בשעה טובה הסתיימו שלבי הבנייה והכניסה לבית קרובה מתמיד. רגע לפני עוצרים וחושבים- ולד"ר פוליש פונים.

שירותי ניקיון מתקדמים שיהפכו כל בית לנקי מתמיד.

ד"ר פוליש – החבילה המושלמת (והמשתלמת ביותר) לבית שלך.

לכל מי שיש בית פרטי חשיבות הניקיון מוכרת מהסיבה שבדרך כלך הוא צובר יותר אבק, אז על אחת כמה וכמה בבית פרטי שלאחר בנייה. בתים לאחר בנייה ובפרט בתים פרטיים לאחר בנייה זקוקים לניקיון יסודי מהסיבה שהאזור כולו מלא לכלוך ואבק ולפני כניסת הרהיטים והדיירים יש לנקות את החלל באופן יסודי ביותר שיאפשר כניסה רכה ונעימה לדיירי הבית החדש.

ניקיון בית פרטי לאחר בנייה לא יהיה מושלם ללא היעזרות במקצועיותם של חברות ניקיון לבתים לאחר שיפוץ. ישנן מספר רב של חברות ניקיון שניתן למצוא וכל אחת מהן מספקת שירותים שונים שיכולים להתאים לכם. אצלנו בד"ר פוליש אנו מציעים לכם חבילה מושלמת שתתאים לכל אחד מכם. אנו מציעים שירות אדיב ומקצועי מצד צוות עובדים שעם הזמן צברו את כל הניסיון על מנת לאפשר לכם ליהנות ניקיון יסודי ביותר. בנוסף, שימוש בחומרי ניקוי איכותיים שללא ספק מראים את התוצאות הרצויות.

 

למידע נוסף אודות מחיר ניקיון בתים מקצועי, לחצו כאןמחירים.

 

כל מה שמגיע לבית שלך

חברות ניקיון לבתים פרטיים לאחר שיפוץ, למעבר דירה ולמשרדים מציעות מגוון שיטות ניקיון מתקדמות. הרעיון החכם הוא למצוא את החברה שתציע לך את תחומי הניקוי שרלוונטיים אליך במחיר אטרקטיבי ולא מוגזם מדי. אצלנו ד"ר פוליש אנו מציעים מגוון שירותים אופציונליים שיכולים להתאים לכם כמו שירותי הדברה, מה שמאד חשוב בעיקר בבתים פרטיים, ניקוי רצפות, פוליש, צביעת קירות, ניקוי חלונות, תריסים, אמבטיות ואסלות תוך היעזרות שטכניקות ניקיון ייחודית כמו מכונת פוליש ומכונת סקוצ' לניקוין מבריק כך שאין אחד שלא ימצא את מה שרלוונטי עבורו.

יחד עם זאת, חשוב שתדעו שתענוג זה עולה יקר יותר מאשר שכירת עוזר אישי חד פעמי לסיוע ועזרה וכמו כן התוצאות גם נראות בהתאם. ד"ר פוליש מציע לכם מחיר הגון עבור שירות זה שמלבד הניקוי והתוצאה הסופית, תקנה לכם שקט נפשי וכניסה שקטה לדירתכם החדשה. פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ, הכוונה וקבלת הצעת מחיר ואתם כבר בדרך הנכונה לניקיון מושלם.

 

למידע נוסף בנושא של חברת ניקיון לבית חדש, לחצו כאןחברת ניקיון לבית חדש.

למידע נוסף בנושא של ניקיון דירה אחרי שיפוץ, לחצו כאןניקיון דירה אחרי שיפוץ.

למידע נוסף בנושא של שירותי ניקיון בתים, לחצו כאןשירותי ניקיון בתים.