיון מומלצת, המתמחה בביצוע מקצועי של פוליש רצפות איכותי. השלב הראשון בהליך […]
איך עושים פוליש קריסטל

איך עושים פוליש קריסטל

איך עושים פוליש קריסטל ? האופן הייחודי שבאמצעותו נעשה תהליך פוליש קריסטלי לרצפות מאפשר תוצאות פוליש איכותיות במיוחד, שגם מחזיקות מעמד לאורך זמן רב מאוד. פוליש קריסטל נעשה על ידי כמה שלבים, במהלכם יוחדרו למשטח הרצפה שבבי קריסטל מזעריים אשר יעניקו לרצפה מראה מבריק במיוחד ואף יגנו על מרצפות הבית מפני שריטות ונזקים שעלולים להיגרם בעתיד. […]פוליש לחדרי מדרגות

פוליש לחדרי מדרגות

מחפשים פוליש לחדר מדרגות? רוצים לעלות את ערך הדירות בבניין? במקרה שהניקיון לא מספיק לחדר מדרגות שלכם אז פוליש לחדר מדרגות בהחלט יכול להתאים לכם. פוליש לחדרי מדרגות איכות חיים מתחילה בסביבת מגורים נקייה, בטוחה ונעימה. תחזוקת חדר המדרגות בבניין משמעותית לקביעת שווי הדירות. חדרי מדרגות נקיים, מוארים ומשופצים מוסיפים לערך הנכס. חדר מדרגות מוזנח […]
איך עושים פוליש קריסטל

איך עושים פוליש קריסטל

איך עושים פוליש קריסטל ? האופן הייחודי שבאמצעותו נעשה תהליך פוליש קריסטלי לרצפות מאפשר תוצאות פוליש איכותיות במיוחד, שגם מחזיקות מעמד לאורך זמן רב מאוד. פוליש קריסטל נעשה על ידי כמה שלבים, במהלכם יוחדרו למשטח הרצפה שבבי קריסטל מזעריים אשר יעניקו לרצפה מראה מבריק במיוחד ואף יגנו על מרצפות הבית מפני שריטות ונזקים שעלולים להיגרם בעתיד. […]
פוליש לגרניט פורצלן

פוליש לגרניט פורצלן

פוליש לגרניט פורצלן בין אם אתם מתלבטים איזה אריחי גרניט פורצלן כדאי לקנות או כיצד יש לשמור ולתחזק אריחים קיימים הכנו עבורכם מדריך מקיף מהניסיון שצברנו בניקוי ותחזוקת מרצפות, עם כל מה שאתם צריכים לדעת: יתרונות, חסרונות, איך לתחזק את רוב סוגי הפורצלן הנמכרים בארץ ובעולם. ⊗⇐ מיוצר באופן מלאכותי במפעל, המילה גרניט נוספה בגלל […]
פוליש אקרילי לרצפות

פוליש אקרילי לרצפות

מה זה בכלל פוליש אקרילי? פוליש רצפות אקרילי הוא סוג של פוליש רצפות, שנותן תוצאות נפלאות – הרצפה לאחר פוליש אקרילי מקבלת חזות מבריקה ומרשימה. פוליש אקרילי מורכב מתרכובת מיוחדות המעניקות הברקה והגנה מצוינת לרצפה. שכבת ההגנה המצפה את הרצפה בפוליש זה מאיטה את תהליך השחיקה והבלאי הטבעיים של מרצפות, וגורמת למראה חדש בשמך תקופה […]