שיפצתם את הבית? בין כל ערימות האבק והלכלוך אתם לבטח שואלים את עצמכם, מאיפה ובכלל איך מתחילים לנקות? התשובה היא- פונים לד"ר פוליש.

ד"ר פוליש- הנחת שלך

ד"ר פוליש, חברת ניקיון מקצועית ואיכותית נכנסת לתמונה כאשר מדובר בניקוי הבית שלך. בסוף השיפוצים שהכוח כמעט ונגמר לגמרי אתה עומד באמצע הבית בתוך אי סדר שלם וממש לא יודע מאיפה לעזור כוחות ולהתחיל לנקות את דירתך המשופצת. על מנת שאתם תתפסו מנוחה קלה מההתרוצצויות, ד"ר פוליש ישמח לעשות את העבודה. אצלנו תזכו לשירות מהיר, יעיל, מקצועי ומסור מצוות עובדים בעלי ניסיון רב בכל תחום הניקוי עד לרגע שבו תרגישו שאתם מרוצים ויכולים להתחיל את חייכם החדשים בביתכם החדש.

כל השירותים תחת חברה אחת

ישנן לא מעט חברות ניקיון מומלצות לאחר שיפוץ שיכולות גם הן להגיע לתוצאות יפות ונקיות, אולם היתרון שלנו בד"ר פוליש הוא עצם העובדה שאנו מסייעים במספר רב של שירותים בתחומי הניקיון והכל נמצא בחברה אחת כך שא תצטרך לפנות למספר גופים. מבין השירותים הנפוצים שלנו תוכלו למצוא ניקוי יסודי ופוליש להברקת הרצפות, הדברה, צביעת קירות, ניקוי שירותים, אמבטיות, שטיחים, חלונות תריסים ועוד. כל זאת על ידי שימוש בשיטות ניקיון מתקדמות כגון מכונת ניקוי עם סקוצ' לקרצוף, שימוש בחומרים איכותיים שלא מהווים סכנה בריאותית וכמובן, צוות עובדים איכותי שבלעדיו הניקיון המושלם לא היה יכול להתקיים.

כשמדובר בניקיון לא מתפשרים ופונים למומחים

אם גם אתם עברתם שיפוץ או מתכננים לעבור שיפוץ, אל תתנו לעצמכם לעבוד שעות נוספות במטרה לנסות להשיב את הסדר על כנו, כמויות הלכלוך והאבק דורשות ניקיון מסיבי וקפדני ביותר על מנת שהשטח יהיה נקי לחלוטין ולכן פנייה לחברות ניקיון מומלצות לאחר שיפוץ היא החלטה החכמה ביותר שתוכלו לקבל. ד"ר פוליש ישמח להעניק לכם חווית ניקיון יוצאת דופן בכדי שתוכלו להיכנס לדירתם המשופצת ברוגע ושלווה כשהבית כבר כולו נקי לחלוטין. פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר ותהיו גם אתם בדרך לניקיון גדול משחשבתם אי פעם.

 

לקבלת מידע נוסף בנושא של פוליש רצפות, לחצו כאן – פוליש.

לקבלת מידע נוסף בנושא של שירותי ניקיון בתים, לחצו כאן – ניקיון בתים.