אודות דוקטור פוליש

אודות דוקטור פוליש
ברק שרעבי דוקטור פוליש

סיפור הזה מתחיל דווקא בתקופה פחות נעימה ב- 2001, כשהשתחררתי מהצבא. לא ידעתי איך ולאן אלך ומה אעשה בכלל בחיים. רציתי לעשות משהו עם עצמי, כמו כולם. מהר מאוד הבנתי שלאן שלא אפנה אצטרך קצת כסף כדי להתחיל.

אז התחלתי לעבוד בחברת פוליש מוכרת. התוכנית המקורית הייתה לעבוד תקופה קצרה בעבודה זמנית, פיזית ומתגמלת, לעשות קצת כסף ולהמשיך הלאה… אבל לאט לאט העבודה הזמנית הפכה להיות קבועה, המאמץ הפיזי של העבודה הפך בשבילי לאתגר גופני (פיתחתי שרירים עם הזמן) והשכר היה מתגמל – אבל עדין זה היה מאוד קשה.

מהר מאוד הבנתי שהעבודה הזאת לא חייבת להיות כל כך קשה כמו שהיא. דברים יכולים לזוז מהר ובקלות רבה אם רק עושים את הדברים נכון, כל מה שצריך זה ציוד, חומרים וקצת טכניקה נכונה. בגדול צריך להבין מהו החומר או כלי העבודה הכי יעיל כדי להפוך את העבודה לקלילה מהירה והרבה יותר מתגמלת.

הפכתי להיות ממש מומחה, כמו מדען נחוש לפתור בעיה, לא ויתרתי עד שמצאתי את הפתרון המתאים. הלכתי ואספתי מאתרי בנייה שאריות של כל מיני חומרי בניין, על החומרים שאספתי הייתי מנסה כל מיני חומרי ניקוי וכלי עבודה חדשים, וכך הייתי לומד מה האפקט שמתקבל מכל פעולה או שימוש בחומר ניקוי כזה או אחר.

תמיד דבק בי הצורך להיות הראשון שמנסה כל מוצר חדש שיצא אל השוק. במשך הזמן הבנתי מה הוא הציוד, החומר או הטכניקה הנכונה, שהופכים לי את החיים לקלים, נעימים והרבה יותר יעילים.

היי קוראים לי ברק וכל חיי אני עוסק בהברקות. שואלים אותי אם תמיד הייתי כזה מבריק או שאולי בעקובות העבודה שיניתי את שמי לברק.. זה בדיוק כמו הקלישאה מה קדם למה – הביצה או התרנגולת? אז להם אני תמיד אני אומר שפשוט נולדתי לתוך זה, ממש נולדתי להבריק. ובגלל זה הורי בחרו לי את השם המבריק הזה.

ב- 2006 הקמתי את אתר האינטרנט הכי מושקע בתחום: “דוקטור פוליש” ומאז כל השאר היסטוריה. ההצלחה לא איחרה לבוא וזה ממש לא קרה במקרה. כי תמיד את כל מה שעשיתי, השתדלתי לעשות הכי טוב שאפשר.

ברק שרעבי
[email protected]

הצג צ'ט
1

כתבו לנו משהו...