חברת ניקיון בתים בשוהם

צריכים חברת ניקיון בתים בשוהם?
רוצים לרענן ולפנק את כל הבית?
ברוכים הבאים הגעתם למקום הנכון…

חברת ניקיון בתים בשוהם - מומלצת לשנת 2023

עבור רובנו מעבר דירה הוא תהליך ארוך, מסרבל ומעייף אשר דורש מאיתנו כוחות ויוצר לנו עבודה רבה שבואו נודה באמת, היינו שמחים לחסוך. כחלק מהתהליך אנו נדרשים לעזוב מקום מגורים אחד ולעבור לאחר דבר הדורש מאתנו לנקות באופן כפול!. לא לכולנו יש את הזמן לכך ואפילו אפשר לומר, שלא כולנו יודעים לנקות בצורה יסודית מספיק את הדירה אותה אנו עוזבים ואת זו שאליה אנו נכנסים. כאן נכנסות לתמונה חברות הניקיון שעושות זאת עברנו, אז מה חשוב לדעת כאשר שוכרים חברה כזו? במאמר זה נגלה.

יש חברת ניקיון ויש דוקטור פוליש
יש חברת ניקיון - ויש דוקטור פוליש
ניצוץ

חברת ניקיון בתים בשוהם מחירים

מעבר לקושי הפיזי שבניקיון מה שלא יתאים לכל אחד מאתנו, ואפילו חוסר הניסיון שיכול להוות מעט חשש כאשר ניגשים למשימת ניקיון מורכבת. זמן הוא המצרך הכי חשוב שלנו ואנו נעשה המון על מנת לשמור עליו כמה שיותר, לכן, ניקיון יכול להוות לפעמים "בזבוז" זמן עבורנו, זמן שנעדיף להשקיע במשימות אחרות. לכן שירותיה של חברת ניקיון בתים יכולה להוות פתרון לכל מי שעובר דירה. האמת שזה גם לא עולה כל כך הרבה כמו שרבים נוטים לחשוב. לחצו כאן על מנת לבדוק כמה עולה לנקות את הבית שלכם

 

יש ניקיון בתים ויש דוקטור פוליש
יש ניקיון בתים - ויש דוקטור פוליש

מתחייבים ל- 100% אחריות

שיפצתם?
עוברים דירה?
בא לכם לחדש?

אל תשברו לעצמכם את הגב.

חברת ניקיון בתים עם שפע של המלצות

כאשר בוחרים חברת ניקיון לבתים חשוב לקחת בחשבון כמה קריטריונים, כמו בכל דבר שאנו בוחרים חשוב לשמוע על המלצות ואפילו להתייעץ עם אנשים שקיבלו שירות מאותן חברות. לאחר שקיבלתם ביקורות על החברה, היכנסו לאתר שלה וראו מה היא מציעה. ישנן חברות שיציעו לכם שירות הכולל אחריות על הניקיון ויוודאו כי אתם מרוצים מן הניקיון ולא לא תשלמו. ישנן חברות שמציעות שירותים נוספים מעבר לניקיון כמו שירותי פוליש, ואף אם חלילה התגלה ליקוי לאחר הניקיון ישנן חברות אשר יישאו באחריות באופן מלא.

מתחייבים ל 100% אחריות משלמים רק אחרי שמרוצים!

במידה ובדקתם מספר חברות שעונות על דרישותיכם מבחינת מחיר והשירות שהן מציעות ,יש נושא חשוב שעליכם לבדוק מולם. חומרי העבודה איתם הם מנקים, חשוב לוודא כי החומרים שחברת הניקיון עובדת איתה אינם חומרים אגרסיביים שיכולים לפגוע בריצוף, בריהוט, בקירות ובכל חומר אחר שיש בבית. במידה ואתם אלרגיים לחומר מסוים ידעו את חברת הניקיון וודאו כי הם אינם משתמשים בחומר הזה או שיש להם חומר חלופי להציע. רק אצלנו מתחייבים לכם ל- 100% אחריות עבור כל עבודה אשר נבצע עבורכם.

אתם חייבים לשמוע מה הם 👆 אומרים עלינו

חברת ניקיון בתים לאחר שיפוץ

משך הזמן הנדרש לניקיון בתים לאחר שיפוץ, תלוי מאוד במצב הבית שאתם דורשים לנקות, גודלו ודרישותיכם בהתאמה. ככל שהבית גדול והעבודה היא רבה תהליך הניקיון ייקח יותר זמן. אם ניקח כדוגמא דירה ממוצעת, משך הזמן שייקח לנקות אותה יהיה בין 6-8 שעות לערך. המחיר משתנה בהתאם למצב הדירה, וכמובן במידה וביקשתם שירות נוסף. חלק מהקריטריונים לקביעתם מחיר הם האם הדירה ריקה? האם היא לאחר שיפוץ? כמה חדרים בדירה, מיקום וסוג הדירה.

חברת ניקיון בתים בשוהם
חברת ניקיון בתים בשוהם

דוקטור פוליש היועץ האישי שלך
שרות חדש וחסר תקדים בעולם הניקיון.

מעולם לא היה פשוט יותר לקבל הצעת מחיר.
כל שעליכם לעשות הוא לכנס לאתר שם תפגשו מחשבון מתוחכם שיוכל לתת לכם מחיר מדויקת, כנסו!

שימו לב, חפשו חברת ניקיון עם המלצות, תמיד כדאי להשתמש בניסיונם של האחרים.
הקישו בגוגל את השם החברה שאתה בחרתם לעבוד וכך תוכלו לגלות מה לקוחות עבר מספרים.
באתר של דוקטור פוליש תמצאו סרטון בו לקוחות אמתיים מספרים עלינו כנסו לראות!

מחירים
שרות מספר החדרים שטח הדירה מחיר
חבילת ניקיון פרימיום דירת 2 חדרים עד 50 מ"ר 1200 ש"ח כולל מע"מ
חבילת ניקיון פרימיום דירת 3 חדרים עד 50 מ"ר 1800 ש"ח כולל מע"מ
חבילת ניקיון פרימיום דירת 4 חדרים עד 100 מ"ר 2100 ש"ח כולל מע"מ
חבילת ניקיון פרימיום דירת 5 חדרים עד 130 מ"ר 2300 ש"ח כולל מע"מ
רוצים לדעת כמה יעלה לנקות את הדירה שלכם לחצו כאן
הצג צ'ט
1

כתבו לנו משהו...